fbpx

Potrafisz sprzątać, ale czy wiesz jak robić to sprytnie?

Jak przestać marnować czas na sprzątanie?

Stwórzmy razem strategię, dzięki której Twój dom będzie cudownie czysty.

Jesteś żoną, mamą, sprzątaczką, kucharką, kierowcą i domowym psychologiem. Każdego dnia masz na głowie dziesiątki jeśli nie setki obowiązków. I pomimo, że sprzątanie niektórych odpręża, to Ty nawet gdybyś chciała odprężyć się nie możesz, gdyż walczysz z wiatrakami, gdyż bałagan powraca jak bumerang. Sprzątanie jest ciągłą walką, w której zdaje Ci się przegrywasz każdego dnia,, gdyż nieustannego porządkowania często tego samego dnia dom wygląda jak przed sprzątaniem.

To nie dlatego, że nie sprzątasz. Problemem jest to, że Ty sprzątasz CAŁY CZAS! Co z tego, że przed chwilą każdy pokój BYŁ CZYSTY, bałagan pojawił się w ułamku sekundy. Dawniej kobiety miały więcej czasu na sprzątanie, więc nie potrzebowały robić tego sprytnie. Natomiast Ty, masz za dużo na głowie by sprzątać tak jak poprzednie pokolenia.

Ja też tak myślałam i wątpiłam, że stworzenie takiego domu jest możliwe, aż w końcu znalazłam inny sposób niż ciągłe sprzątanie.

Czy Twój dom potrzebuje tego kursu?

;

Każdy poranek lub wieczór to zlew lub zmywarka pełna naczyń.

;

W swoim domu posiadasz szuflady lub szafy na bibeloty.

;

Zanim zjesz obiad lub kolację musisz usunąć bałagan ze stołu.

;

Masz w domu masę produktów do organizacji, ale nadal w domu jest bałagan.

;

W Twoim domu ciągle brakuje Ci miejsca i przestrzeni.

;

Raz lub kilka razy do roku musisz robić generalne porządki.

;

W swoim domu odnajdziesz przepełnione szuflady,  które ciężko domknąć.

;

Ciągle czegoś w nim szukasz, bardzo często gubisz w domu klucze i inne przedmioty.

Miej więcej czasu na to co ważne…

Powiem Ci, że wiem co czujesz, gdyż byłam tam gdzie Ty!

Porządek słowo, które spędza sen z oczu. Pamiętaj jednak, że jesteś w stanie mieć czysto i nie musisz się obawiać wizyty teściów czy przyjaciół.

Każdy może wpaść i Ty nie będziesz się stresować bałaganem, gdyż go po prostu nie będzie.

Piękno, harmonia i spokój to chcesz znaleźć w miejscu do którego wracasz po pracy, to chcesz nazywać swoim domem!

Porządek wymagający absolutne minimum pracy, porządek który, pozostanie na dłużej dzięki czemu będziesz mieć czas dla siebie, dla swojej rodziny i na swoje pasje.

PO PROSTU SZYBCIEJ

Mój dom przed kursem wyglądał dokładnie tak, jak może wyglądać dom matki trójki wypełnionych energią chłopaków, która piecze chleb, uprawia warzywniak i robi przetwory na zimę… niby w miarę czysto, ale… Kurs dał mi nie tylko konkretną wiedzę, ale przede wszystkim rozwiązał moje dylematy i blokady, dzięki czemu mogłam ze spokojnym sumieniem i wielką radością uporządkować dom. Dzięki kursowi ostatnie gruntowne sprzątanie (po rocznej przerwie) zabrało mi 10 minut. Osobiście nie znam ani jednego człowieka na tym świecie, któremu ten kurs by się nie przydał…

Hanna

Mamy w domu za dużo szpargałów w połączeniu z brakiem odpowiedniej strategii sprawiają, że nawet kiedy sprzątamy cały czas bałagan szybko powraca

Kiedy przeszłaś już każdy etap sprzątania, a ciągle wydaje Ci się, że ono nie ma końca, należy w końcu przyznać, że obecne rozwiązania zawiodły..

Prawdziwym sekretem do tego, aby Twój dom był naprawdę czysty to minimalizm i prostota. Dzięki nim będziesz wydajniejsza, dzięki nim w końcu opanujesz swój dom.

