WYRZUĆ TOKSYCZNĄ CHEMIĘ Z DOMU

I korok po kroku stwórz bezpieczny i pięknie pachnący dom

Kim jestem?

Witaj jestem Ewa Kozioł, autorka bloga Zielony Zagonek od ostatnich lat wraz z milionami Polek przeprowadzam Zieloną Rewolucję.

Wmówiono nam, że nie można wysprzątać domu nie używając płynów, które zabijają wszystko na śmierć.

Każdego miesiąca wydajemy od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, aby „zadbać” o nasz dom i wypełniając go po brzegi toksyczną mgiełką. Każdego miesiąca wydajemy od kilkudziesięciu do kilkuset złotych na niebezpieczne produkty, które niszczą zdrowie nasze oraz naszej rodziny. Substancje te odkładają się w naszym ciele, włosach, mleku, wywołują problemy zdrowotne, nowotwory, zburzenia rozwoju i hormonalne. Uwierz mi pomimo iż producentów to nie obchodzi, dla Ciebie to bardzo istotna informacja.

Poznaj alternatywę dla komercyjnego bubla, alternatywę która jest skuteczna, bezpieczna i oszczędna. Przekonaj się jak miliony świadomych Polek od kilku lat sprząta swoje domy w prosty i przyjemny sposób.

Współpracowałam z:

Co odnajdziesz w książce?

100

przepisów

dzięki którym szybko i skutecznie wysprzątasz swój dom, nie używając przy tym żadnych trucizn które niszczą zdrowie.

Plan porządków

Kiedy wiesz jaki jest kolejny krok podczas sprzątania to idziesz jak burza z porządkami. Otrzymaj z książką kompletny plan działania.

Odgrać

swój dom

Mniej gratów oznacza jedno mniej sprzątania. Czy wiesz jak dać sobie radę z odgracaniem? Jeśli nie, dowiesz się o tym w książce.

Stwórz strategię

Idąc na wojnę bez planu, jesteś skazana na porażkę. Dlatego dowiedz się, jak wywabić plamy i czego użyć do czyszczenia każdej powierzchni w domu.

Przede wszystkim dom pięknie pachnie, pranie jest czyste i pięknie pachnie, moje wcześniej ciągle spierzchnięte i popękane dłonie (pomimo używania rękawiczek) są teraz gładkie i nie pieką, alergia na pyłki u mnie i córki pomimo sezonu pylenia jest pod całkowitą kontrolą, właściwie to od jakiegoś czasu nie mamy objawów a to dopiero początek ekoprzygody, moja półroczna córka zaczyna pełzać, niedługo będzie organoleptycznie sprawdzać wszystko łącznie z podłogą - nie mam stresu że się czymś struje. Ten chaos wiecznie panujący w naszym domu z trójką dzieciaków (+ czwarte duże) staje się coraz mniej chaotyczny :-). No i oczywiście kwestia finansów - zrobiłam jedne duże zakupy w sklepie chemicznym za stosunkowo niewielkie pieniądze i starczy mi tego jeszcze przynajmniej na pół roku, tylko ocet dokupuję.

Marta

Co zyskasz dzięki tej książce?

– Nie musisz obawiać się zabawki, która upadła na świeżo wymytą podłogę;

– Układ odpornościowy Twój jak i Twojej rodziny w końcu może odpocząć i przestać walczyć z toksynami dzięki czemu, może zająć się walką z prawdziwym wrogiem jaki pojawi się podczas przeziębienia;

– Czysty dom za grosze, bez nadmiaru rzeczy i godzin spędzonych na sprzątaniu;

– Koniec z obawami, że dziecko otworzy szafkę z chemią;

– Dom który wysprzątasz za pomocą dosłownie kilku substancji;

– Pachnący lawendą i pomarańczą bezpieczny dom.

Z wielkim zapałem czytałam książkę. Zrobiłam już naturalny proszek do prania, kilka płynów uniwersalnych do sprzątania. Jestem bardzo zadowolona bo wiem, że sprzątanie jest szybsze, a przede wszystkim bez CHEMII!!!! Przepisy czytelne, przejrzyście napisane i łatwo je samemu w domu wykonać. Na pewno moja rodzina będzie zdrowsza.

Asia

Książka w wersji elektronicznej

Format .epub .azw i .mobi
29 zł
Kupuję

Książka w wersji drukowanej

39 zł/zamiast 43 zł
Kupuję

Pierwsza rzeczą jaka zauważyłam po usunięciu chemii z domu była  znaczna poprawa stanu mojej skory, która zawsze była zaczerwieniona. Teraz nawet bez makijażu rozpoznam się w lustrze;) Książka   - super! Nie mam czasu na czytanie całość, a spis produktów i czynności na końcu pozwala mi sporządzić 'magiczne miksturki' szybko, bez wchodzenia w zbędne szczegóły.

Agnieszka

Książka w wersji elektronicznej

Format .epub .azw i .mobi
29 zł
Kupuję

Książka w wersji drukowanej

39 zł/zamiast 43 zł
Kupuję