fbpx

Czujesz się zmęczona ciągłym sprzątaniem?

Sprzątaj mniej i zakochaj się we własnym domu.

Z tym kursem stworzymy razem strategię, dzięki której odzyskasz życie i czas.

Jesteś żoną, mamą, sprzątaczką, kucharką, kierowcą i domowym psychologiem. Każdego dnia masz na głowie dziesiątki jeśli nie setki obowiązków. I pomimo, że sprzątanie niektórych odpręża, to Ty nawet gdybyś chciała odprężyć się nie możesz, gdyż walczysz z wiatrakami, gdyż bałagan powraca jak bumerang. Sprzątanie jest ciągłą walką, w której zdaje Ci się przegrywasz każdego dnia, gdyż nieustannego porządkowania często tego samego dnia dom wygląda jak przed sprzątaniem. To nie dlatego, że nie sprzątasz. Problemem jest to, że Ty sprzątasz CAŁY CZAS! Co z tego, że przed chwilą każdy pokój BYŁ CZYSTY, bałagan pojawił się w ułamku sekundy. Ja też tak myślałam i wątpiłam, że stworzenie takiego domu jest możliwe, aż w końcu znalazłam inny sposób niż ciągłe sprzątanie.

Sprawdź czy potrzebujesz tego kursu?

Z
W Twoim domu ciągle brakuje Ci miejsca i przestrzeni.

Z
Ciągle czegoś w nim szukasz, bardzo często gubisz w domu klucze i inne przedmioty.

Z
W swoim domu odnajdziesz przepełnione szuflady, które ciężko domknąć.

Z
Masz w domu masę produktów do organizacji, ale nadal w domu jest bałagan.

Z
Raz lub kilka razy do roku musisz robić generalne porządki.

Z
Zanim zjesz obiad lub kolację musisz usunąć bałagan ze stołu.

Z
Zanim zjesz obiad lub kolację musisz usunąć bałagan ze stołu.

Z
Każdy poranek lub wieczór to zlew lub zmywarka pełna naczyń.

Z
W swoim domu posiadasz szuflady lub szafy na bibeloty.

Czy wiesz, że…

%

czasu

Amerykańska National Soap and Detergent Association sugeruje, że eliminując nadmiar rzeczy oszczędzasz 40% czasu na porządkach domowych!

dni

Tyle czasu marnujemy w ciągu życia na poszukiwaniu rzeczy, które zgubiliśmy!

… to kluczowe informacje dla mamy nie mającej czasu!

Jestem tutaj, aby Ci pomóc, abyś przestała marnować czas.

Powiem Ci, że wiem co czujesz, gdyż byłam tam gdzie Ty! Porządek słowo, które spędza sen z oczu. Pamiętaj jednak, że jesteś w stanie mieć czysto i nie musisz się obawiać wizyty teściów czy przyjaciół. Każdy może wpaść i Ty nie będziesz się stresować bałaganem, gdyż go po prostu nie będzie. Piękno, harmonia i spokój to chcesz znaleźć w miejscu do którego wracasz po pracy, to chcesz nazywać swoim domem! Porządek wymagający absolutne minimum pracy, porządek który, pozostanie na dłużej dzięki czemu będziesz mieć czas dla siebie, dla swojej rodziny i na swoje pasje.

PO PROSTU SZYBCIEJ

Mój dom przed kursem wyglądał dokładnie tak, jak może wyglądać dom matki trójki wypełnionych energią chłopaków, która piecze chleb, uprawia warzywniak i robi przetwory na zimę… niby w miarę czysto, ale… Kurs dał mi nie tylko konkretną wiedzę, ale przede wszystkim rozwiązał moje dylematy i blokady, dzięki czemu mogłam ze spokojnym sumieniem i wielką radością uporządkować dom. Dzięki kursowi ostatnie gruntowne sprzątanie (po rocznej przerwie) zabrało mi 10 minut. Osobiście nie znam ani jednego człowieka na tym świecie, któremu ten kurs by się nie przydał…

