Czujesz się zmęczona ciągłym sprzątaniem?

Sprzątaj mniej i zakochaj się we własnym domu.

Stwórzmy razem strategię, dzięki której bałagan do niego powróci.

 

Jesteś żoną, mamą, sprzątaczką, kucharką, kierowcą i domowym psychologiem. Każdego dnia masz na głowie dziesiątki jeśli nie setki obowiązków. I pomimo, że sprzątanie niektórych odpręża, to Ty nawet gdybyś chciała odprężyć się nie możesz, gdyż walczysz z wiatrakami, gdyż bałagan powraca jak bumerang. Sprzątanie jest ciągłą walką, w której zdaje Ci się przegrywasz każdego dnia,, gdyż nieustannego porządkowania często tego samego dnia dom wygląda jak przed sprzątaniem.

To nie dlatego, że nie sprzątasz. Problemem jest to, że Ty sprzątasz CAŁY CZAS! Co z tego, że przed chwilą każdy pokój BYŁ CZYSTY, bałagan pojawił się w ułamku sekundy.

Ja też tak myślałam i wątpiłam, że stworzenie takiego domu jest możliwe, aż w końcu znalazłam inny sposób niż ciągłe sprzątanie.

Miej więcej czasu na to co ważne…

Powiem Ci, że wiem co czujesz, gdyż byłam tam gdzie Ty!

Porządek słowo, które spędza sen z oczu. Pamiętaj jednak, że jesteś w stanie mieć czysto i nie musisz się obawiać wizyty teściów czy przyjaciół.

Każdy może wpaść i Ty nie będziesz się stresować bałaganem, gdyż go po prostu nie będzie.

Piękno, harmonia i spokój to chcesz znaleźć w miejscu do którego wracasz po pracy, to chcesz nazywać swoim domem!

Porządek wymagający absolutne minimum pracy, porządek który, pozostanie na dłużej dzięki czemu będziesz mieć czas dla siebie, dla swojej rodziny i na swoje pasje.

PO PROSTU SZYBCIEJ

Mój dom przed kursem wyglądał dokładnie tak, jak może wyglądać dom matki trójki wypełnionych energią chłopaków, która piecze chleb, uprawia warzywniak i robi przetwory na zimę… niby w miarę czysto, ale… Kurs dał mi nie tylko konkretną wiedzę, ale przede wszystkim rozwiązał moje dylematy i blokady, dzięki czemu mogłam ze spokojnym sumieniem i wielką radością uporządkować dom. Dzięki kursowi ostatnie gruntowne sprzątanie (po rocznej przerwie) zabrało mi 10 minut. Osobiście nie znam ani jednego człowieka na tym świecie, któremu ten kurs by się nie przydał…

Hanna

Mamy w domu za dużo szpargałów w połączeniu z brakiem odpowiedniej strategii sprawiają, że nawet kiedy sprzątamy cały czas bałagan szybko powraca

Kiedy przeszłaś już każdy etap sprzątania, a ciągle wydaje Ci się, że ono nie ma końca, należy w końcu przyznać, że obecne rozwiązania zawiodły..

Prawdziwym sekretem do tego, aby Twój dom był naprawdę czysty to minimalizm i prostota. Dzięki nim będziesz wydajniejsza, dzięki nim w końcu opanujesz swój dom.

Bałagan ma ogromny wpływ na nasze życie

Sprzątaj mniej

Trudno jest wysprzątać dom kiedy znajduje się w nim tysiąc przedmiotów, które należy odkurzyć czy odłożyć na swoje miejsce. Jeśli mamy małe mieszkanie ta ilość rzeczy sprawia, że nasz dom staje się niewielką klitką. Taki nadmiar powoduje, że sprzątamy cały czas. Wprowadzając odpowiednie nawyki i strategię jesteś w stanie sprzątać mniej.

}

Znajdź czas

Każda z nas cierpi na brak czasu, pomimo wynalazków typu pralka, zmywarka, suszarka do ubrań mamy coraz mniej czasu dla swoich bliskich czy samych siebie. Czas jest bardzo ulotny a jego wartość bezcenna, dlaczego wiec masz go marnować go na niepotrzebne czynności? Odnajdź czas na to, co naprawdę jest w życiu ważne.

Ogranicz stres

Nikt nie lubi wracać do brudnego domu, nikt nie lubi pracować w domu w którym panuje chaos, które sprawiają, że jesteśmy rozproszone, zdenerwowane oraz .pozbawione motywacji do działania.  Taki wizualny stres sprawia, że każdy dzień staje się dla nas męczący i wcale nie musimy być pedantkam, aby odczuwać ten dyskomfort..

 Utrzymanie porządku jest dziecinnie proste.

