fbpx

Boisz się sięgnąć po zioła podczas choroby nieprawdaż?

poznaj mit za który pokutuje dzisiejsze pokolenie

Poczuj się pewniej używając ziół, zaproś je do swojej rodziny i zobacz, jak niewiele potrzeba, aby dbać o zdrowie bez skutków ubocznych 365 dni w roku.

100 do 250 tysięcy ludzi !

Tyle osób każdego roku, w samych tylko Stanach Zjednoczonych cierpi wskutek powikłań i śmierci w wyniku zażycia syntetycznych środków leczniczych. W Polsce nie prowadzone są tak dokładne statystyki tego typu.

Nie muszę Tobie mówić, że to co jest w aptekach niekoniecznie jest lekarstwem. Dlaczego więc tam wciąż chodzisz?

Medycyna konwencjonalna jest dwojakim osiągnięciem naszych czasów, z jednej strony służy nam w sytuacjach kryzysowych, zaś różne badania i leki są w stanie ocalić nasze życie. Jednak z drugiej strony wiele tych osiągnięć posiada poważne skutki uboczne, które są bagatelizowane na ulotce małym druczkiem. Większości wydaje się, że działania niepożądane nas nie dotyczą, czy aby na pewno? Przypatrz się uważnie, mamy obecnie miliony ludzi chronicznie chorych, nie chodzi tutaj o katar, a poważne schorzenia, zaś dziesiątki badań potwierdzają, że leki niszczą naszą wątrobę, żołądek oraz układ odpornościowy, przyczyniają się do wielu różnych schorzeń płacąc w cenę za odejście od natury, za chęć szybkiego efektu.

W sytuacji choroby połykamy tabletkę jak cukierka, nie myśląc o konsekwencjach, wierząc w jej ogromną moc, ona zaś w wielu wypadkach likwiduje skutek, ale przyczyny nie jest w stanie wyeliminować, w związku z czym wielokrotnie skazujemy siebie i nasze rodziny życie pośród tabletek. Co gorsza kupujemy naszym dzieciom lizaki na gardło, tworząc idealnego konsumenta aptek, osobę która lubi być chora, dla której leki to pożywienie. Na pewno nie chcesz tego ponieważ, ten kurs powstał dla ludzi takich jak Ty, inteligentnych, świadomie podejmujących decyzje, którzy chcą troszczyć się o zdrowie w sposób naturalny, bezpieczny, poinformowane ale i oszczędny. Znajdziesz w nim zioła oraz inne naturalne rozwiązania, które od tysiącleci skutecznie dbały o nasze zdrowie, a w związku z tym mogą dbać i dziś! 

Każdego roku rodzina z dwójką dzieci bierze udział w rosyjskiej ruletce i wydaje 2400 zł w aptece na produkty,  które w ulotce mają dziesiątki skutków ubocznych. 

Żyjesz w czasach zmiany

Najciekawsze jest stwierdzenie, że zioła to medycyna ludowa i ignorowanie faktu, że większość populacji ludzi na ziemi leczy się w ten sposób, ze względu na niewielki koszt zakupu ziół. Niektórzy mówią, że nie ma potrzeby korzystania z ziół, kiedy w aptekach mamy tabletki od wszystkiego. Niektórzy obawiają się zatrucia ziołami, inni mówią, że działają one powoli, a jeszcze inni że są nie skuteczne i blado wyglądają na tle syntetycznych leków. Takie nastawienie sprawiło że wiedza dostępna kiedyś dla każdego i wykorzystywana w każdym domu zeszła do podziemia i została zapomniana. Jednakże czasy się zmieniają, ludzie coraz częściej zaczynają otwierać oczy, przyglądać się temu jak funkcjonuje świat, przestają bezgranicznie ufać producentom. Zaś sami producenci zauważają, że najlepsze leki pochodzą z nautry i co raz szukają to tajemniczych i skutecznych ziół w dżungli, zaś na opakowaniach znajdziesz coraz więcej informacji jak „naturalne” są ich specyfiki.

Brak bądź też nadmiar niesprawdzonej informacji paraliżują Twój kolejny krok.