Hanna

Nasze dzieciaki rosną nie wiadomo kiedy, a my przegapiamy to wszystko, gdyż mamy zbyt dużo spraw na głowie: pranie, odkurzanie, sprzątanie i tak w kółko. Mamy w domu za dużo szpargałów w połączeniu z brakiem odpowiedniej strategii sprawiają, że nawet kiedy sprzątamy ten bałagan szybko powraca . Kiedy przeszłaś już każdy etap sprzątania, a ciągle wydaje Ci się, że ono nie ma końca, należy w końcu przyznać, że obecne rozwiązania zawiodły i spróbować czegoś nowego. Prawdziwym sekretem do tego, aby Twój dom był naprawdę czysty to minimalizm i prostota. Dzięki nim będziesz wydajniejsza, dzięki nim w końcu opanujesz swój dom.

Bałagan ma ogromny wpływ na nasze życie!

Sprzątaj mniej

Trudno jest wysprzątać dom, kiedy znajduje się w nim tysiąc przedmiotów, które należy odkurzyć czy odłożyć na swoje miejsce. Jeśli mamy małe mieszkanie ta ilość rzeczy sprawia, że nasz dom staje się niewielką klitką. Taki nadmiar powoduje, że sprzątamy cały czas. Wprowadzając odpowiednie nawyki i strategię jesteś w stanie sprzątać mniej.

Znajdź czas dla siebie i bliskich

Każda z nas cierpi na brak czasu, pomimo wynalazków typu pralka, zmywarka, suszarka do ubrań mamy coraz mniej czasu dla swoich bliskich czy samych siebie. Czas jest bardzo ulotny a jego wartość bezcenna, dlaczego wiec masz go marnować go na niepotrzebne czynności? Odnajdź czas na to, co naprawdę jest w życiu ważne.

Ogranicz stres

Nikt nie lubi wracać do brudnego domu, nikt nie lubi pracować w domu w którym panuje chaos, które sprawiają, że jesteśmy rozproszone, zdenerwowane oraz pozbawione motywacji do działania. Mniej bałaganu to mniej stresu czyli mniej uszczypliwości/ krzyku/ frustracji to lepsza Ty!

Czy jesteś gotowa stworzyć dom, który służy Tobie i nie okrada Ciebie i Twojej rodziny z czasu?

Jestem mamą czwórki, a niebawem piątki dzieci, autorką książek i bloga, ekspertką telewizyjną czy właścicielką gospodarstwa rolnego i zwyczajnie nie mam czasu na marnowanie czasu na nieustanne sprzątanie naszego domu.  Wiedziałam jedno, że jeśli czegoś nie zmienię nie będę w stanie normalnie funkcjonować. Wystarczyło, że wyszłam na minutę z domu, a dzieci w ułamek chwili przywracały stary “porządek”. W moim domu nie mam miejsca, żeby coś schować, upchnąć czy udawać, że tego nie ma, bez strategii po prostu zakopałabym się pod bałaganem. Kilka lat spędziłam na tworzeniu skutecznego planu działania, który powstrzyma nieuniknioną inwazję bałaganu i przywróci nam przestrzeń do życia. W końcu odkryłam magię prostoty i stworzyłam system, który bezproblemowo radzi sobie nawet z tak zapuszczonym miejscem jak domowy schowek. Przez lata pokazałam tysiącom czytelników mojego bloga jak mieć cudownie prosty dom. Zacznij sprzątac sprytnie, nadszedł czas na Ciebie.

Współpracowałam z:

mówiąc w skrócie…

…o bałaganie wiem wszystko, gdyż byłam bałaganiarą.

