Czujesz się zmęczona ciągłym sprzątaniem?
Zorganizuj swój dom i życie tak, żeby bałagan nie powracał.

Brzmi jak bajka, mam trójkę dzieci i wiem, że jest to możliwe, gdy posiadasz system.

To nie dlatego, że nie sprzątasz …

Jesteś żoną, mamą, sprzątaczką, kucharką, kierowcą i domowym psychologiem. Każdego dnia masz na głowie dziesiątki jeśli nie setki obowiązków. I pomimo, że sprzątanie niektórych odpręża, to ty nawet gdybyś chciała odprężyć się nie możesz, gdyż walczysz z wiatrakami. Sprzątanie jest ciągłą walką w której zdaje Ci się przegrywasz, gdyż pomimo porządkowania często tego samego dnia dom wygląda jak przed sprzątaniem.

To nie dlatego, że nie sprzątasz. Problemem jest to,, że CAŁY CZAS SPRZĄTASZ. Co z tego, że przed chwilą każdy pokój BYŁ CZYSTY, bałagan pojawił się w ułamku sekundy. Ile można walczyć o porządek?

Ja też tak myślałam i wątpiłam, że stworzenie takiego domu jest możliwe, aż w końcu znalazłam inny sposób niż ciągłe sprzątanie.

Każdy może wpaść gdyż go nie będzie, chcesz wiedzieć jak?

Powiem Ci, że wiem co czujesz, gdyż byłam tam gdzie Ty!

Porządek słowo, które spędza sen z oczu. Pamiętaj jednak, że jesteś w stanie mieć czysto i nie musisz się obawiać wizyty teściów czy przyjaciół.

Każdy może wpaść i ty nie będziesz się stresować bałaganem, gdyż go po prostu nie będzie.

Piękno, harmonia i spokój to chcesz znaleźć w miejscu do którego wracasz po pracy, to chcesz nazywać swoim domem!

Porządek wymagający absolutne minimum pracy, porządek który, pozostanie na dłużej dzięki czemu będziesz mieć czas dla siebie i swoje pasje.

PO PROSTU SZYBCIEJ

 

Mój dom przed kursem wyglądał dokładnie tak, jak może wyglądać dom matki trójki wypełnionych energią chłopaków, która piecze chleb, uprawia warzywniak i robi przetwory na zimę… niby w miarę czysto, ale… Kurs dał mi nie tylko konkretną wiedzę, ale przede wszystkim rozwiązał moje dylematy i blokady, dzięki czemu mogłam ze spokojnym sumieniem i wielką radością uporządkować dom. Dzięki kursowi ostatnie gruntowne sprzątanie (po rocznej przerwie) zabrało mi 10 minut. Osobiście nie znam ani jednego człowieka na tym świecie, któremu ten kurs by się nie przydał…

Hanna

Czujesz zmęczenie, gdyż nie masz kontroli nad bałaganem, bo ile można sprzątać?

Chcesz znać mój sekret?  Mamy w domu za dużo szpargałów które sprawiają, że ciągle sprzątamy. Dodatkowo nie mamy odpowiedniej strategii.

Kiedy przeszłaś już każdy etap sprzątania, a ciągle wydaje Ci się, że ono nie ma końca, trzeba pomyśleć nad innym rozwiązaniem..

Prawdziwym sekretem do tego, aby Twój dom był naprawdę czysty to minimalizm i prostota. Dzięki nim będziesz wydajniejsza, dzięki nim w końcu opanujesz swój dom.

Kiedyś sprzątanie wydawało się mi banalne, w momemncie kiedy pojawiło się pierwsze dziecko dowiedziałam się, że nie jest to wcale takie proste.

Jestem mamą trójki dzieci, autorką książek i bloga, bizneswoman, ekspertką telewizyjną czy właścicielką gospodarstwa rolnego i zwyczajnie nie mam czasu na marnowanie czasu. Wiedziałam jedno, że jeśli czegoś nie zmienię nie wygram.

Wystarczyło, że wyszłam z pokoju w którym posprzątałam, wystarczyło, że weszły do niego dzieci i pokój wyglądał dokładnie tak jak przed sprzątaniem, albo gorzej.

Kilka lat spędziłam na tworzeniu własnej strategii, która powstrzyma nieuniknioną inwazję bałaganu.

W końcu odkryłam magię prostoty i stworzyłam system, który bezproblemowo radzi sobie nawet z tak zapuszczonym miejscem jak domowy schowek.

Przez lata pokazałam tysiącom czytelników mojego bloga jak mieć cudownie prosty dom.

Zacznij sprzątac sprytnie, nadszedł czas na Ciebie.

Współpracowałam z:

TO DOPIERO POCZĄTEK … 

Przyznam, że na początku trochę sceptycznie podchodziłam do kursu i liczyłam głównie na to, że dostanę tutaj motywację w postaci kontroli moich postępów, ale dostałam dużo dużo więcej. Nie przyszło mi na przykład wcześniej do głowy, że dobrze zadbać o ergonomię ale i inne strategie kursu odmieniły mój dom. Podoba mi się też jego zakończenie, które pokazuje, że to całe odgracanie to tak naprawdę wstęp do kolejnego procesu, który pozwoli stworzyć dom, który będzie naprawdę mój.

Ela

Zacznij mieć w końcu czas dla siebie, stwórz  prawdziwą strategię.

Znajdź motywację

Znajdź motywację do tego, aby odgracić swój dom, nie jest to błahe zadanie, gdyż musisz wiedzieć dlaczego chcesz odmienić swoje życie i jak chcesz, aby ono wyglądało.