Wiele kobiet postanowiło coś zmienić i kiedy ktoś bliski zaczyna chorować, przeglądać zaczynamy ziołowe przepisy, aby spróbować pomóc innym naturalnie. Nasz instynkt i intuicja kierują nas najpierw na ścieżkę naturalnej medycyny, jednak w akcie bezsilności, nadmiaru informacji i w szybkiej poszukiwaniu ulgi dla bliskiej osoby sięgamy po komercyjne środki. Zamyka to krąg z którego ciężko się uwolnić. Zioła mają Tobie i Twojej rodzinie do zaoferowania naprawdę wiele. Zioła i leczenie nimi znane jest człowiekowi od zarania dziejów, było szanowane przez poprzednie pokolenia, nie dlatego, że reklama i budżet marketingowy głośniej mówiła iż dane zioło jest dobre, tylko gdyż one zwyczajnie w świecie działały.

Co takiego jest w ziołach, że tak bardzo przyciąga nas do nich?

Możliwe, że jest to w naszych genach i swoista tęsknota za nimi, gdyż jeszcze nie tak dawno każdy wiedział jak używać ziół jako lekarstwa. Możliwe, że w czasach kiedy tak bardzo odeszliśmy od natury, zioła stają się tym zapomnianym mostem, który sprawia, że czujemy się pewniej, czujemy się bliżej prawdziwego życia. Inni natomiast mają dość czytania wyliczanki skutków ubocznych i zastanawiania się czy to co tam wypisane przytrafi się im, bądź też ich dzieciom. Jeszcze inni na własnej skórze sprawdzili, że to co robi większość nie koniecznie jest dobre, dlatego szukają alternatyw i niezależności w swoim życiu, czyli również w pielęgnacji zdrowia.

Bez kupowania nasion, podlewania czy też wypadów w teren po rośliny. Pokażę Ci jak wybrać dobre zioła, które są dobrej jakości.

;

Czy…

… masz dość ciągle powracających do Twojego domu chorób i antybiotyków

;

Czy…

… przeraża Ciebie lista skutków ubocznych prawie każdego konwencjonalnego leku i nie chcesz narażać zdrowia bliskich

;

Czy…

… chcesz odzyskać niezależność, zadbać o zdrowie całościowo i nabyć pewność w stosowaniu ziół

Jaka jest alternatywa do drogicz i czędto niebezpiecznych leków?

Tak jak Ty staram się kupować lokalne produkty od rolnika choć nie zawsze mam taką możliwość. Dlatego unikać toksyn, gdzie to tylko mam na to wpływ. I podobnie jak dla Ciebie, rodzina jest dla mnie najważniejsza. Co więcej, doskonale wiem jakie masz wątpliwości związane z używaniem ziół, gdyż sama je miałam. Kiedy zaczynałam swoją przygodę z ziołami zastanawiałam się jak, „ugryźć” ten temat, gdyż cierpiałam na: brak czasu, zwłaszcza, że informacji szukałam kiedy byłam chora, wtedy okazywało się, że na przygotowanie nalewki potrzeba miesiąca! Nadmiar informacji setki książek, artykułów, ziół, które wybrać, kto ma rację? Ponadto obawiałam się o bezpieczeństwo takich specyfików, czy nie zaszkodzę?

Witaj jestem Ewa Kozioł, autorka 4 popularnych kursów w których wzięło udział ponad 1300 kobiet, napisałam również 5 książek i prowadzę bloga Zielony Zagonek, którego co roku odwiedza ponad milion czytelników. Takie statystyki udowadniają, że życie w harmonii z naturą, stosowanie ziół jest Ci i innym bardzo bliskie. Jako mama dziecka, które walczyło ze skutkami ubocznymi leków powiedziałam NIE konwencjonalnej medycynie. Każdy rodzic pragnie tego co najlepsze dla jego dzieci, jednak coraz więcej z nas zdaje sobie sprawę, że nie zawsze medycyna konwencjonalna chce nam w tym pomóc. Nie jest nowością, że zielarstwo to bardzo obszerny temat, na którego zbadanie trzeba poświęcić bardzo dużo czasu, aby używać ziół bezpiecznych i skutecznych, a jedyną rzeczą którą my jako rodzice mamy bardzo limitowaną to czas i energia – zwłaszcza, że te poświęcamy przeważnie dzieciom. Sama mając tyle rzeczy na głowie: dzieci, dom, prace, gospodarstwo naprawdę miałam ogromny problem aby znaleźć czas na dogłębne zbadanie tego tematu, co więcej wiem, że nie tylko ja mam ten problem.