Nie jest to łatwe wyznanie, bo kto chciałby siebie tak szufladkować. Jednak taka jest prawda, byłam bałaganiarą. Dlatego wiem, jak się pozbyć bałaganu w miarę szybko i co zrobić, aby nie wracał nawet jeśli mamy w domu dzieci. To nie jest kurs dla pedantek, perfekcjonistek, ani osób które odnajdują satysfakcje w sprzątaniu. To kurs dla osób, które tak jak ja nienawidzą sprzątać.

Jeśli jesteś gotowa, aby coś zmienić razem przejdźmy tę drogę.

TO DOPIERO POCZĄTEK

Przyznam, że na początku trochę sceptycznie podchodziłam do kursu i liczyłam głównie na to, że dostanę tutaj motywację w postaci kontroli moich postępów, ale dostałam dużo dużo więcej. Nie przyszło mi na przykład wcześniej do głowy, że dobrze zadbać o ergonomię ale i inne strategie kursu odmieniły mój dom. Podoba mi się też jego zakończenie, które pokazuje, że to całe odgracanie to tak naprawdę wstęp do kolejnego procesu, który pozwoli stworzyć dom, który będzie naprawdę mój.

Ela

Zacznij działać, porzuć metody które skazane są na porażkę.

Jak wygląda plan kursu?

Dzień 1 Czym jest minimalizm i po co odgracać?
Prostota sprawia, że mamy więcej czasu na refleksję, więcej czasu na tworzenie, więcej czasu na życie tu i teraz. Jest to sposób życia, który sprawia, że jesteśmy w stanie zasypiać z wdzięcznością za dzień, który się kończy, a w którym mogliśmy realizować swoje cele i żyć z pasją.

Dzień 2 - Stwórz plan domu
Nadszedł czas, by dokładnie określić miejsce przechowywania konkretnych rzeczy; niby oczywiste, ale często zapominamy o tym podczas odgracania.

Dzień 3 Przygotuj się
Kluczowe jest odpowiednie przygotowanie się do tego zadania. Plan jest niezbędny, jeśli chcesz osiągnąć sukces, bo czy wyobrażasz sobie, że dowódca wojsk idzie na wojnę, nie mając opracowanej strategii i po prostu reaguje na to, co się dzieje?

Dzień 4 Ergonomia
Teraz nadszedł kolejny etap planowania, a mianowicie na stworzenie ergonomii której przestaniemy marnować czas na niepotrzebne czynności.

Dzień 5 Triki odgracania
Strategia sprzątania jest niezwykle ważna zarówno podczas odgracania, ale i również każdego dnia po „wielkim sprzątaniu”. Kiedy poznasz poniższe triki sprzątnie stanie się  bardziej efektywne a my wydajniejsze.

Dzień 6 Bądź jak bramkarz – naturalne preparaty
To w tej lekcji porozmawiamy o czymś bardzo poważnym, a mianowicie o tym co zrobić, aby niechciane rzeczy do nas nie wracały. Dodatkowo poznasz przepisy na środki do czyszczenia, których potrzebujesz jedynie kilka.

Dzień 7 Jak układać przedmioty?
Dziś porozmawiamy o tym w jaki sposób układać rzeczy kiedy już znajdziemy dla nich miejsce. Niby oczywiste, choć istnieją różne szkoły i warto poznać tą najbardziej skuteczną metodę.

Dzień 8 Odgracamy książki
W XXI wieku, pomimo wszechobecnego dostępu do internetu, oraz tego, że praktycznie wszystko można obecnie wyszukać w Google ludzie nadal lubią czytać książki co więcej, lubimy je kolekcjonować lecz co zrobić gdy mamy ich za dużo?

Dzień 9 Odgracamy dokumenty
Dzień 10 Odgracamy pamiątki i zdjęcia
W naszych domach często posiadamy zarówno przedmioty, które dostaliśmy w spadku, które mają dla nas znaczenie sentymentalne, jak również takie, których nie znosimy. To pamiątek jest nam najtrudniej się pozbyć podczas procesu odgracania.

