Szczęście zacznij budować od życia bliżej siebie.

Spraw by 2017 rok był wyjątkowy i posiądź tą umiejętność.

Czy wiesz jak rozpocząć prawdziwe przemiany w życiu?

Każdy rok wydaje się być kopią poprzedniego. Czytając różne książki i artykuły, chcesz coś zmienić i jak co roku stworzyłaś listę noworocznych celów, jednak wiesz, że to tylko lista. Właśnie, życie dokładnie weryfikuje Twoje postanowienia, bądź też prędzej wykreśla je systematycznie jako "nieosiągnięte". Ty jednak jak co roku nie załamujesz się, gdyż wiesz, że w życiu chodzi o coś więcej, a nie tylko osiąganie wyznaczonych celów, które tak naprawdę nie były Twoje. Przymykasz oko i idziesz do przodu. W głębi siebie, wiesz, że nie chcesz biec w tym wyścigu szczurów.
Co zatem zrobić?
Co zrobić aby życie nabrało kolorów i rumieńców?
Co zrobić, aby 2017 był TWOIM rokiem?

Coś bardzo prostego żyć bliżej siebie.

Czy ja miałam podobny problem?

5 lat temu pracowałam w wielkiej korporacji, wypełniałam obowiązki i myślałam, że tak wyglądać będzie moje życie. Od 9 do 5, dzień w dzień, do pracy, z pracy zakupy, sen, kolejnego dnia to samo. Zarabiałam i konsumowałam, żyłam jak każdy, jak większość społeczeństwa, sama nie wiedziałam gdzie jestem. Wydawało mi się, ze zmierzam w dobrym kierunku, pomimo iż nigdy tak naprawdę się nad tym nie zastanawiałam, gdyż wszyscy szli w to samo miejsce. Jednak pewnego dnia zatrzymałam się i zaczęłam zadawać sobie dość niewygodne pytania, po co, gdzie, kim jestem, co jest dla mnie tak naprawdę ważne, gdzie chcę być?
BANAŁ.
Jednak jak często zadajemy sobie te pytania, odpowiednie i dobre pytania, które pozwalają nam żyć bliżej siebie?
Pytania które pozwalają nam żyć bliżej prawdziwego życia, bliżej swoich marzeń?

W takim razie, co oznacza życie bliżej siebie?

Jestem Ewa Kozioł, mama trójki dzieci, autorka czterech książek i bloga którego rok rocznie odwiedzają setki tysięcy czytelników. Obecnie jestem kobietą żyjącą wedle swojego planu, robiącą to co lubię, zwyczajnie jestem wolna. Swoją drogę rozpoczęłam właśnie od zadania sobie odpowiednich pytań, od zaglądnięcia wgłąb siebie. Gdyż prawda jest taka, że szczęście i wolność nie są dla wybranych, musimy jedynie zrozumieć gdzie one leżą.

Współpracowałam z:


Dla kogo jest ten kurs mailowy?

- jeśli czujesz, że życie biegnie zupełnie innym nurtem;

- jeśli potrzebujesz doraźnego środka, aby ruszyć z miejsca;

- jeśli chcesz, aby 2017 był rokiem przepełnionym Tobą i tym co ważne;

- jeśli jesteś zestresowana, rozdrażniona lub zwyczajnie masz dość;

- jeśli nie masz czasu na kursy online czy długie sesje z coachem i chcesz po prostu, jak burza zacząć działać;

- jeśli nie chcesz czuć się przytłoczona nadmiarem informacji;

- jest idalny dla osób młodych, które są na początku stawiania pierwszych kroków w poważne życie; • "Ewo Twoje kursy wiele mi pomogły, mam prawie wszystkie. Jestem Ci naprawdę wdzięczna za to co robisz i jak zmieniłaś moje życie"

  . . .

  Ola z Warszawy

 • Nie spodziewałam się, że to takie proste, to życie w "harmonii", czytałam wiele książek, ale kurs pomógł mi wcielić w praktykę wiele przydatnych rzeczy, które wpłyneły na mój dzień. Na pewno będę wracać do tego kursu nie jeden raz.

  . . .

  Ela kursantka "Zacznij błyszczeć w 21 dni"

 • W ostatnim kursie "Zacznij błyszczeć w 21 dni" odkryłam ogrom wiedzy, którą każdego dnia staram się wcielać w życie. Nie jest łatwo, nie zawsze mi się udaje, co już zauważyłam, to pewien rodzaj spokoju w życiu i rodzinie, łatwiej nam jest się zorganizować... dziękuję!

  . . .
  Hanna, mama Oskara i Ingi

Co znajdziesz w środku?

Często zadawane pytania?

BONUSOWY DODATEK

Odnajdź szczęście.

W dodatkowym module trwającym 10 DNI skupimy się na swoim pojęciu szczęścia, zbadamy je, opracujemy indywidualną formułę dzięki której odnajdziesz szczęście w sobie i świecie w którym żyjesz. Celem tego programu jest, abyś poczuła się znów dzieckiem, które było zafascynowane życiem. Na koniec dowiesz się, jak stworzyć swoją wioskę ludzi, ludzi którzy budują Twoje szczęście. To wszystko jest potrzebne, abyś mogła cieszyć się życiem.

Co dostaniesz jeśli zdecydujesz się, że czas na zmianę?

Świetnej jakości publikacje

Wszystkie materiały zostały zaprojektowane tak, abyś mogła je bez problemu wydrukować. Są one ekonomiczne w druku, a równocześnie świetnie wyglądają nawet będąc czaro-białe.

Dostęp do grupy wsparcia i 30 emaili

•Kto powiedział, że będziesz w tym wszystkim sama? Otrzymasz dostęp do tajnej grupy na blogu!Każdego dnia będe Ci przypomniać o kolejnym dniu wyzwania. •30 emaili, które mają Ciebie inspirować.

BONUSY

Dodatkowo otrzymasz jeszcze:
• Publikację dzięki której dowiesz się, jak uprościć życie, po to aby mieć więcej czasu i życia.
• Stworzysz idealny plan działania, na nadchodzący rok.
• Dowiesz się jak zrobić kalendarz dostosowany do Twoich potrzeb. •10 emaili, które mają Tobie pomóc odnaleźć szczęście. •5 nagrań wideo, do których zawsze będziesz mogła wrócić.

Nie chcesz przegapić kolejnej edycji kursu?

Chcę wiedzieć, gdy pojawi się kurs.

Pamiętaj zawsze możesz się wypisać z listy