fbpx

Błyszcz o brzasku dzień 18 Znajdź źródło przepracowania

image_pdf
Pobierz pdf
image_print
Wydrukuj post

Nieważne, czy jesteś mamą jednego dziecka, czy trójki lub pięciorga szkrabów. Większość z nas pragnie, aby ich czas był dobrze zorganizowany.

Każdego wieczoru chcemy mieć poczucie, że dzień nie był zmarnowany, że osiągnęłyśmy własne cele i priorytety i że wciąż mamy wolny czas na niezaplanowane rzeczy. Większość z nas chciałaby bardziej skutecznie opanować aspekt zarządzania czasem. Popełnia podstawowy błąd, to nie czasem powinnyśmy zarządzać, a naszymi zadaniami.

Latami starałam się lepiej organizować swój czas; przeczytałam dziesiątki książek na ten temat i wzięłam udział w różnorakich kursach, które miały mi w tym pomóc. W moim domu nadal znajdziecie pozostałości po dziesiątkach list, kolorowe karteczki i aplikacje na telefon, które w magiczny sposób miały sprawić, że stanę się bardziej ogarnięta.

Z każdym rokiem, z każdym nowym i piękniejszym kalendarzem życie obdzierało mnie ze złudzeń: nie jestem w stanie wszystkiego opanować; dzieci chorują, ktoś niespodziewanie przyjeżdża, coś się psuje, coś nagle trzeba zrobić. Życie miało swój plan na mój kalendarz i bez wątpienia był to plan skupiający się na destrukcji, który sprawiał, że w grudniu czułam się jeszcze bardziej sfrustrowana i podenerwowana, bo wiele zadań z kalendarza wciąż pozostawało w kalendarzu. Do momentu, w którym uzmysłowiłam sobie, że żaden system produktywności, żaden, choćby najpiękniejszy kalendarz nie pomogą mi, jeśli nie zrozumiem, dlaczego nie mam tego czasu.

 

Autor tekstu:

Cześć, jestem Ewa, pasjonatka i ekspertka w dziedzinie zielarstwa! ? Moja podróż zaczęła się od fascynacji naturą i przekształciła w głęboką wiedzę o ziołach i ich mocy. Autorka 9 książek, regularnie dzielę się swoimi odkryciami w TV. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o czymś wyjątkowym – leczniczych właściwościach soli. Ta prosta, ale potężna substancja kryje w sobie tajemnice zdrowia i dobrego samopoczucia. Zapraszam do odkrycia tej historii razem ze mną!

Odkryj Moc Ziół Dzięki DARMOWEJ

Bibliotece Ziołowej


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwolnij moc ziół! Uzyskaj ekskluzywny dostęp do darmowych ziołowych publikacji!

X

Pin It on Pinterest