Dzień 11 Stwórz dom
Dzień 12 Perfekcjonizm
Dowiesz jak się uporać z perfekcjonizmem, który sabotuje nasze działania

Przez ostatnie lata zmagasz się z powracającym bałaganem, wszystkie tradycyjne metody zawiodły. Chociaż wiem jak bardzo się starasz, sama przez wiele lat próbowałam tych staroświeckich metod ale nie jestem typem który potrafiłam sprzątać wedle planu, nie potrafiłam robić tego regularnie, najzwyczajniej w świecie nie miałam na to siły każdego dnia. Sprzątanie nie musi być walką z wiatrakami. Generalne porządki, cotygodniowe ogarnianie domu są koszmarem dla wielu z nas, jednak tak nie musi być. Do tej pory brakowało w Ci strategii w której najpierw identyfikujesz wroga, poznajesz jego przyzwyczajenia, mocne strony, a następnie uderzasz w niego z całym impetem używając swojej inteligencji i sprytu.

OSZCZĘDNIEJ I BEZPIECZNIEJ

Mój dom teraz czysty, mniej zagracony, w łazience nie mam tablicy Mendelejewa, używam tylko kilku produktów do sprzątania, które w zupełności wystarczają. Dzięki temu mam więcej pieniędzy na inne ważniejsze i przyjemniejsze rzeczy bo nie muszę ich wydawać na drogie płyny i mleczka do czyszczenia, a najważniejsze że nie muszę obawiać tego, że sprzątając truję swoich najbliższych.

Emilia

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

 • Sprzątasz non stop i masz tego po prostu dość.
 • Zanim się obejrzysz bałagan w ciągu chwili wraca jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki
 • Obawiasz się wizyt niezapowiedzianych gości
 • Nie chcesz być nadworną sprzątaczką, chcesz mieć czas dla siebie.
 • Nie lubisz sprzątać.

Często zadawane pytania…

Nie mam na to czasu!
A czy masz czas na zamiatanie, odkurzanie, przestawianie, układanie, przemywanie? Jeśli tak, to oznacza to, że masz również i czas na to by ogarnąć chaos jaki panuje w Twoim domu. Zamiast po raz enty przesuwać i przekładać rzeczy z miejsca na miejsce obierz inną strategię, która sprawi, że nie będziesz musiała robić tego tak często. Dlatego wiedz, że masz czas, a jeśli nadal uważasz, że będzie Ci ciężko, od tego jest ten kurs, on pomoże Ci znaleźć czas.
Nie lubię sprzątać, więc po co mi ten kurs?
Nie jesteś sama, ja sama nie tyle nie lubię co nienawidzę tej czynności. Dlatego też musiałam opracować cały system, dzięki któremu nie muszę tyle sprzątać. To dzięki strategii jaką odnajdziesz w kursie zamiast całymi godzinami, każdego dnia zajmować Ci to będzie kilka minut

Ile trwa kurs?
Kurs trwa 2 tygodnie, jest to kurs online dzięki czemu będziesz mogła we własnym tempie przerabiać jego treść. Natomiast moje wsparcie masz cały czas od momentu jego zakupu, dlatego jeśli pojawią się pytania dla przykładu po roku od zakupienia kursu, z przyjemnością Ci pomogę.

Czy ten kurs jest tylko dla kobiet z dziećmi?
Oczywiście, że nie. Jeśli jesteś kobietą, która ma już dość ciągłego sprzątania lub braku efektów porządków, ten kurs jest dla ciebie.
Czego mogę się spodziewać po jego ukończeniu?
Po zakończeniu kursu możesz się spodziewać jednego, porządku który będziesz w stanie ogarnąć w kilka chwil. Stworzysz dom, w którym będzie Ci przyjemnie przebywać i funkcjonować.
Jak wygląda polityka zwrotu pieniędzy?
Jeśli po ukończeniu kursu i dokonaniu domowego „odgracania” uważać będziesz, że kurs Ci nie pomógł zwrócę Ci pieniądze w momencie w którym pokażesz mi uzupełniony zeszyt ćwiczeń i zdjęcie sprzed metamorfozy i po niej.
Kiedy rozpoczyna się kurs i kiedy otrzymam do niego dostęp?
Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast po jego wykupieniu.