Bałagan ma ogromny wpływ na nasze życie

Odgrać dom

Trudno jest wysprzątać dom kiedy znajduje się w nim tysiąc przedmiotów, które należy odkurzyć czy odłożyć na swoje miejsce. Jeśli mamy małe mieszkanie ta ilość rzeczy sprawia, że nasz dom staje się niewielką klitką. Taki nadmiar powoduje, że sprzątamy cały czas. Wprowadzając odpowiednie nawyki i strategię jesteś w stanie sprzątać mniej.

}

Znajdź czas

Każda z nas cierpi na brak czasu, pomimo wynalazków typu pralka, zmywarka, suszarka do ubrań mamy coraz mniej czasu dla swoich bliskich czy samych siebie. Czas jest bardzo ulotny a jego wartość bezcenna, dlaczego wiec masz go marnować go na niepotrzebne czynności? Odnajdź czas na to, co naprawdę jest w życiu ważne.

Ogranicz stres

Nikt nie lubi wracać do brudnego domu, nikt nie lubi pracować w domu w którym panuje chaos, które sprawiają, że jesteśmy rozproszone, zdenerwowane oraz .pozbawione motywacji do działania.  Taki wizualny stres sprawia, że każdy dzień staje się dla nas męczący i wcale nie musimy być pedantkam, aby odczuwać ten dyskomfort..

 Na ogół w naszych domach znajdziemy 60, a nawet 90% przedmiotów których nie potrzebujemy, które wprowadzają w nas chaos i okradają nas z życia i czasu.

Jestem mamą trójki dzieci, autorką książek i bloga, ekspertką telewizyjną czy właścicielką gospodarstwa rolnego i zwyczajnie nie mam czasu na marnowanie czasu na nieustanne sprzątanie naszego 55 m domu.  Wiedziałam jedno, że jeśli czegoś nie zmienię nie będe w stanie normalnie funkcjonować.

Wystarczyło, że wyszłam na minutę z domu, a dzieci w ułamek chwili przywracały stary „porządek”. W moim domu nie mam miejsca, żeby coś schować, upchnąć czy udwać, że tego nie ma, bez strategii po prostu zakopałabym się pod bałaganem.

Kilka lat spędziłam na tworzeniu skutecznego planu działania, który powstrzyma nieuniknioną inwazję bałaganu i przywróci nam przestrzeń do życia.

W końcu odkryłam magię prostoty i stworzyłam system, który bezproblemowo radzi sobie nawet z tak zapuszczonym miejscem jak domowy schowek.

Przez lata pokazałam tysiącom czytelników mojego bloga jak mieć cudownie czysty dom.

Zacznij sprzątac sprytnie, nadszedł czas na Ciebie.

Współpracowałam z:

TO DOPIERO POCZĄTEK

Przyznam, że na początku trochę sceptycznie podchodziłam do kursu i liczyłam głównie na to, że dostanę tutaj motywację w postaci kontroli moich postępów, ale dostałam dużo dużo więcej. Nie przyszło mi na przykład wcześniej do głowy, że dobrze zadbać o ergonomię ale i inne strategie kursu odmieniły mój dom. Podoba mi się też jego zakończenie, które pokazuje, że to całe odgracanie to tak naprawdę wstęp do kolejnego procesu, który pozwoli stworzyć dom, który będzie naprawdę mój.

Ela

Porzuć metody które zawodzą i zacznij sprytnie odgracać.

Jak wygląda plan kursu?

Dzień 1 Czym jest minimalizm i po co odgracać?
Dzień 2 - Stwórz plan domu
Dzień 3 Przygotuj się
Dzień 4 Ergonomia
Dzień 5 Triki odgracania
Dzień 6 Bądź jak bramkarz – naturalne preparaty
Dzień 7 Jak układać przedmioty?
Dzień 8 Odgracamy książki
Dzień 9 Odgracamy dokumenty
Dzień 10 Odgracamy pamiątki i zdjęcia
Dzień 11 Stwórz dom
Dzień 12 Perfekcjonizm

Przez ostatnie lata zmagasz się z powracającym bałaganem, wszystkie tradycyjne metody zawiodły. Chociaż wiem jak bardzo się starasz, sama przez wiele lat próbowałam tych staroświeckich metod ale nie jestem typem który potrafiłam sprzątać wedle planu, nie potrafiłam robić tego regularnie, najzwyczajniej w świecie nie miałam na to siły każdego dnia.