Jestem mamą trójki dzieci, autorką książek i bloga, ekspertką telewizyjną czy właścicielką gospodarstwa rolnego i zwyczajnie nie mam czasu na marnowanie czasu na nieustanne sprzątanie naszego 55 m domu.  Wiedziałam jedno, że jeśli czegoś nie zmienię nie będe w stanie normalnie funkcjonować.

Wystarczyło, że wyszłam na minutę z domu, a dzieci w ułamek chwili przywracały stary „porządek”. W moim domu nie mam miejsca, żeby coś schować, upchnąć czy udwać, że tego nie ma, bez strategii po prostu zakopałabym się pod bałaganem.

Kilka lat spędziłam na tworzeniu skutecznego planu działania, który powstrzyma nieuniknioną inwazję bałaganu i przywróci nam przestrzeń do życia.

W końcu odkryłam magię prostoty i stworzyłam system, który bezproblemowo radzi sobie nawet z tak zapuszczonym miejscem jak domowy schowek.

Przez lata pokazałam tysiącom czytelników mojego bloga jak mieć cudownie prosty dom.

Zacznij sprzątac sprytnie, nadszedł czas na Ciebie.

Współpracowałam z:

TO DOPIERO POCZĄTEK 

Przyznam, że na początku trochę sceptycznie podchodziłam do kursu i liczyłam głównie na to, że dostanę tutaj motywację w postaci kontroli moich postępów, ale dostałam dużo dużo więcej. Nie przyszło mi na przykład wcześniej do głowy, że dobrze zadbać o ergonomię ale i inne strategie kursu odmieniły mój dom. Podoba mi się też jego zakończenie, które pokazuje, że to całe odgracanie to tak naprawdę wstęp do kolejnego procesu, który pozwoli stworzyć dom, który będzie naprawdę mój.

Ela

Czy Twój dom potrzebuje tego kursu?

;

Każdy poranek lub wieczór to zlew lub zmywarka pełna naczyń.

;

W swoim domu posiadasz szuflady lub szafy na bibeloty.

;

Zanim zjesz obiad lub kolację musisz usunąć bałagan ze stołu.

;

Masz w domu masę produktów do organizacji, ale nadal w domu jest bałagan.

;

W Twoim domu ciągle brakuje Ci miejsca i przestrzeni.

;

Raz lub kilka razy do roku musisz robić generalne porządki.

;

W swoim domu odnajdziesz przepełnione szuflady,  które ciężko domknąć.

;

Ciągle czegoś w nim szukasz, bardzo często gubisz w domu klucze i inne przedmioty.

Użyj swojej inteligencji i sprytu, aby sprzątać mniej

Znajdź motywację

Znajdź motywację do tego, aby odgracić swój dom, nie jest to błahe zadanie, gdyż musisz wiedzieć dlaczego chcesz odmienić swoje życie i jak chcesz, aby ono wyglądało.

Stwórz strategię

Dowiedz się jak rozplanować sprzątanie i przechowywać rzeczy jakie masz w domu, poznaj triki jakich używam aby składać ubrania, czy też pomysły na przechowywanie z klasą. Poznaj naturalne sposoby na to aby dbać o czystość bez chemii.

Odmień swój dom

Zacznij działać, w tym module krok po kroku dowiesz się jak pozbyć się zbędnych rzeczy. Nauczysz się jak uporządkować szafę z ubraniami do której nie da się nic włożyć, kuchnię która nieustannie wygląda jakby przeszło przez nią tornado czy też stosy książek i zdjęć.

Zacznij tworzyć

Tutaj się dowiesz jak aranżować swój dom i mieszkanie, jak dodać mu osobowość i charakter, jak stworzyć dom w którym będziesz wypoczywać.

 Nie bądź sama 

Uzyskaj dostęp do prywatnej grupy i mojego wsparcia dzięki temu szybciej odmienisz rzeczywistość swojego domu.

Przez ostatnie lata zmagasz się z powracającym bałaganem, wszystkie tradycyjne metody zawiodły. Chociaż wiem jak bardzo się starasz, sama przez wiele lat próbowałam tych staroświeckich metod ale nie jestem typem który potrafiłam sprzątać wedle planu, nie potrafiłam robić tego regularnie, najzwyczajniej w świecie nie miałam na to siły każdego dnia.

Sprzątanie nie musi być walką z wiatrakami.

Generalne porządki, cotygodniowe ogarnianie domu są koszmarem dla wielu z nas, jednak tak nie musi być. Do tej pory brakowało w Ci strategii w której najpierw identyfikujesz wroga, poznajesz jego przyzwyczajenia, mocne strony, a następnie uderzasz w niego z całym impetem używając swojej inteligencji i sprytu.

OSZCZĘDNIEJ I BEZPIECZNIEJ 

Mój dom teraz czysty, mniej zagracony, w łazience nie mam tablicy Mendelejewa, używam tylko kilku produktów do sprzątania, które w zupełności wystarczają. Dzięki temu mam więcej pieniędzy na inne ważniejsze i przyjemniejsze rzeczy bo nie muszę ich wydawać na drogie płyny i mleczka do czyszczenia, a najważniejsze że nie muszę obawiać tego, że sprzątając truję swoich najbliższych.

