fbpx

Kurs ten ma na celu zmienić w Twoim życiu to jak sprzątasz, ale i również sprawić, że będziesz sprzątać mniej. Będzie trwał w zależności od rodzaju od 14 do 21 dni, podczas których skupimy się na faktycznym działaniu i zmianach. Zdaję sobie sprawę, że jesteś kobietą zabieganą, dlatego kurs ten będzie dostarczany do Ciebie za pomocą emaila, w formie audio (będziesz mogła go posłuchać w drodze do lub z pracy). Dodatkowo znajdziesz w nim filmy, które wyjaśnią i zachęcą Cię do działania.

Moim celem jest to, abyś wyciągnęła z kursu jak najwięcej.

W pierwszym chwili skupimy się na teorii oraz organizacji, a w kolejnej na odgracaniu.

Ile czasu potrzebujesz?

W zależności od tego jak bardzo duży problem masz w Swoim domu wystarczy poświęcić każdego dnia odgracania przynajmniej od 20 do 30 minut, skupiając się wyłącznie na danej czynności. W międzyczasie jeśli przechodząc przed półką z książkami zdecydujesz, że tej pozycji już nie potrzebujesz zwyczajnie odłóż ją do odpowiedniego kosza, czy też przeglądając szufladę z przyborami do gotowania, dojdziesz do wniosku, że nie potrzeba Ci aż 15 noży to usuń kilka z nich na bieżąco, pomogę Ci i z tym, abyś nie utonęła później pod rzeczami niechcianymi. Zajrzyj do ćwiczeń by ustalić konkretny plan działania.

Mam nadzieję, że minimalizm odmieni Twoje życie, tak jak i mnie.

 BARDZO ISTOTNA SPRAWA

Do kursu potrzebować będziesz olejku eterycznego najlepiej pomarańczowy który umieścisz w atomizerze rozwodniony wraz z wodą (10 kropli na 1 szklankę) wody, choć jeśli nie przepadasz za tym zapachem wybierz inny orzeźwiający jak cytrynę czy miętę. Nie jest to pilne, ale dobrze by było gdybyś w drugim tygodniu mogła mieć taki magiczny specyfik gotowy do działania.

Pin It on Pinterest