fbpx

Gratuluję Tobie!

Zdecydowałaś się zmienić swoją drogę, aby odnaleźć prawdziwą siebie i życie, które kochasz.

W ciągu najbliższych 21 dni razem powalczymy o to, abyś znalazła czas na swoje życie.

Nie, to nie jest egoizm; to najlepszy akt dobroci i wdzięczności wobec siebie, jaki kiedykolwiek mogłaś wykonać. Każda z nas pragnie, aby jej życie było lepsze. Każda z nas pragnie odnaleźć prawdziwą siebie. Aby tak się stało, będziesz musiała nauczyć się mówić „Nie” i wyznaczać własne granice; będziesz musiała przestać zadowalać wszystkich wokół; będziesz musiała odnaleźć swoje pasje, cel swojego życia i zacząć głośno mówić o swoich potrzebach. Nie poddawaj się zbyt szybko. Walcz o swoje życie, ponieważ masz je tylko jedno. Osiągniesz to jedynie wtedy, gdy jako priorytet ustawisz siebie i chęć bycia prawdziwą wobec siebie.

Zwłaszcza w dzisiejszych czasach nie jest łatwo żyć w zgodzie z własnymi wartościami, jednak funkcjonowanie w harmonii z sobą i ze światem wydaje mi się być esencją naszego życia. Obecnie obserwujemy prawdziwą epidemię panującą wśród ludzi – mają do zrobienia wiele spraw o naprawdę niewielkim znaczeniu, które okradają ich z życia. Jednym z podstawowych błędów, jakie popełniamy, próbując sobie pomóc, jest skupianie się na zewnętrznych czynnikach i oczekiwaniach innych względem nas, na które nie mamy wpływu.

Ile razy sama brałam udział w kursach, które sugerowały, abym przede wszystkim zastanowiła się, czego tak naprawdę chcę, i abym stworzyła idealny obraz danego zachowania! Jest to błąd, który powoduje, że trudno nam wdrożyć zmianę. Na początku skupiamy się na tym, czego potrzebujemy, i – zgodnie z większością poradników – staramy się opracować plan, który mógłby nas tam zaprowadzić.

Prawda jednak jest taka, że na początkowym etapie musimy zastanowić się nad swoim wnętrzem, ponieważ to ono jest źródłem naszej nieumiejętności cieszenia się życiem. To strach i obawa, które znajdują się w Tobie, są źródłem wszelkich problemów, dlatego kiedy pozbędziemy się tych hamulców, nasze życie zmieni się nie do poznania.

Witaj w kursie! Mam nadzieję, że odnajdziesz w nim prawdziwą siebie.

Pin It on Pinterest