Etykiety i banalny sposób ich przyklejania

Odkryj więcej sprawdzonych przepisów w DARMOWYM herbarium wejdź na www.slowianskazielarka.pl , aby uzyskać swój dostęp i zacząć skutecznie używać ziół

Wpis krótki, ale mam nadzieję przydatny. W przerwie truskawkowego szaleństwa potrzebujmy zrobić etykiety, aby nie zapomnieć gdzie co jest.

Naprawdę, zachęcam wszystkich do słoikowania, bo nie ma nic lepszego niż własne ogórki kiszone, czy konfitury, bez porównania z tymi sklepowymi. Cenowo wychodzą na to samo, jednak wiesz co wnich jest, zaś ich smak przypomniać będzie lato. Dlatego proszę słoikujmy i nie bądźmy uzależnieni od sklepowych 'ala ogórków kiszonych, czy dżemów z całą tablicą Mendelejewa.

Etykiety na przetwory

Tutaj są etykiety, czarno-białe, aby tanio było drukować, uniwersalny rozmiar-pasują na małe jak i duże słoiki, oraz jest ich trochę napchane na kartce.

etykiety sloiki male

 

Sama kiedyś kombinowałam jak opisać słoiki, próbowałam z etykietami samoprzylepnymi (za drogo) z klejem (za dużo paprania), teraz dzięki wspaniałej Agnieszce K. (dziękuję za inspirację ), powiem wam jak przykleić te nasze nalepki.

Na początek polecam drukowanie laserowe, nawet w punkcie ksero, gdyż wilgoć nie będzie straszna naszym etykietom. A teraz jak je przykleić etykiety?

1. Na spodeczek wlewasz najzwyklejsze mleko, niewiele, może dwie łyżki, trzy łyżki.

2. Teraz bierzesz etykietę i jej wewnętrzną stronę i dobrze maczasz w mleku  (możesz do tego celu użyć pędzelka).

3. Przykładasz do słoika i tyle.

FENOMENALNE I  PROSTE !

 

[rev_slider czystydom]

UWAGA, ten dokument jest prawnie chroniony prawem autorskim @Copyright 2012-2024 Fundacja Zielony Zagonek, nie wolno go powielać, kserować ani używać w jakikolwiek sposób bez kontaktu z autorem na stronie www.slowianskazielarka.pl