fbpx

Cudownie Prosty Dom STRONA SZKOLENIOWA

Kurs ten ma na celu zmienić w Twoim życiu to jak sprzątasz, ale i również sprawić, że będziesz sprzątać mniej. Będzie trwał 21 dni, podczas których skupimy się na faktycznym działaniu i zmianach. Zdaję sobie sprawę, że jesteś kobietą zabieganą, dlatego kurs ten będzie dostarczany do Ciebie za pomocą emaila, w formie audio (będziesz mogła go posłuchać w drodze do lub z pracy). Dodatkowo znajdziesz w nim filmy, które wyjaśnią i zachęcą Cię do działania.

Moim celem jest to, abyś wyciągnęła z kursu jak najwięcej. Dlatego na początku każdego kolejnego tygodnia, w poniedziałek, otrzymasz kalendarz na nadchodzące 7 dni oraz  ćwiczenia z zadaniami, które mają Ci ułatwić przemianę. Teoria będzie dostarczana w formie online oraz listów elektronicznych, a pod koniec kursu otrzymasz również kompleksowy podręcznik. Jest to celowe działanie, abyś prawdziwie przeszła cały kurs od początku do końca.

W pierwszym tygodniu skupimy się na teorii oraz organizacji, a przez kolejne dwa tygodnie będziemy odgracać.

Ile czasu potrzebujesz?

W zależności od tego jak bardzo duży problem masz w Swoim domu wystarczy poświęcić każdego dnia odgracania przynajmniej od 20 do 30 minut, skupiając się wyłącznie na danej czynności. W międzyczasie jeśli przechodząc przed półką z książkami zdecydujesz, że tej pozycji już nie potrzebujesz zwyczajnie odłóż ją do odpowiedniego kosza, czy też przeglądając szufladę z przyborami do gotowania, dojdziesz do wniosku, że nie potrzeba Ci aż 15 noży to usuń kilka z nich na bieżąco, pomogę Ci i z tym, abyś nie utonęła później pod rzeczami niechcianymi. Zajrzyj do ćwiczeń by ustalić konkretny plan działania.

Mam nadzieję, że minimalizm odmieni Twoje życie, tak jak i mnie.

 BARDZO ISTOTNA SPRAWA

Do kursu potrzebować będziesz olejku eterycznego najlepiej pomarańczowy który umieścisz w atomizerze rozwodniony wraz z wodą (10 kropli na 1 szklankę) wody, choć jeśli nie przepadasz za tym zapachem wybierz inny orzeźwiający jak cytrynę czy miętę. Nie jest to pilne, ale dobrze by było gdybyś w drugim tygodniu mogła mieć taki magiczny specyfik gotowy do działania.

Pozbądź się toksycznej chemii z domu ze sprawdzonymi przepisami.
Pobierz swojego darmowego ebooka i zacznij działać już dziś!

*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowych wpisach, filmach, darmowych ebookach, nowościach, promocjach, produktach i usługach Zielony Zagonek. Zgodę będzie można w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w

EKOsprzątanie
Przepisy, które pokocha Twój dom i zdrowie.
Pobierz swojego DARMOWEGO ebooka!
Wybór klientów
✓autograf Autorki!
✓tania wysyłka
✓5% upustu
102.78 zł
Zestaw książek
✓autograf Autorki!
✓tania wysyłka
✓10% upustu

✓autograf Autorki!
✓tania wysyłka

ź
$
Pojedyncza książka
39 zł
72.59 z