 Ziołowa Apteczka jest naturalną alternatywą, aby było Ci łatwiej zacząć używać ziół.

Po kursie „Ziołowa apteczka” stałam się bardziej pewna siebie w stosowaniu ziołowych preparatów, bardziej ufam swojej intuicji i nie straszne mi stawianie czoła zdrowotnym problemom mojej rodziny.

Ania - mama dwójki dzieci

Czym jest dokładnie Ziołowa Apteczka?

Kiedy zależy Ci na zdrowiu, chcesz walczyć z powszechnymi dolegliwościami, bez konieczności sięgania po niszczące i pełne skutków ubocznych syntetyczne leki. Wtedy warto mieć pod ręką ziołową alternatywę. Ziołowa Apteczka to jedyny taki internetowy kurs w Polsce, który nauczy Cię korzystać z ziół w szybki i przystępny sposób, dzięki czemu zawsze będziesz mieć w domu wszystko to czego potrzebujesz.

po prostu….

Kiedy masz dostęp do takiego kursu jak Ziołowa Apteczka, pełnego sprawdzonych i przetestowanych przepisów, naturalne dbanie o zdrowie staje się dziecinnie proste i błyskawiczne. Ten kurs to idealny pierwszy krok dla początkujacej w zielarstwie osoby, która poszukują dobrego punktu wyjścia do efektywnego i szybkiego wprowadzania ziół do swojego domu.

Pomogę Ci zrobić Ziołową Apteczkę, która będzie zawsze pod ręką!

=

Jest tyle informacji, co mam wybrać i kiedy?

Poczuj się pewnie podczas używania ziół w walce z powszechnymi dolegliwościami. Ten kurs powstał na bazie kilkudziesięciu najbardziej znanych książek zielarskich wydanych w języku polskim jak i angielskim.

=

Wiem, że antybiotyki nie są rozwiązaniem, ale choroba pojawia się nagle, wtedy nie mam czasu czekać kilku tygodni na nalewkę?

Przezorny zawsze ubezpieczony, zrobiona teraz apteczka, będzie przez najbliższe dwa lata czekać na okazję, aby pokazać swoją moc.

=

Skąd wziąć czas na przygodę z ziołami?

Przygotowanie ziół jest proste jak gotowanie, co więcej robi się samo wystarczy zalać, wymieszać, odczekać i już, musisz jednak wiedzieć czego potrzebujesz. Mówi to mama czwórki dzieci, kobieta pracująca, właścicielka 17 kur, 10 kaczek, 2 kóz, psów i kotów oraz 2ha ziemi.

=

Bezpieczeństwo jest dla mnie ważne, a zioła muszą mieć skutki uboczne.

Jasne, że mają, ale w tym kursie użyte zostały wyłącznie te najbardziej popularne, które były testowane każdego dnia przez tysiące pokoleń przed naszym.

=

Dostępne w sklepach ziołowe specyfiki są drogie, taka apteczka musi kosztować majątek!

Główny Urząd Statystyczny zauważył, że w 2013 roku na lekarzy i leczenie, zwykła polska rodzina wydaje średnio 2400 zł! Zioła, których użyjesz do produkcji apteczki dla całej rodziny kosztują około 60zł, zaś wiedzę zdobytą podczas kursu wystarczy na całe życie, co więcej Twoje dzieci również będą z niej czerpać.

Ty już używasz ziół, nie zdając sobie z tego sprawy.

Robisz to instynktownie, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, pieprzem poprawiając trawienie czy walcząc z infekcją za pomocą czosnku. Nie zastanawiasz się nad skutkami ubocznymi, stosowanych w gotowaniu ziół, gdyż te są Tobie znane. Twoja fascynacja ziołami to nic innego jak chęć kontroli nad własnym życiem, pragnienie niezależności i wolności. Warto poznać inne zioła, a dzięki temu kursowi zaprzyjaźnisz się z nimi na lata i będziesz używać ich podobnie jak pieprzu, bez stresu i obaw.

