fbpx

Czy nie wydaje się Tobie, że macierzyństwo to ciągłe sprzątanie i niekończący się sprint?

Czy nie wydaje Ci się, że współczesna mama ma ogrom spraw na głowie?

Jeśli tak, to wiedz, że jest możliwe okiełznanie tego ukrytego chaosu

i bycie spełnioną, radosną kobietą.

Żyjemy w czasach ogromnych możliwości, o których mogły tylko pomarzyć poprzednie pokolenia kobiet. Żadne z nich nie mogło tyle co my teraz. Eksperci jedynie potwierdzają fakt, że współczesna kobieta, pierwszy raz w dziejach ludzkości tak dużo pracuje.

Robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, wychowywanie dzieci, często pełnoetatowa praca,  są na głowach milionów z nas.

Najgorsze jest to, że jesteś współczesną pionierką i nie możesz czerpać z wiedzy swoich poprzedniczek, gdyż one nigdy nie musiały tak wiele.

Gdzieś pomiędzy obowiązkami domowymi, karierą, rodziną i chęcią osobistego rozwoju gubimy siebie.

Jesteś zajęta i zapracowana. Doba wydaje się zbyt krótka, zwłaszcza, że jest tyle do zrobienia a te 24 godziny mijają tak szybko, że nawet nie wiesz kiedy pojawił się kolejny dzień.

Jeszcze masz czas, aby rozpocząć rok 2018 w zupełnie inny, nieprzypadkowy, sposób. Znaleźć czas na to, aby pielęgnować w sobie szczęśliwą, wypoczętą i spełnioną kobiecość, żyjącą w harmonii ze swoją prawdziwą naturą, rodziną i światem. Jednak przede wszystkim mającą czas dla siebie.

Jak dużo czasu w tym tygodniu poświęciłaś tylko dla siebie?

Jak dużo książek w Twojej biblioteczce czeka na Twój czas?

Jak  dużo chaosu gości w Twoim życiu?

Tak wiele z nas,  pomimo młodego wieku, czuje się zmęczona życiem. Jednak wcale nie musi tak być! Czy wiesz, że Ty sama posiadasz już wszystkie umiejętności, dzięki którym możesz odmienić swoje życie i mieć więcej czasu dla siebie?

Proszę, przyjżyj się uważnie.

Pomimo, iż biegniesz jak szalona w swoim życiu, to każdego dnia udaje Ci się łączyć koniec z końcem. Jesteś jak dobrze naoliwiona maszyna. Popychasz siebie i wszystkich do przodu bez względu na przeciwności. Co więcej, pomimo braku zegarmistrzowskiej precyzji tworzenia idealnych grafików i list zadań, jesteś w stanie całkiem dobrze funkcjonować w trybie przetrwania.

 

Ponadto najważniejsze w tym wszystkim jest to, że Ty potrafisz znaleźć czas na dodatkowe zajęcie, jeśli zaistnieje taka potrzeba, choć wydawać by się mogło, że do grafika nie wbijesz nawet szpilki. Stąd wiem, że jesteś w stanie znaleźć czas dla siebie na to, by opanować życiowy chaos.

 

W takim razie czego potrzebujesz?  To proste, potrzebujesz sensownego planu działania, który krok po kroku wyciągnie Ciebie z trybu awaryjnego i wprowadzi w tryb, w którym jesteś w stanie okiełznać ten chaos i być spełnioną oraz radosną kobietą.

Jesteś warta tego, aby znaleźć czas dla siebie, dlaczego więc tak często spychasz siebie na dalszy plan? Dlaczego siebie krzywdzisz?

Dlaczego powinnaś znaleźć czas dla siebie?

Z pustego i Salomon nie naleje, jak masz być szczęśliwa kiedy o to nie dbasz?

Dbając o siebie, spokojniej funkcjonujesz przez co  nadajesz normalny rytm życiu i dniu;

Tworzysz bardziej harmonijny dom, w którym wszyscy są spokojniejsi. Pamiętaj dzieci biorą z Ciebie przykład.

Zaczynasz pielęgnować swoje pasje;

Sprawniejszej realizujesz swoje cele, plany i ambicje.

Jesteś pełna energii przez co kreatywna i gotowa do działania.

Na codzień jesteś skazana na przychylność losu, czy zmienne nastroje dzieci, sąsiadów czy współpracowników.

Jednak po dniu pełnym niespodzianek, nie zawsze w dobrym tego słowa znaczeniu, po przekroczeniu domowego progu poczujesz ulgę. Znajdziesz się w Swojej oazie spokoju, która przez kolejnych kilkanaście godzin naładuje Twoje baterie na kolejne starcie.

Wydobądź ze Swojego życia to co sprawi, że każdego ranka otworzysz oczy pełne spełnienia, pełne radości i stając przed lustrem uśmiechniesz się do Siebie.

Zacznij błyszczeć dla Siebie rozpromieniając przy tym i innych. Przywita Cię wtedy przytulny dom, dom pełen śmiejących się dzieciaków, z kimś podającym Ci filiżankę herbaty, przywita Ciebie życie pełne radości.

Stworzyłam coś co Ci pomoże. Prezent od zapracowanej mamy, z myślą o zapracowanej mamie.

Kim jestem?

Jestem mamą czwórki wspaniałych dzieci, które edukuję domowo, żoną, autorką czterech książek i 4 popularnych kursów online, autorką bloga, który w ubiegłym roku odwiedziło ponad milion kobiet, przedsiębiorcą, gospodynią domową i właścicielką mini gospodarstwa rolnego.

