fbpx

Każdego dnia wstajesz i chcesz zmienić coś w swoim życiu, ponieważ czujesz, że czegoś w nim brakuje. W głębi duszy wiesz, że coś tutaj nie pasuje, że życie nie tak ma wyglądać. Czytasz książki pełne mądrych słów i nic!  Dalej jest tak samo, nijak.

W międzyczasie zauważasz, że pieniądze nie dają radości, a życie staje się dość monotonne. Najgorsze jest to, że nie masz nawet chwili, aby wziąć kąpieli, masz wrażenie, że życie ucieka pomiędzy palcami. Coraz częściej odkrywasz, że nie masz czasu, a pomimo zmywarki, pralki czy suszarki w domu, nadal Ci go ubywa.

Jestem Ewa Kozioł mama trójki dzieci, żona i kobieta, której kiedyś też coś nie pasowało w życiu do momentu aż odkryłam iż brakuje mi wolności. Wraz z mężem rzuciliśmy pracę w korporacji i wróciliśmy do Polski, gdzie każdego dnia odkrywamy czym jest prawdziwa wolność, życie w naturze i prostocie i jak łatwo to wszystko osiągnąć.

 

Na pewno ucieszy Cię wiadomość, że aby być wolnym nie potrzeba do tego pieniędzy, ogromu czasu, nowych gadżetów. Na tym blogu pokażę Ci jak odzyskać wolność krok po kroku za pomocą natury i prostych umiejętności, które wbrew obiegowym opiniom przywracają nam na własność nasze życie.

Rozpocznij swoją przygodę z prostym i naturalnym życiem od tej publikacji.

Sprzątaj bez toksyn za pomocą olejków eterycznych, kilka sprawdzonych przepisów dzięki którym Twój dom zacznie być naturalnie czysty i pachnący.

Kiedyś takie życie było dla mnie ogromnym wyzwanie, zwłaszcza, że wcześniej nie było niczego takiego jak Zielony Zagonek, czy książek  poruszających ten temat.

Teraz jest blog, który jest bardzo wyjątkowy, gdyż stara się odbierać życie takim jakim jest i stara się go nie komplikować. Na początku wydawać Ci się może, że już samo zrobienie swojego olejku do twarzy to komplikowanie, ale to jest banalnie proste i przepisy które Ci tutaj przekazuje są właśnie takie. Dlatego bloga odwiedzają go dziesiątki tysięcy czytelników miesięcznie, komentują i udostępniają, razem tworzymy wyjątkową społeczność .

 

W pewnym momencie zauważyłam, że sama stworzyłam sobie etat, okradłam się z życia i na nowo zaczęłam o nie walczyć, dlatego od razu mówię, nie jestem ideałem, staram się połączyć ze sobą rodzicielstwo, nagrania w telewizji i radiu, pisanie książek dla wydawnictw, bloga i bycie po prostu tu i teraz w harmonii i w prostocie.

Tobie będzie łatwiej, bo pokażę Ci jak być wolnym i niezależnym w mieście ale i na wsi, bez nadmiaru słów, konkretnie i na temat! Kiedy inni rozpisują się tworząc z artykułów prawdziwe doktoraty i przeprowadzają wnikliwe analizy ziół czy też kosmetyków,  ja skupię się na tym co faktycznie działa, zaś Ty nie będziesz musieć czytać całego eseju na ten temat, a i tak będziesz wiedzieć co masz zrobić.

 

Czytam Twojego bloga od 3 lat. Bardzo lubię Twoje towarzystwo i sposób postrzegania życia. Korzystam z wielu porad i dokonuje stopniowej zmiany w życiu, dziękuję.

Marzena

Twój czas spędzony w Internecie powinien przybliżać Cię do celu, a nie zakopywać w nadmiarze informacji, a już absolutnie nie powinien odciągać Cię od prawdziwego życia.

Witaj na blogu!

 

Współpracowałam z:

Zobacz mnie w mediach

Kliknij, aby obejrzeć lub posłuchać.

Zrób własny peeling

Jak żyć bez szkodliwej chemii?

Jak usunąć dym papierosowy?

Zrób własny peeling

Jak tanio wysprzątać cały dom bez chemii?

Jak skutecznie usunąć kurz?

Sprzątanie bez chemii jak?

Soda zdrowia i urody doda

Wysprzątaj dom, gdy w domu jest dziecko.

Zwolnij na chwilę reportaż Joanny Bogusławkiej

Im prościej, tym lepiej. Kobieta, która powiedziała NIE konsumpcjonizmowi.

Życie w zgodzie z naturą

Wyrzuć chemię z domu. Ewa Kozioł podpowiada, jak to zrobić z Grażyną Dobroń.

Żyć ekologicznie. Czyli jak?

Zwolnij i wyjdź poza schematy