Emilia

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

;

Sprzątasz non-stop i masz tego zwyczajnie dość.

;

Kiedy posprzątasz bałagan wraca w ciągu 3 dni, lub szybciej.

;

Obawiasz się wizyt niezapowiedzianych gości

;

Nie chcesz być nadworną sprzątaczką,  chcesz mieć czas dla siebie.

Często zadawane pytania

Nie mam na to czasu!
A czy masz czas na zamiatanie, odkurzanie, przestawianie, układanie, przemywanie? Jeśli tak, to oznacza to, że masz również i czas na to by ogarnąć chaos jaki panuje w Twoim domu. Zamiast po raz enty przesuwać i przekładać rzeczy z miejsca na miejsce obierz inną strategię, która sprawi, że nie będziesz musiała robić tego tak często. Dlatego wiedz, że masz czas, a jeśli nadal uważasz, że będzie Ci ciężko, od tego jest ten kurs, on pomoże Ci znaleźć czas.
Nie lubię sprzątać, więc po co mi ten kurs?

Nie jesteś sama, ja sama nie tyle nie lubię co nienawidzę tej czynności. Dlatego też musiałam opracować cały system, dzięki któremu nie muszę tyle sprzątać. To dzięki strategii jaką odnajdziesz w kursie zamiast całymi godzinami, każdego dnia zajmować Ci to będzie kilka minut  

Ile trwa kurs?
Kurs trwa 2 tygodnie.
Czy ten kurs jest tylko dla kobiet z dziećmi?
Oczywiście, że nie. Jeśli jesteś kobietą, która ma już dość ciągłego sprzątania lub braku efektów porządków, ten kurs jest dla ciebie.
Czego mogę się spodziewać po jego ukończeniu?
Po zakończeniu kursu możesz się spodziewać jednego, porządku który będziesz w stanie ogarnąć w kilka chwil. Stworzysz dom, w którym będzie Ci przyjemnie przebywać i funkcjonować.
Jak wygląda polityka zwrotu pieniędzy?
Jeśli po ukończeniu kursu i dokonaniu domowego „odgracania” uważać będziesz, że kurs Ci nie pomógł zwrócę Ci pieniądze w momencie w którym pokażesz mi uzupełniony zeszyt ćwiczeń i zdjęcie sprzed metamorfozy i po niej.
Kiedy rozpoczyna się kurs i kiedy otrzymam do niego dostęp?

Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast po jego wykupieniu.

GROMADŹMY WSPOMNIENIA 

Wielu z nas wydaje się, że o naszej wartości świadczą rzeczy, które posiadamy. Tymczasem wystarczy sobie uświadomić, że to nieprawda i staje się coś pięknego – odzyskujemy wolność i czas. Nasza rodzina tę wewnętrzną wolność stara się pielęgnować każdego dnia, dzięki czemu gromadzimy piękne wspomnienia

Iza

Wybierz pakiet odpowiadający Twoim potrzebom

UWAGA! Nadszedł czas podjęcia decyzji czy chcesz przestać marnować czas na sprzątanie, czy chcesz zacząć wykorzystywać go na to co kochasz, na to co ważne. Zniżkowa oferta na pakiety znika za:

 

Kurs Standardowy

97 zł /zamiast 197 zł
  • Dostęp do materiałów video z treścią kursu oraz radami jak właściwie organizować swój dom.
  • Nagrania audio, których będziesz mogła odsłuchać w drodze do pracy czy na przejażdżce rowerowej.
  • Nieograniczony dostęp do kursu w wersji online – również po jego zakończeniu.
  • Książka „Cudownie prosty dom w 14 dni” w formie elektronicznej, zoptymalizowany do druku. Dzięki niemu zawsze będziesz mogła przypomnieć sobie treść kursu.
  • Zeszyt ćwiczeń z zadaniami, które pomogą Ci wcielić w życie wszystkie założenia kursu.
  • Kalendarz śledzący Twój postęp pracy czy minimalistyczne „przypominajki” do powieszenia na lodówce w wersji do druku.
  • Grupa online – odnajdziesz tu grono kobiet, które są w podobnej sytuacji i chcą ogarnąć chaos. Wspólnie będziemy się motywować, zmagać z problemami i chwalić sukcesami.
Kupuję

Gwarancja:

Ten kurs posiada 7 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli nie zakochałaś się w tym kursie i uważasz, że nigdy z niego nie skorzystasz, nie ma problemu, zwrócę Twoje pieniądze nie pytając o nic.

Zacznij mnieć więcej czasu na to co naprawdę ważne. Zniżka znika za: