fbpx

Dzień 11 i 12 – Czy znasz swoje priorytety?

image_pdf
Pobierz pdf
image_print
Wydrukuj post

Musisz jednak wziąć pod uwagę jedną kwestię: priorytety są jak duże kamienie i choćbyś nie wiem, jak bardzo chciała upchnąć wszystkie w słoiku, do środka jesteś w stanie włożyć zaledwie kilka. Nie ma na świcie ludzi, którzy są w stanie zmieścić w słoiku wszystkie kamienie, jakie trzymają w kieszeni. Priorytety zmieniają się w zależności od etapu życia, na jakim się znajdujemy
. Dlatego musimy dobierać je ostrożnie.

 

Zadaj sobie pytania, które uświadomią Ci, co naprawdę jest dla Ciebie  teraz ważne. Jak widzisz nie chodzi tutaj abyś określiła co chcesz osiągnąć w swoim życiu, tylko skupić się na tym co jest w tej chwili najważniejsze. Może to być twoje zdrowie, zorganizowanie życia, ważny projekt, wyjazd czy też rozwiązanie problemu rodzinnego, to te aktualne dziś rzeczy wyznaczą twoje priorytety na najbliższy czas. Na samym początku odzyskiwania panowania nad życiem skup się nad tym co jest naprawdę ważne, gdyż często te wszystkie pilne sprawy mogą poczekać, dzięki temu oszczędzimy bieganiny i stresu. Znalezienie swoich najważniejszych priorytetów, „kamieni”, sprawi, że nawet jeśli w życiu zdarzy się coś nieoczekiwanego będziesz w stanie określić kolejność działania.

Znając już swoje priorytety musisz wiedzieć, co trzyma Cię tak zajętą; co sprawia, że nie masz czasu na to, co dla Ciebie ważne i wreszcie – co sprawia, że stajesz się rzeczywiście szczęśliwa?

 

Autor tekstu:

Cześć, jestem Ewa, pasjonatka i ekspertka w dziedzinie zielarstwa! 🌿 Moja podróż zaczęła się od fascynacji naturą i przekształciła w głęboką wiedzę o ziołach i ich mocy. Autorka 9 książek, regularnie dzielę się swoimi odkryciami w TV. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o czymś wyjątkowym – leczniczych właściwościach soli. Ta prosta, ale potężna substancja kryje w sobie tajemnice zdrowia i dobrego samopoczucia. Zapraszam do odkrycia tej historii razem ze mną!

Odkryj Moc Ziół Dzięki DARMOWEJ

Bibliotece Ziołowej


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwolnij moc ziół! Uzyskaj ekskluzywny dostęp do darmowych ziołowych publikacji!

X

Pin It on Pinterest