Z okazji premiery czwartej książki Wyrzuć Chemię z Domu…

Z okazji premiery czwartej książki Wyrzuć Chemię z Domu…

jak świętować to na całość, dlatego z tej okazji na blogowym sklepiku znajdziecie promocję specjalnie dla Was, a w księgarniach całej Polski moją czwartą książkę „Wyrzuć Chemię z Domu”.

 

Wyrzuć chemię z domu to moja czwarta książka, skierowana do osób które pragną rozpocząć przygodę z ekosprzątaniem i dowiedzieć się jak szybko i skutecznie zrobić domowe środki. To książka która sprawi, że poznacie prawdziwy zapach czystości. wyrzuć chemię z domu i poznaj czym naprawdę jest czysty dom. Dom bezpieczny, bez chemii dom w którym nasze dzieci mogą bezpiecznie bawić się na podłodze, gdzie nie musimy się obawiać co wdychamy. Niech nasz dom będzie ostoją, bezpiecznym miejscem do którego wracamy po ciężkim dniu, miejscem gdzie nasz układ odpornościowy może odpocząć, gdzie możemy wypocząć.

Ewa Kozioł

Ewa Kozioł

Autorka Zielonego Zagonka, mama, żona, kobieta która chce żyć w harmonii z naturą i samą sobą. Wydała trzy książki "EKOnomiczne dziecko", "Piękna z natury" i "Naturalnie czysty dom"

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Z okazji premiery czwartej książki Wyrzuć Chemię z Domu…"

Powiadom o
avatar
Zdjęcia i pliki
 
 
 
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Ina
Gość
Aga, ja się odcięłam od boraksu zupełnie, kiedy dowiedziałam się, że może powodować niepłodność i uszkodzenia płodu. Tak podaje europejska agencja chemiczna. Teraz do prania używam clever free. a to też dużo mi zajęło zanim znalazłam. Wcześniej trafiłam na proszek z zeolitami w składzie – był sprzedawany jako ekologiczny, a zeolity powodują betonowanie rzek i zanik życia… Także dobrze jest poczytać i super, że są tacy ludzie jak Ewa, którzy się w tym specjalizują. Ale zawsze trzeba sprawdzić w kilku źródłach, porównać oficjalne z nieoficjalnymi, itd. Może też warto dostosowywać wszystko do siebie – nie każdy jest w stanie z… Czytaj więcej »
Aga
Gość
Witam, kupiłam książkę, przeczytałam i byłam zachwycona. Do pierwszego sprzątania. Książka książką, z życie życiem. Uważam, że mleczko do czyszczenia jest super, używam go do wielu rzeczy – łazienka, kuchnia, mycie garnków. Proszek do prania, pomimo tego że zrezygnowałam z kontrowersyjnego boraksu, też jest ok. Natomiast płyn do podłóg to porażka – robi się dziwny nalot na podłodze, również proszek do zmywarek jest do niczego – niestety, jakieś 40% naczyń po wyjęciu ze zmywarki trzeba umyć ręcznie – szczególnie fatalnie wyglądają szklanki i sztućce. Jeśli się zagłębić to eko sprzątanie wcale nie jest takie tanie w porównaniu ze zwykłą chemią.… Czytaj więcej »
wpDiscuz