Probiotyk w maseczce

Odkryj więcej sprawdzonych przepisów w DARMOWYM herbarium wejdź na www.slowianskazielarka.pl , aby uzyskać swój dostęp i zacząć skutecznie używać ziół

Kombucza jest bardzo popularnym napojem. Jednak nie jest na tyle popularna co znane Acti jogurciki… niesłusznie. Ponieważ kombucza to idealny probiotyk, który zawiera osławione żywe kultury baterii, które z kolei wspomagają nasz organizm.

Dodatkowo zawiera ona kwasy, witaminy, czy enzymy to one wspomagają trawienie, energetyzują oraz wzmacniają nasz układ odpornościowy. Jednak nie o tym dziś będziemy pisać a o jej zastosowaniu w kosmetyce. Tak dzisiaj:

Maseczka z kombuczy – probiotyk w maseczce
Probiotyk w maseczce

Probiotyk w maseczce z kabuczy działa wspaniale na skórę skłonną do wyprysków ponieważ penetruje pory I wyciąga z nich sebum. Dodatkowo dzięki obecności probiotyków z kambuczy pomaga w jej regeneracji.

Składniki:

  • 1 łyżeczka glinki nie masz glinki to użyj jednego banana
  • 2 łyżki herbaty z kombuczy

Jeśli używasz banana zmiksuj go lub rozdrobnij widelcem na papkę. Następnie wymieszaj składniki w formę papki nałóż na czystą twarz i pozostaw na ok 20 minut i zmyj letnią wodą. Następnie osusz skórę.

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naturalnych kosmetykach, już niedługo pojawi się kurs „PIĘKNA Z NATURY W 21 DNI: wyrzuć chemię z kosmetyczki”.

UWAGA, ten dokument jest prawnie chroniony prawem autorskim @Copyright 2012-2024 Fundacja Zielony Zagonek, nie wolno go powielać, kserować ani używać w jakikolwiek sposób bez kontaktu z autorem na stronie www.slowianskazielarka.pl