Sprzątanie nie musi być walką z wiatrakami.

Generalne porządki, cotygodniowe ogarnianie domu są koszmarem dla wielu z nas, jednak tak nie musi być. Do tej pory brakowało w Ci strategii w której najpierw identyfikujesz wroga, poznajesz jego przyzwyczajenia, mocne strony, a następnie uderzasz w niego z całym impetem używając swojej inteligencji i sprytu.

Odgracenie domu i pozbycie się przedmiotów których nie potrzebujemy i których nie chcemy, to pierwszy krok, aby zacząć kształtować życie, takie jakie pragniemy. Dzieje się tak, ponieważ będąc nieustannie otoczone chaosem, nie jesteśmy w stanie spojrzeć na swoje życie z należytą uwagą. Czas to zmienić!

OSZCZĘDNIEJ I BEZPIECZNIEJ

Mój dom teraz czysty, mniej zagracony, w łazience nie mam tablicy Mendelejewa, używam tylko kilku produktów do sprzątania, które w zupełności wystarczają. Dzięki temu mam więcej pieniędzy na inne ważniejsze i przyjemniejsze rzeczy bo nie muszę ich wydawać na drogie płyny i mleczka do czyszczenia, a najważniejsze że nie muszę obawiać tego, że sprzątając truję swoich najbliższych.

Emilia

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

;

Sprzątasz non-stop i masz tego zwyczajnie dość.

;

Kiedy posprzątasz bałagan wraca w ciągu 3 dni, lub szybciej.

;

Kiedy chcesz szybko i bezstresowo odgracić dom.

;

Nie chcesz być nadworną sprzątaczką,  chcesz mieć czas dla siebie.

Często zadawane pytania

Nie mam na to czasu!
A czy masz czas na zamiatanie, odkurzanie, przestawianie, układanie, przemywanie? Jeśli tak, to oznacza to, że masz również i czas na to by ogarnąć chaos jaki panuje w Twoim domu. Zamiast po raz enty przesuwać i przekładać rzeczy z miejsca na miejsce obierz inną strategię, która sprawi, że nie będziesz musiała robić tego tak często. Dlatego wiedz, że masz czas, a jeśli nadal uważasz, że będzie Ci ciężko, od tego jest ten kurs, on pomoże Ci znaleźć czas.
Nie lubię sprzątać, więc po co mi ten kurs?

Nie jesteś sama, ja sama nie tyle nie lubię co nienawidzę tej czynności. Dlatego też musiałam opracować cały system, dzięki któremu nie muszę tyle sprzątać. To dzięki strategii jaką odnajdziesz w kursie zamiast całymi godzinami, każdego dnia zajmować Ci to będzie kilka minut

Ile trwa kurs?

Kurs trwa 2 tygodnie, jest to kurs online dzięki czemu będziesz mogła we własnym tempie przerabiać jego treść. Natomiast moje wsparcie masz cały czas od momentu jego zakupu, dlatego jeśli pojawią się pytania dla przykładu po roku od zakupienia kursu, z przyjemnością Ci pomogę.

Czy ten kurs jest tylko dla kobiet z dziećmi?
Oczywiście, że nie. Jeśli jesteś kobietą, która ma już dość ciągłego sprzątania lub braku efektów porządków, ten kurs jest dla ciebie.
Czego mogę się spodziewać po jego ukończeniu?
Po zakończeniu kursu możesz się spodziewać jednego, porządku który będziesz w stanie ogarnąć w kilka chwil. Stworzysz dom, w którym będzie Ci przyjemnie przebywać i funkcjonować.
Jak wygląda polityka zwrotu pieniędzy?
Jeśli po ukończeniu kursu i dokonaniu domowego „odgracania” uważać będziesz, że kurs Ci nie pomógł zwrócę Ci pieniądze w momencie w którym pokażesz mi uzupełniony zeszyt ćwiczeń i zdjęcie sprzed metamorfozy i po niej.
Kiedy rozpoczyna się kurs i kiedy otrzymam do niego dostęp?

Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast po jego wykupieniu.

GROMADŹMY WSPOMNIENIA

Wielu z nas wydaje się, że o naszej wartości świadczą rzeczy, które posiadamy. Tymczasem wystarczy sobie uświadomić, że to nieprawda i staje się coś pięknego – odzyskujemy wolność i czas. Nasza rodzina tę wewnętrzną wolność stara się pielęgnować każdego dnia, dzięki czemu gromadzimy piękne wspomnienia

Iza

Wymówki które sabotują proces odgracania.

=

Nie mam czasu

=

Nie mam na to siły po całym dniu

=

Nie lubię sprzątać

=

Po co sprzątać kiedy dzieci i tak nabałaganią?

=

Tylko mi w domu zależy na sprzątaniu, mam tego dość!

=

Nie chcę ciągle sprzątać, to takie marnowanie czasu!

Choć raz pomyślałaś o sobie?

To te wymówki powstrzymują nas przed zmianą.

Wymówki które pojawiają się w Twoim umyśle, nie są wyjątkowe. Co więcej, bardzo duża część kobiet je posiada, gdyż po prostu mamy dość bycia nadwornymi sprzątaczkami. Przecież mamy pracę, wychowujemy dzieci, gotujemy, odrabiamy zajęcia, gdzieś pomiędzy chcemy znaleźć czas dla siebie. Jakim cudem mamy to wszystko połączyć?

Sprzątanie stało się naprawdę bardzo męczące i zarazem stresujące. Podczas sprzątania wylewamy na zewnątrz swoje frustracje,… i nic dziwnego!

Dzieje się tak, gdyż wyrośliśmy w przekonaniu, że nasze domy powinny zmieścić wszystko, ale nasze mieszkania nie są w stanie sprostać tym oczekiwaniom. Przecież nie możemy mieć w nich wszystkiego, ale staramy się upchnąć w nich coraz więcej i więcej.

Mając wszystko, mamy też masę obowiązków, a te wszystkie przedmioty sprawiają, że kilkanaście minut sprzątania staje się kilkudziesięcioma. Natomiast poranne i wieczorne ogarnięcie domu, staje się całodziennym maratonem podczas którego staramy się uprzątnąć z pola widzenia przedmiotów i rozlokować bałagan w innych miejscach.

Nie oszukujmy się, dawne sposoby sprzątania naszych mam i babć nie są w stanie sprostać wymaganiom współczesnego życia. Zawodzą one na całym froncie i nic dziwnego.

Co tak naprwdę zmieni kurs

Cudownie Czysty Dom?

Będziesz sprzątać mniej, gdyż odgracisz swój dom raz na zawsze.

Znikną napięcia w rodzinie związane z dotychczas nieefektywnym sprzątaniem.

Oszczędzisz czas i energię, gdyż Twój dom zacznie być przyjazny Tobie i Twoim potrzebom.

W końcu Twój dom przestanie służyć Twoim rzeczom, a zacznie tworzyć przestrzeń do życia.

Przez prawidłowe odgracenie, zyskujemy porządek który utrzymuje się dłużej. 

Odgracenie domu, to proces który pomaga odkryć siebie, swoje priorytety i cele. 

Co odnajdziesz w kursie?

i
Publikacje PDF

Podręcznik i ćwiczenia dostępne są w formie elektronicznej, zoptymalizowany do druku. Dzięki nim zawsze będziesz mogła przypomnieć sobie treść kursu i wcielić w życie wszystkie jego założenia.

Audio

Nagrania audio, których będziesz mogła odsłuchać w drodze do pracy czy na przejażdżce rowerowej.

 Video

Dostęp do materiałów video z treścią kursu oraz radami jak właściwie organizować swój dom.

BONUSY
warte 347 zł
 • Grupa online – odnajdziesz tu grono kobiet, które chcą opanować chaos.
 • BONUS: Stwórz grafik sprzątania dla całej rodziny.
 • BONUS: Wykształć nawyki, które pozostaną z tobą na zawsze.
 • BONUS: Znajdź czas dla siebie i bliskich.
 • BONUS: Dzieciaki w domu.
 • BONUS: Ebook „Naturalnie czysty dom” .
 • BONUS: „Zaplanuj proste menu” .