Jedyny taki kurs w Polsce.

Dlaczego zaufało mu 693 osoby?

BEZPIECZNE

Nie obawiaj się ziół wykorzystywanych przez pokolenia. Kurs opiera się na bogatej bibliografii, 31 książek z całego świata dostarczyło sprawdzonych i pewnych informacji

PROSTE

Konkretne informacje bez ich nadmiaru, tylko to czego potrzebujesz podzielone na proste kategorie. Wszystko masz pod ręką. Idealny dla tych którzy, mają dużo na głowie.

OSZCZĘDNE

Zioła w porównaniu do sytnetycznych leków są niesłychanie oszczędne. Dodatkowo warto pamiętać, że nie płacimy w ich przypadku utajonej ceny w postaci skutków ubocznych.

Co odnajdziesz w kursie?

l
4 rozdziały

Znajdziesz w nich krótkie lekcje dzięki którym poczujesz się naprawdę pewnie stosując zioła.

7 filmów

Filmy pokazujące krok po kroku jak używać ziół, dzięki nim zobaczysz, że zielarstwo zajmuje tylko chwilkę.

i
20 receptur

Dziecinnie prostych ale skutecznych przepisów na używane przez pokolenia specyfiki, takie jak maści, octy, syropy, miody, nalewki czy herbaty.

BONUSY
warte 120 zł
  • E-book zawierający kompletny kurs gotowy do druku
  • E-booka z opisami ziół,
  • Ściągawkę z listą ziół,
  • Publikacje zawierający 6 dniowy plan odbudowy odpornościowy,
  • Wirtualne bonusowe lekcje, o których dowiesz się poniżej.

Mit za który płacisz Ty i Twoja rodzina

Zobacz bonusowe lekcje:

Bonus „Pomocne przyprawy”

Wart 30 zł

Nawet nie wiesz jakie skarby zielarskiego świata znajdują się Twojej kuchni. Zacznij używać pewniej przypraw, aby wspomóc organizm kiedy ten potrzebuje odżywczych potraw.

Bonus „Odnajdź czas”

Wart 30 zł

Kiedy nie wiesz jak znaleźć czas na kąpiel oznacza to, że nie wiesz jak ogarnąć czas. W trakcie trwania tego modułu poznaj triki dzięki którym znajdziesz czas nie tylko na zrobienie ziołowej apteczki, ale i również na ziołowe spa.

Bonus „Zioła dla urody”

Wart 30 zł

Weź udział w wirtualnej lekcji, w trakcie trwania której pokażę Ci jak zrobić peelingi, kule do kąpieli, kremy czy też maceraty z użyciem ziół. Poznaj zastosowanie naturalnych składników, które powinny znaleźć się w łazience naturalnie pięknej kobiety.

Bonus „Naturalnie czysto”

Wart 30 zł

Weź udział w wirtualnej lekcji podczas której pokażę Ci jak naturalnie zadbać o dom bez toksycznej chemii. Poznaj moje sposoby na czysty dom przy trójce dzieci.

 

Czyż człowiek nie jest częścią natury, i to właśnie w niej najpierw powinien szukać leków?  

Kurs opracowałaś w sposób bardzo przystępny dla osób, które nie są przekonane do ziół, albo nie znają ich. Ominięcie specjalistycznego słownictwa powoduje, że treść staje się swojska i bardzo bliska, do zastosowania od razu.

Teresa Pszczelarka, posiadaczka ogrodu ziołowego

Tysiąclecia stosowania ziół, jedynie potwierdzają ich skuteczność. Człowiek to istota rozumna i zapomniałby o niesprawdzonych metodach, jednak o ziołach wiedza przetrwała do dziś. Czy to nie daje do myślenia?