GROMADŹMY WSPOMNIENIA

Wielu z nas wydaje się, że o naszej wartości świadczą rzeczy, które posiadamy. Tymczasem wystarczy sobie uświadomić, że to nieprawda i staje się coś pięknego – odzyskujemy wolność i czas. Nasza rodzina tę wewnętrzną wolność stara się pielęgnować każdego dnia, dzięki czemu gromadzimy piękne wspomnienia

Iza

Wymówkim, które odkładają zakup kursu i uporanie się z bałaganem.

=

Nie mam czasu

=

Nie mam na to siły po całym dniu

=

Nie lubię sprzątać

=

Po co sprzątać, kiedy dzieci i tak nabałaganią?

=

Tylko mi w domu zależy na sprzątaniu, mam tego dość!

=

Nie chcę ciągle sprzątać, to takie marnowanie czasu!

Czy choć raz pomyślałaś o sobie?

Wymówki które pojawiają się w Twoim umyśle, nie są wyjątkowe. Co więcej, bardzo duża część kobiet je posiada, gdyż po prostu mamy dość bycia nadwornymi sprzątaczkami. Przecież mamy pracę, wychowujemy dzieci, gotujemy, odrabiamy zajęcia, gdzieś pomiędzy chcemy znaleźć czas dla siebie. Jakim cudem mamy to wszystko połączyć?

Sprzątanie stało się naprawdę bardzo męczące i zarazem stresujące. Podczas sprzątania wylewamy na zewnątrz swoje frustracje,… i nic dziwnego!

Dzieje się tak, gdyż wyrośliśmy w przekonaniu, że nasze domy powinny zmieścić wszystko, ale nasze mieszkania nie są w stanie sprostać tym oczekiwaniom. Przecież nie możemy mieć w nich wszystkiego, ale staramy się upchnąć w nich coraz więcej i więcej.

Mając wszystko, mamy też masę obowiązków, a te wszystkie przedmioty sprawiają, że kilkanaście minut sprzątania staje się kilkudziesięcioma. Natomiast poranne i wieczorne ogarnięcie domu, staje się całodziennym maratonem podczas którego staramy się uprzątnąć z pola widzenia przedmiotów i rozlokować bałagan w innych miejscach.

Nie oszukujmy się, dawne sposoby sprzątania naszych mam i babć nie są w stanie sprostać wymaganiom współczesnego życia. Zawodzą one na całym froncie i nic dziwnego.

Co tak naprawdę się zmieni kiedy klikniesz przycisk kupuję?

SUKCES. W końcu Twój dom przestanie służyć Twoim rzeczom, a zacznie tworzyć przestrzeń do życia, która jest przyjazna Twoim potrzebom.

STRES. Znikną napięcia w rodzinie związane z dotychczas nieefektywnym sprzątaniem. Znajdziesz czas dla siebie. Pamiętaj też, mniej bałaganu to mniej stresu, krzyku i frustracji.

DZIECIŃSTWO. Zamiast nieustannie skupiać się na opanowywaniu bałaganu będziesz mogła być tam gdzie jesteś potrzebna najbardziej, w dzieciństwie Twoich pociech, ponieważ ono tak szybko mija.

SPRZĄTAJ MNIEJ.Będziesz sprzątać mniej, gdyż odgracisz swój dom raz na zawsze. Przez prawidłowe odgracenie, zyskujemy porządek, który utrzymuje się dłużej niż 10 minut.