Zorganizuj dom

Dowiedz się jak rozplanować sprzątanie i przechowywać rzeczy jakie masz w domu, poznaj triki jakich używam aby składać ubrania, czy też pomysły na przechowywanie z klasą. Poznaj naturalne sposoby na to aby dbać o czystość bez chemii.


Odmień swój dom

Zacznij działać, w tym module krok po kroku dowiesz się jak pozbyć się zbędnych rzeczy. Nauczysz się jak uporządkować szafę z ubraniami do której nie da się nic włożyć, kuchnie która nieustannie wygląda jakby przeszło przez nią tornado czy też stosy książek czy zdjęć.


Stwórz dom

Tutaj się dowiesz jak aranżować swój dom i mieszkanie, jak dodać mu osobowość i charakter, jak stworzyć dom w którym będziesz wypoczywać.

 Nie bądź sama

Uzyskaj dostęp do prywatnej grupy i mojego wsparcia dzięki temu szybciej odmienisz rzeczywistość swojego domu.

OSZCZĘDNIEJ I BEZPIECZNIEJ

Mój dom teraz czysty, mniej zagracony, w łazience nie mam tablicy Mendelejewa, używam tylko kilku produktów do sprzątania, które w zupełności wystarczają. Dzięki temu mam więcej pieniędzy na inne ważniejsze i przyjemniejsze rzeczy bo nie muszę ich wydawać na drogie płyny i mleczka do czyszczenia, a najważniejsze że nie muszę obawiać tego, że sprzątając truję swoich najbliższych.

Emilia

Skąd masz wiedzieć, że ten kurs jest dla Ciebie?

;

Sprzątasz non-stop i masz tego zwyczajnie dość.

;

Kiedy posprzątasz bałagan wraca w ciągu 3 dni, lub szybciej.

;

Nie posiadasz miejsca na schowek, a remont nie wchodzi w grę.

;

Nie chcesz być nadworną sprzątaczką,  chcesz mieć czas dla siebie.

Często zadawane pytania

Nie mam na to czasu!
A czy masz czas na zamiatanie, odkurzanie, przestawianie, układanie, przemywanie? Jeśli tak, to oznacza to, że masz również i czas na to by ogarnąć chaos jaki panuje w Twoim domu. Zamiast po raz enty przesuwać i przekładać rzeczy z miejsca na miejsce obierz inną strategię, która sprawi, że nie będziesz musiała robić tego tak często. Dlatego wiedz, że masz czas, a jeśli nadal uważasz, że będzie Ci ciężko, od tego jest ten kurs, on pomoże Ci znaleźć czas.
Ile trwa kurs?
Kurs trwa 2 tygodnie.
Czy ten kurs jest tylko dla kobiet z dziećmi?
Oczywiście, że nie. Jeśli jesteś kobietą, która ma już dość ciągłego sprzątania lub braku efektów porządków, ten kurs jest dla ciebie.
Czego mogę się spodziewać po jego ukończeniu?
Po zakończeniu kursu możesz się spodziewać jednego, porządku który będziesz w stanie ogarnąć w kilka chwil. Stworzysz dom, w którym będzie Ci przyjemnie przebywać i funkcjonować.
Jak wygląda polityka zwrotu pieniędzy?
Jeśli po ukończeniu kursu i dokonaniu domowego „odgracania” uważać będziesz, że kurs Ci nie pomógł zwrócę Ci pieniądze w momencie w którym pokażesz mi uzupełniony zeszyt ćwiczeń i zdjęcie sprzed metamorfozy i po niej.
Kiedy rozpoczyna się kurs i kiedy otrzymam do niego dostęp?
Dostęp do kursu otrzymasz 1 kwietnia wraz ze wszystkimi materiałami.

Gromadźmy wspomnienia

Wielu z nas wydaje się, że o naszej wartości świadczą rzeczy, które posiadamy. Tymczasem wystarczy sobie uświadomić, że to nieprawda i staje się coś pięknego – odzyskujemy wolność i czas. Nasza rodzina tę wewnętrzną wolność stara się pielęgnować każdego dnia, dzięki czemu gromadzimy piękne wspomnienia.

Iza

Wybierz pakiet odpowiadający Twoim potrzebom.

STANDARD 14 DNI

145 zł /zamiast 197 zł
  • Dostęp do materiałów video z treścią kursu oraz radami jak właściwie organizować swój dom.
  • Nagrania audio, których będziesz mogła odsłuchać w drodze do pracy czy na przejażdżce rowerowej.
  • Nieograniczony dostęp do kursu w wersji online – również po jego zakończeniu.
  • Książka „Cudownie prosty dom w 14 dni” w formie elektronicznej, zoptymalizowany do druku. Dzięki niemu zawsze będziesz mogła przypomnieć sobie treść kursu.
  • Zeszyt ćwiczeń z zadaniami, które pomogą Ci wcielić w życie wszystkie założenia kursu.
  • Kalendarz śledzący Twój postęp pracy czy minimalistyczne „przypominajki” do powieszenia na lodówce w wersji do druku.
  • Grupa online – odnajdziesz tu grono kobiet, które są w podobnej sytuacji i chcą ogarnąć chaos. Wspólnie będziemy się motywować, zmagać z problemami i chwalić sukcesami.
  •  
Kupuję

Możliwość udziału w tegorocznej edycji kursu znika za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Pin It on Pinterest

Czy chcesz rozpocząć przygodę z naturalną pielęgnacją skóry?

Wiosna i lato to idealny czas na to, aby skorzystać z darów natury i zakochać się w skórze bez toksyn. 

 

Sprawdź swoją skrzynkę email, aby pobrać swojego ebooka.