ekonomiczne

EKOnomiczne dziecko: oszczędnie i naturalnie

5 out of 5 based on 3 customer ratings
(3 opinie klienta)

37.80 

EKOnomiczne dziecko: Oszczędnie i naturalnie

 

 

Kategoria:

Product Description

EKOnomiczne dziecko: oszczędnie i naturalnie

Ta książka powstała, gdyż media i spora część lekarzy milczy na temat toksyn, na które są narażone nasze dzieci. Nie jest to kolejny z serii wszechobecnych poradników namawiających do kupowania, o nie!

“EKOnomiczne dziecko” zostało napisane, ponieważ na naszym rynku nie ma publikacji, która:

 • otwarcie traktuje temat naturalnego, a zarazem oszczędnego dbania o dziecko,
 • pokazuje jak bardzo środowisko zewnętrzne (płyny do kąpieli, kremy) wpływa na zdrowie dziecka i choroby, takie jak chociażby alergie
 • pokazuje Ci bezpieczne i sprawdzone metody dbania o dziecko, które od pokoleń stosowane przez rodziców na całym świecie.
 • Dziesiątki przepisów na kremy, maści, syropki, czy preparaty na ząbkowanie, które są bez skutków ubocznych.

Jest to poradnik dla rodziców, ułatwiający podejmowanie świadome i kompetentne decyzje. Książka ta ma na celu:

 • ułatwić Wam, rodzicom, rozstanie się z niepotrzebnymi gadżetami i produktami,
 • krok po kroku pokazać, jak prawidłowo karmić Twoje dziecko piersią i jak radzić sobie z towarzyszącymi temu problemami,
 • pokazać, jak dbać o dziecko bez drogich  „naturalnych” kosmetyków, które można zrobić samemu naprawdę naturalnie, w domu, za grosze,
 • pomóc wzmocnić odporność Twojego dziecka,
 • wyjaśnić temat bliskości pomiędzy rodzicami a dzieciakami, której dzieciom XXI wieku tak bardzo brakuje (przytulanie, spanie z dzieckiem, noszenie w chuście).

Dodatkowo ma Was przekonać, że natura wyposażyła nas, rodziców, we wszystko, co niezbędne, abyśmy wychowali potomstwo. Książka ma za zadanie obalić mit, że dbanie o dziecko to zbiór skomplikowanych i czasochłonnych czynności, oraz dowieść, że w trosce o dziecko najlepsza jest prostota.

Nieustannie słyszymy, że koszt wychowania dzieci wzrasta i osiąga zawrotne kwoty kilkuset tysięcy złotych.  Smoczki, nocniczki, słoiczki, syropki, książki oraz tysiące innych produktów nie dość, że są zbędne, to jeszcze mają negatywny wpływ na zdrowie oraz rozwój naszych pociech. Podważają także nasze naturalne rodzicielskie kompetencje. Ta książka pokaże wam zupełnie coś innego.

Dodatkowe informacje do zamówienia

Waga 0.3 g

3 reviews for EKOnomiczne dziecko: oszczędnie i naturalnie

 1. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Książka jest fenomenalna , pozwala na różne przemyślenia no i te porady oraz spostrzeżenia autorki są bardzo dobre i mądre ale trzeba też chcieć powracać do natury i tegi co nam dała.

 2. 5 out of 5

  :

  Super książka.Odkąd uzywam kremu na odparzenia z żywokostu Marysia nie ma problemu z podrażnieniem skory.Polecam rowniez krem na lato ,czy zime.świetne porady.gratulacje dla Pani.

 3. 5 out of 5

  :

  Książkę kupiłam będąc w ciąży, wcześniej wszystko co eko nie było w moich klimatach, teraz to się zmieniło. Sama robię kremy czy też noszę dziecko w chuście dzięki Ewie. Książka zmieniła nasze życie.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz zadbać o ciążę i dziecko natrualnie?

Zapisz się do biuletynu, w których dowiesz się jak krok po kroku zadbać o siebie i maleństwo w harmonii z naturą.

 

 

 

You have Successfully Subscribed!