fbpx

Błyszcz o brzasku dzień 22 – Wykop marchewkę

image_pdf
Pobierz pdf
image_print
Wydrukuj post

Wstawanie wcześniej nie jest proste, Stephen Guise w książce „Mini Habits: Smaller Habits, Bigger Results” mówi o tym, że aby nasze ciało i umysł przyzwyczaiły się do nowego nawyku potrzebuje około 21 dni. Tak,… 21 dni, jak to zrobić, jak się zmotywować i nie wcisnąć przycisku „opóźnij” na budziku?

Czy pamiętasz poranki kiedy sen nie był dla Ciebie  deficytem, kiedy absolutna wolność dyktowała naszymi poczynaniami w witanym dniu? Czy pamiętacie te wschody letniego słońca, tą energię, to piękno, to umiłowanie życia? Z czasem życie wciągnęło nas w ten maniakalny wir, obdarło z piękna wschodów i zachodów słońca, które dziesiątki pokoleń podziwiały, a które my oglądamy jedynie w telewizorze. Jakie to smutne.

To wyzwanie ma na celu abyś mogła znaleźć kilka chwil dla siebie, abyś lepiej zaczęła dzień i stworzyła plan dzięki  któremu będziesz tu i teraz. Z drugiej strony bądź dla siebie wyrozumiałą, jeśli masz w domu niemowlę nie wstawaj wcześniej, tylko śpij to jest teraz dla Ciebie najważniejsze, pamiętaj o swoich priorytetach, każda mama wie jak to jest kiedy dzieci budzą się w nocy, dlatego bądź dla siebie wyrozumiałą.

Wstawanie o pranku jest ciężkie i będę o tym mówić głośno, co więcej jest ono niewykonalne kiedy jesteś przemęczona. Dlatego musisz znaleźć dla siebie coś co sprawi, że będziesz gotowa do wstania i zmotywowana. Musisz wiedzieć dlaczego to robisz. W poprzednich lekcjach czytałaś o dopingu, ale to nie wszystko.

Autor tekstu:

Cześć, jestem Ewa, pasjonatka i ekspertka w dziedzinie zielarstwa! 🌿 Moja podróż zaczęła się od fascynacji naturą i przekształciła w głęboką wiedzę o ziołach i ich mocy. Autorka 9 książek, regularnie dzielę się swoimi odkryciami w TV. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o czymś wyjątkowym – leczniczych właściwościach soli. Ta prosta, ale potężna substancja kryje w sobie tajemnice zdrowia i dobrego samopoczucia. Zapraszam do odkrycia tej historii razem ze mną!

Odkryj Moc Ziół Dzięki DARMOWEJ

Bibliotece Ziołowej


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwolnij moc ziół! Uzyskaj ekskluzywny dostęp do darmowych ziołowych publikacji!

X

Pin It on Pinterest