Zdawać by się mogło, że przy takiej liczbie obowiązków nie powinnam mieć czasu dla siebie, jednak jest inaczej.

Wiele osób pyta mnie, jak to możliwe, że jestem w stanie wszystko pogodzić? Zawsze odpowiadam w ten sam sposób: „Nie ma prostej odpowiedzi. Niczego nie pogodziłam – znalazłam inny sposób”.

Daleko mi do bycia idealną mamą, żoną, autorką bloga, gospodynią domową czy idealnym przedsiębiorcą i rolnikiem. Co więcej – nie chcę być idealna! To, czego chcę, to być kobietą i czuć, że żyję, że moje życie ma sens. Chcę też mieć czas dla siebie.

Współpracowałam z:

Ogromna prejsa wywierana na kobiety tworzy pokłady stresu,

które niszczą nasze zdrowie, związki i szczęście.

%

kobiet dźwiga na swoich barkach za dużo czynności

%

kobiet nie ma czasu dla siebie

%

kobiet czuje się zmęczona i przepracowana

„Myślałam, że coś jest nie tak z moim życiem – jednak stosując się do zaleceń z kursu okazało się, że wszystko jest ok. Teraz nie mam problemu z brakiem czasu, organizacją, wszystko robię spokojnie i z radością. Pomimo, że 2 dzieci, 2 pracujących w korporacjach rodziców, dom na wsi, gotowanie, zajmowanie się domem i ogrodem – no kurde da się!”

Agata, mama Wandy i Maurycego

Ty i Twoja rodzina potrzebujecie, abyś znalazła czas dla siebie.

Zobacz jak kurs pomoże Ci w odnaleźć czas

Kurs podzielony jest na 21 przystępnych i szybkich lekcji wraz z ćwiczeniami, które pomogą Ci zmienić to, jak postrzegasz planowanie.

;

Tydzień I

Zrozumiesz co kradnie Twój czas i zaczniesz go odzyskiwać.

;

Tydzień II

Stworzysz plan działania, który sprawi, że jeszcze w tym roku poczujesz się, że odzyskujesz panowanie nad życiem.

;

Tydzień III

Stworzysz nawyki, rutynę dzięki którym, wcielisz teorię w praktykę i poznasz triki produktywności.

Dlaczego kurs przynosi rezultaty?

Ponieważ skupia się on na praktyce, super przydatne ćwiczenia pomogą Ci odkryć własne Ja, zidentyfikować to, co nie działało i stworzyć plan dzięki któremu jeszcze w tym roku odzyskasz kontrolę nad czasem i życiem.

„Dzięki programowi Błyszcz o brzasku w naszym domu jest o 70% mniej porannych nerwów i 50% mniej pretensji. Bardzo pomogła mi wieczorna i organizacja domu. Co więcej z programu korzysta też mój mąż, który zaczął sobie świetnie radzić sobie z organizacją poranka, który teraz przebiega naprawdę sprawnie i spokojnie

Karolina, szczęśliwa kobieta i mama

Kiedy ciężko jest Ci coś planować, ponieważ Twoje życie jest zbyt nieprzewidywalne ten kurs jest stworzony dla Ciebie.

Co odnajdziesz w kursie?

Ponieważ skupia się on na praktyce, super przydatne ćwiczenia pomogą Ci odkryć własne Ja, zidentyfikować to, co nie działało i stworzyć plan dzięki któremu jeszcze w tym roku odzyskasz kontrolę nad czasem i życiem.

Nieograniczony dostęp do kursu online wraz z nagraniami audio.

Dzięki wersji online będziesz mogła wysłuchać w drodze do pracy czy myjąc naczynia całego kursu.

3 zeszyty ćwiczeń i 1 podręcznik w wersji pdf, dzięki którym będziesz mogła wcielić w życie, to czego dowiesz się w kursie i zaczniesz błyszczeć.

Dostęp do prywatnej grupy i moje wsparcie podczas trwania kursu.

„Jeśli znalazłaś się na etapie macierzyństwa, gdzie czujesz się po prostu wypalona, przemęczona i w ciągłym pośpiechu projekt Błyszcz o Brzasku sprawi, że odżyjesz. Po ukończeniu kursu w końcu zaczęłam żyć, celebrować każdy dzień, dbać o siebie i o to co jest dla mnie najważniejsze.”

Daria

Obudź się na piękno życia i odnajdź harmonię w dniu

Jak poruszać się po kursie?

Kurs stworzony jest intuicyjnie, dzięki czemu poruszanie się po nim, jest banalnie proste.

Pozbądź się toksycznej chemii z domu ze sprawdzonymi przepisami.
Pobierz swojego darmowego ebooka i zacznij działać już dziś!

*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowych wpisach, filmach, darmowych ebookach, nowościach, promocjach, produktach i usługach Zielony Zagonek. Zgodę będzie można w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w

EKOsprzątanie
Przepisy, które pokocha Twój dom i zdrowie.
Pobierz swojego DARMOWEGO ebooka!
Wybór klientów
✓autograf Autorki!
✓tania wysyłka
✓5% upustu
102.78 zł
Zestaw książek
✓autograf Autorki!
✓tania wysyłka
✓10% upustu

✓autograf Autorki!
✓tania wysyłka

ź
$
Pojedyncza książka
39 zł
72.59 z