CZAS. Przestaniesz marnować czas na nieustanne sprzątanie, które zdaje się nie mieć końca. Wreszcie poświęcisz się sprawom, które Ciebie cieszą, swoim pasjom a nie zamiataniu podłogi.

Z kursem Cudownie Czysty Dom dostaniesz:

i

Publikacje PDF

Podręcznik i ćwiczenia dostępne są w formie elektronicznej, zoptymalizowany do druku. Dzięki nim zawsze będziesz mogła przypomnieć sobie treść kursu i wcielić w życie wszystkie jego założenia.

Audio

Nagrania audio, których będziesz mogła odsłuchać w drodze do pracy czy na przejażdżce rowerowej.

 Video

Dostęp do materiałów video z treścią kursu oraz radami jak właściwie organizować swój dom.

w

 Prywatna grupa

Z tym kursem uruchamia się prywatna grupa do kursu, gdzie będę mogła odpowiadać na wasze pytania jeśli pojawią się w trakcie trwania kursu i po nim.

Pamiętaj, że do tego kursu możesz wracać rok po roku i będziesz mieć dostęp zarówno do jego treści, ale i również do wszystkich nowych materiałów, które pojawią się w przyszłości.

Zacznij, a zobaczysz, że ten kurs odmieni Twoje życie na zawsze!

PAMIĘTAJ NIŻSZA CENA NA KURS ZNIKA ZA:

 • Nagrania audio, których będziesz mogła odsłuchać w drodze do pracy czy na przejażdżce rowerowej.
 • Nieograniczony dostęp do kursu w wersji online – również po jego zakończeniu.
 • Publikacja “Cudownie czysty dom w 14 dni” w formie elektronicznej, zoptymalizowany do druku. Dzięki niemu zawsze będziesz mogła przypomnieć sobie treść kursu.
 • Zeszyt ćwiczeń z zadaniami, które pomogą Ci wcielić w życie wszystkie założenia kursu.
 • Kalendarz pdf śledzący Twój postęp pracy
 • Grupa online – odnajdziesz tu grono kobiet, które są w podobnej sytuacji i chcą ogarnąć chaos. Wspólnie będziemy się motywować, zmagać z problemami i chwalić sukcesami.

Co czyni ten kurs wyjątkowym, dlaczego nie inne?

W sieci odnajdziesz sporo wyzwań i kursów których celem jest odgracanie, ułatwiania życia czy tak zwany minimalizm. To wspaniale, że coraz więcej osób zauważa ten problem. Jednakże wiele z tych publikacji ma się ni jak do matczynej rzeczywistości, do sytuacji kiedy dzieci mają gdzieś to, że sprzątasz jak szalona.  Nie obchądzą ich także Twoje aspiracje zostania minimalistką roku.   Większość z tych publikacji jest idealistyczną sielanką, która w zderzeniu w rzeczywistością rodziny rozbita zostaje w drobny pył. Większość tych autorów, chce stworzyć w naszych domach perfekcyjne przestrzenie, które zawsze są gotowe na Instagramowe zdjęcie.   Ja nie będę Ciebie oszukiwać, z tym kursem dowiesz się jak mieć i zachować porządek w domu na dłużej niż minutę i nie marnować czasu na duperele. Twój dom ma być dziecinnie prosty w sprzątaniu, dzięki czemu nawet małe tornado jesteś w stanie opanować w ciągu kilku minut. Czas coś zmienić, czas zmienić Twój dom i życie już dziś.

ZAMIAST 297 ZŁ

Pin It on Pinterest

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, w celu analizy ruchu na stronie, zapewniania funkcji społecznościowych oraz korzystania z narzędzi marketingowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
OK
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, w celu analizy ruchu na stronie, zapewniania funkcji społecznościowych oraz korzystania z narzędzi marketingowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
OK
Dołącz Do darmowego Wyzwania "Precz Bałaganie
z którym pozbędziesz się bałaganu raz na zawsze
Zapisz mnie