fbpx

Zielony Zagonek w Pytaniu Na Śniadanie

image_pdf
Pobierz pdf
image_print
Wydrukuj post

Zielony Zagonek w Pytaniu Na Śniadanie

Witajcie Moi Drodzy, przepraszam, że tak mało jest mnie na Zielonym Zagonku, lecz bardzo wiele rzeczy dzieje się w moim życiu.

Ostatnio wraz z Karoliną Malinowską nakręciłyśmy krótki filmik do Pytania na Śniadanie o tym jak posprzątać pokój dziecka bez chemii. Cały filmik znajdziecie tutaj.

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/17502886/jak-sprzatnac-pokoj-dziecka-bez-uzycia-detergentow

Jest to dopiero początek, bo już niedługo w programie Na kłopoty ABC znajdzie się więcej filmów. Program można oglądać w czwartki o godzinie 21.50 na TVP ABC.

Pozdrawiam was serdecznie, Ewa

 

[mpp_inline id=”55194″]

Autor tekstu:

Cześć, jestem Ewa, pasjonatka i ekspertka w dziedzinie zielarstwa! 🌿 Moja podróż zaczęła się od fascynacji naturą i przekształciła w głęboką wiedzę o ziołach i ich mocy. Autorka 9 książek, regularnie dzielę się swoimi odkryciami w TV. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o czymś wyjątkowym – leczniczych właściwościach soli. Ta prosta, ale potężna substancja kryje w sobie tajemnice zdrowia i dobrego samopoczucia. Zapraszam do odkrycia tej historii razem ze mną!

Odkryj Moc Ziół Dzięki DARMOWEJ

Bibliotece Ziołowej


3 odpowiedzi na “Zielony Zagonek w Pytaniu Na Śniadanie”

 1. Oglądałam właśnie ten fragment programu …Bardzo rzadko oglądam TV,a tu proszę taka niespodzianka!!:) Nie ma w życiu przypadków,przynajmniej ja w nie nie wierzę :*.Od razu znalazłam stronkę internetową ZIELONY ZAGONEK,obkukałam wcześniejsze tematy,artykuły i oczywiście zrobiłam ..duuuże zakupy :))).Przede wszystkim zakupiłam książki,zestaw startowy do pucoawania domu oraz cały pakiet pachnących olejków…
  Po latach pracy w ogromnych korporacjach spostrzegłam się,że ktoś mnie/nas wkręca w życie,którego w ogóle nie chciałam: szkolenia jak być coraz lepszym,sprzedaż zawsze coraz większa,oceny roczne..no i oczywiście niekończący się 'wyścig szczurów”…Moje życie ograniczyło się do wariackiej pracy na okrągło i KUPOWANIA bez końca wciaż nowych produktów:ubrań.kosmetyków,perfum,butów,gadżetów.Wszystko to oczywiście ogromnym kosztem:zdrowia,rodziny,przyjaciół…
  Przyszło przebudzenie:)..i dobrze…Jest i owoc przebudzenia: synek:))))..
  Teraz zamierzam podążać własną ścieżką z otwartym umysłem i wielkim apetytem na świadome MOJE życie.I myslę,że własnie Zielony Zagonek to takie miejsce,gdzie można przystanąć i pokrzepić się dobrym słowem,mądrą myślą,ciekawą dyskusja:).
  Zielony Zagonek niewatpliwie otwiera..nowe drzwi i nowe okna..poszerza horyzonty.I za to dziękuję:)..
  ..I jak to dobrze czasami włączyć……TV….:@

  pozdrawiam

  Magdalena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwolnij moc ziół! Uzyskaj ekskluzywny dostęp do darmowych ziołowych publikacji!

X

Pin It on Pinterest