Zobacz jak zbudowany jest kurs …

Rozdział I - Podstawy zielarstwa

Naucz się przechowywać surowiec zielarski oraz dowiedz się jak dawkować różne specyfiki oraz jak zachować bezpieczeństwo. Lekcja 1 – Wprowadzenie

Lekcja 2 – Ziołowe podstawy

Lekcja 3 – Bezpieczeństwo

Lekcja 4 – Dawkowanie

Rozdział II - Z łąki do apteczki

Dowiedz się kiedy i jak zbierać oraz suszyć zioła, naucz się w sklepie zielarskim rozpoznawać te najlepszej jakości.

Lekcja 1 – Wybieramy zioła

Lekcja 2 – Zbieramy zioła

Lekcja 3 – Terminy zbioru ziół

Lekcja 4 – Uwagi wstępne

Rozdział III - Praktyka tworzenia

Filmy instruktażowe, konkretne lekcje pokażą Ci jak krok po kroku stworzyć różne preparaty w kilka chwil.

Lekcja 1 – Wstęp

Lekcja 2 – Zioła w wodzie – napary i wyciągi

Lekcja 3 – Zioła w wodzie – wywary

Lekcja 4 – Syropy miodowe

Lekcja 5 – Miody ziołowe

Lekcja 6 – Nalewki

Lekcja 7 – Octy ziołowe

Lekcja 8 – Ziołowe kąpiele

Lekcja 9 – Maceraty ziołowe (oleje ziołowe)

Lekcja 9 – Maści

Lekcja 10 – Okłady ziołowe

Rozdział IV - Ziołowe receptury

20 przepisów na mieszanki poczynając od skaleczenia, oparzenia, przeziębienia, problemy żołądkowe, a kończąc na bólu gardła. Lekcja 1 – Uwagi początkowe dieta chorobowa

Lekcja 2 – Rany

Lekcja 3 – Opuchlizna, siniaki, stłuczenia

Lekcja 4 – Ukąszenia

Lekcja 5 – Poparzenia

Lekcja 6 – Oparzenia słoneczne

Lekcja 7 – Bolące gardło

Lekcja 8 – Kiedy boli

Lekcja 9 – Przeziębienie i grypa

Lekcja 10 – Kaszel

Lekcja 10 – Ból uszu

Lekcja 11 – Problemy z trawieniem

Lekcja 13 – Bezsenność i stres

Lekcja 14 – Zioła i dzieci

Możliwość udziału w kursie sprawi, że: 

w końcu poczujesz, że odzyskujesz kontrolę nad sezonem chorobowym;

nie będziesz się obawiać skutków ubocznych;

będziesz wiedzieć kiedy możesz walczyć za pomocą ziół, a kiedy udać się po dalszą pomoc;

bliscy zamiast walczyć z chorobami, zaczną budować prawdziwą odporność;

poczujesz się jak dawne kobiety kompetentna, pełna siły i umiejętności.

Najczęściej zadawane pytania

Czy ten kurs jest dla mnie, kompletnego amatora?

Powiem więcej, ten kurs jest skierowany do osób rozpoczynających swoją przygodę z zielarstwem, nie dostarcza on opasłej wiedzy na temat ziół, a konkretne informacje dotyczące bezpieczeństwa, dawkowania i stosowania, bez nadmiaru informacji. Chodzi o to, aby szybko i pewnie rozpocząć używać zioła, a nie stać się Zielarzem Roku. 75% leków stosowanych u dzieci, nigdy nie była przebadana pod względem bezpieczeństwa w ich grupie wiekowej pisze American Academy of Pediatrics. W związku z czym dzieci mogą po prostu przedawkowywać lub każdego dnia stosować leki nieskuteczne. Co więcej w Unii Europejskiej 50% leków którymi leczone są dzieci i 90% leków używanych w leczeniu niemowląt nigdy nie była testowana na tej grupie wiekowej, w końcu nie byłoby etyczne. Takie informacje możemy przeczytać w British Medical Journal, ponadto te informacje oznaczają, że obecnie testy są prowadzone na najmłodszych

Czy zioła są bezpieczne?