Zobacz bonusy jakie dla Ciebie przygotowałam

Bonus „Odnajdź czas”

Wart 120 zł

Kiedy nie wiesz jak znaleźć czas na kąpiel oznacza to, że nie wiesz jak ogarnąć czas. W trakcie trwania tego modułu poznaj triki dzięki którym znajdziesz czas nie tylko na zrobienie ziołowej apteczki, ale i również na ziołowe spa.

Znika za:

Bonus

„Zaplanuj proste menu”

Wart 97 zł

Planowanie menu brzmi strasznie, co więcej wiem, że wolałabyś obrać i poszatkować kilogram cebuli niż stworzyć i wdrożyć go w życie. Jednak poznaj sekret skutecznego planowania posiłków dla topornych, dzięki temu bonusowi. Minimalistyczna spiżarka w której mieszasz określone sezonowe produkty tworząc potrawy które kochasz. Dzięki tej metodzie planujesz tylko 4 razy do roku podczas zmiany pory roku zamiast każdego tygodnia.

Bonus

„Stwórz trwałe nawyki”

Wart 50 zł

W naszych życiach nawyki takie jak mycie zębów czy też picie porannej kawy stanowią 40% czynności jakie wykonujemy w ciągu dnia. To dzięki tym przyzwyczajeniom nasz mózg jest w stanie złapać chwilę oddechu i najzwyczajniej w świecie odpocząć. Nowe nawyki wpływają pozytywnie na nasze zdrowie, samopoczucie czy chciażby kontakty z innymi. Jednak wiele osób nie potrafi wprowadzić w życie nowych przyzwyczajeń. Dlatego stworzyłam dla Ciebie ten bonus, aby nowe nawyki jakie poznasz w kursie Cudownie Czysty Dom wspierały Ciebie przez całe życie i   pozwoliły ogarnćc chaos raz na zawsze.

Bonus ebook

„Dzieciaki w domu”

Wart 15 zł

Jak często zdarza Ci się krzyczeć na dzieci, ponieważ nie posprzątały pokoju? Jak często Twoje dziecko płacze, ponieważ nie chce mu się, nie potrafi, czuje się bezsilne? Dowiedz się, jak poradzić sobie z dzieciakami w domu.

Bonus ebook

„Naturalnie Czysty dom”

Wart 29 zł

Kiedy nie wiesz jak znaleźć czas na kąpiel oznacza to, że nie wiesz jak ogarnąć czas. W trakcie trwania tego modułu poznaj triki dzięki którym znajdziesz czas nie tylko na zrobienie ziołowej apteczki, ale i również na ziołowe spa.

Bonus

„Grafik sprzątania”

Wart 21 zł

Jeśli nie chcesz być sprzątaczką i pragniesz tego, aby Twoja rodzina Ci pomogła w ogarnianiu bałaganu, stwórz krok po kroku  grafik który działa wraz z tą publikacją.

Wiem, że jesteś gotowa zrobić krok

ku domowej harmonii.

Cudownie Czysty Dom

 • WSZYSTKIE WYMIENIONE BONUSY
 • Nagrania audio, których będziesz mogła odsłuchać w drodze do pracy czy na przejażdżce rowerowej.
 • Nieograniczony dostęp do kursu w wersji online – również po jego zakończeniu.
 • Publikacja „Cudownie czysty dom w 14 dni” w formie elektronicznej, zoptymalizowany do druku. Dzięki niemu zawsze będziesz mogła przypomnieć sobie treść kursu.
 • Zeszyt ćwiczeń z zadaniami, które pomogą Ci wcielić w życie wszystkie założenia kursu.
 • Kalendarz pdf śledzący Twój postęp pracy
 • Grupa online – odnajdziesz tu grono kobiet, które są w podobnej sytuacji i chcą ogarnąć chaos. Wspólnie będziemy się motywować, zmagać z problemami i chwalić sukcesami.

zamiast 492 zł

Gwarancja:

Ten kurs posiada 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli nie zakochałaś się w tym kursie i uważasz, że nigdy z niego nie skorzystasz, nie ma problemu, zwrócę Twoje pieniądze nie pytając o nic.

Zacznij mnieć więcej czasu na to, co naprawdę ważne i naucz się sprzątać sprytnie

 

zamiast 492 zł