fbpx

Cześć, cieszę się, że Ciebie tu widzę.

Zapraszam Cię do kontaktu ze mną,

Jeśli masz sugestie dotyczące bloga, może chcesz abym poruszyła ciekawy temat napisz do mnie, jest to odpowiednie miejsce.

Równocześnie musisz wiedzieć, że ze względu na ilość otrzymywanych mejli nie udzielam indywidualnych konsultacji mejlowych. Nie jestem w stanie indywidualnie doradzać każdej z Was – natomiast robię to w swoich kursach online. Kopalnię informacji odnajdziecie również w moich książkach dlatego warto po nie sięgnąć.

 

Wyślij do mnie wiadomość na adres:

*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowych wpisach, filmach, darmowych ebookach, nowościach, promocjach, produktach i usługach Zielony Zagonek. Zgodę będzie można w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności .

DANE DO KORESPONDENCJI: FUNDACJA ZIELONY ZAGONEKul. Jasienna 46, 33-322 Jasienna,  KRS 0000718698,  REGON 369491495,  NIP 7343556249, 

 

Pozbądź się toksycznej chemii z domu ze sprawdzonymi przepisami.
Pobierz swojego darmowego ebooka i zacznij działać już dziś!

*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowych wpisach, filmach, darmowych ebookach, nowościach, promocjach, produktach i usługach Zielony Zagonek. Zgodę będzie można w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w

EKOsprzątanie
Przepisy, które pokocha Twój dom i zdrowie.
Pobierz swojego DARMOWEGO ebooka!
Wybór klientów
✓autograf Autorki!
✓tania wysyłka
✓5% upustu
102.78 zł
Zestaw książek
✓autograf Autorki!
✓tania wysyłka
✓10% upustu

✓autograf Autorki!
✓tania wysyłka

ź
$
Pojedyncza książka
39 zł
72.59 z