Zioła stosowane są nie od roku czy dwóch a od tysiącleci, owszem są takie które trują, ale są też takie których nie musimy się obawiać. Pamiętaj zawsze trzeba zachować ostrożność i sprawdzić czy nie mamy alergii na dane zioło.
Antybiotyki są najskuteczniejszym lekiem ludzkości, który ratuje miliony istnień nieprawdaż? BŁĄD! Nie zrozum mnie źle tradycyjne leki pomogły dziesiątkom niedożywionych, niewyleczonych i osłabionych ludzi, ratując życie wielu z nich. Nie od dziś wiadomo, że antybiotyki to również ogromny problem.W wyniku ich nadużywania antybiotyki przestają działać i aż 70% bakterii staje się odporne na ich działanie (Joe Shute,2015) . Pamiętaj, że kiedy myślimy o antybiotykach warto wiedzieć, że mowa i o tych, które są obecne nie tylko w naszych lekarstwach, ale i żywności czy powietrzu którym oddychamy. Dlatego tak ważne jest ograniczenie ich obecności w naszym życiu do absolutnego minimum. Poprzez nadużywanie antybiotyków powstają SUPER bakterie, odporne na wszystko. Komercyjne środki powinny być naszą ostateczną deską ratunku, a nie pierwszą linią obrony.

Czy kurs jest czasochłonny?

Wersje teoretyczną kursu w wolnej chwili, samo przygotowanie apteczki ziołowej zajmie maksymalnie 4 godziny, dla przykładu nalewkę zalewamy i zostawiamy na kilka tygodni, przygotowując macerat mieszamy zioła z tłuszczem i gotujemy. Twój wkład pracy polega jedynie na mieszaniu i przecedzaniu.

Mieszkam w mieście nie mam dostępu do świeżych ziół, czy ten kurs jest dla mnie?

Sama mieszkam w mieście i nie mam dostępu do ziół dobrej jakości, ale mam dostęp do sklepu zielarskiego w którym mogę nabyć wszystkie niezbędne zioła, zwłaszcza, że te użyte w kursie nie należą do zbytnio wyszukanych. Kurs nie ma na celu nauczyć identyfikacji ziół czy też objaśniać ich uprawę lub suszenie, on jest stworzony do działania od zaraz. Ponadto wszystkie niezbędne zioła, możesz nabyć razem z tym kursem.

Ile będzie mnie to kosztować, czy stosowanie ziół jest drogie?

Porównajmy tutaj koszt leczenia zapalenia uszu:

Leki z apteki ‚RAZEM 147 zł’

Najtańszy antybiotyk pełen wątpliwych korzyści kosztuje około 17 zł

Najtańszy i w miarę dobry lek osłonowy kosztuje około 30zł i to na dwa tygodnie

Zestaw witamin kolejne 10 zł

Coś przeciwbólowego kolejne 10 zł

Krople do uszu i nosa dwa rodzaje około 30zł

Coś „na odporność” kolejne 20zł

Naturalne rozwiązania RAZEM 26zŁ

Chrzanowo-cytrynowy syrop wzmacniający i wspomagający walkę organizmu 8zł

Witaminowy syrop pietruszkowy 10 zł za 1l

Znieczulający syrop z czarnego bzu 5zł

Olejek dziewannowo- czosnkowy 3zł

Te specyfiki same z siebie wzmacniają odporność

Czy jesteś gotowa dbać o zdrowie swoje i bliskich skutecznie tak jak robiły poprzednie pokolenia?

WCIĄŻ SIĘ ZASTANAWIASZ?

 

Pozwól, że po raz ostatni rozwieję Twoje wątpliwości i wezmę ryzyko na siebie! O co chodzi?

Na kurs obowiązuje 14 dniowa gwarancja, jeśli kurs nie będzie Tobie odpowiadał zwrócę Ci 100% Twoich pieniędzy.

Zapisz się do kursu, zacznij z nim pracować, jeśli Ci się nie spodoba, jeśli uznasz, że porady w nim zawarte nie odmienią Twojego życia, macierzyństwa, wtedy napisz do mnie w ciągu 14 dni od zakupu. Pamiętaj jedynie, że każda zmiana wymaga od nas nakładu pracy, dlatego poproszę Ciebie o przerobienie przynajmniej 30% kursu zanim poprosisz o zwrot. Ufam Tobie, tak jak Ty ufasz mi, że pomogę Ci odmienić swój dom i życie. 

Dlatego,... do dzieła!

Ewa