jak świętować to na całość, dlatego z tej okazji na blogowym sklepiku znajdziecie promocję specjalnie dla Was, a w księgarniach całej Polski moją czwartą książkę „Wyrzuć Chemię z Domu”.

 

Wyrzuć chemię z domu to moja czwarta książka, skierowana do osób które pragną rozpocząć przygodę z ekosprzątaniem i dowiedzieć się jak szybko i skutecznie zrobić domowe środki. To książka która sprawi, że poznacie prawdziwy zapach czystości. wyrzuć chemię z domu i poznaj czym naprawdę jest czysty dom. Dom bezpieczny, bez chemii dom w którym nasze dzieci mogą bezpiecznie bawić się na podłodze, gdzie nie musimy się obawiać co wdychamy. Niech nasz dom będzie ostoją, bezpiecznym miejscem do którego wracamy po ciężkim dniu, miejscem gdzie nasz układ odpornościowy może odpocząć, gdzie możemy wypocząć.

Chcesz zadbać o ciążę i dziecko natrualnie?

Zapisz się do biuletynu, w których dowiesz się jak krok po kroku zadbać o siebie i maleństwo w harmonii z naturą.

 

 

 

You have Successfully Subscribed!

Zakochaj się w prawdziwym zapachu czystości

 

Pobierz swoją publikację "Olejki Eteryczne podczas sprzątania" dzięki której pewnie i skutecznie zaczniesz używać olejków eterycznych podczas sprzątania i za czysty dom nie będziesz płacić zdrowiem swoim oraz swoich bliskich.

Sprawdź swój adres email!