fbpx

Błyszcz o brzasku dzień 23 Triki ułatwiające wstawanie

image_pdf
Pobierz pdf
image_print
Wydrukuj post

Przyciśnięcie przycisku „drzemka” na budziku jest bardzo kuszące, zwłaszcza jeśli uważasz, że nie jesteś typem „rannego ptaszka”. Większość z nas w momencie kiedy zadzwoni budzik zostaje wybudzona z głębokiego snu i będąc jeszcze półprzytomna musi zdecydować co zrobić, co więcej całkowicie naturalnym jest to, że w takiej chwili większości z nas daleko jest od wstania z łóżka. Dlatego poznaj 5 moich trików na to, jak wstać.

Budzik

Postaw budzik daleko od łóżka. Jest to chyba kluczowy element gwarantujący pobudkę. Ustawienie budzika, a jeśli jesteś osobą która spokojnie może zignorować denerwujący dzwonek ustawienie kilku budzików, po drugiej stronie pokoju sprawi, że twoje ciało będzie musiało zareagować, nawet nieświadomie. Wstanie z łóżka zmusza Cię do działania, pomimo iż tego nie chcesz, twoje Ciało w wyniku ruchu tworzy energię, która pomaga nam się wybudzić.

 

Afirmacja

Uśnij z uśmiechem na ustach. Na własnym doświadczeniu sprawdziłam tezę naukowców, którzy mówią, że wstajesz z myślami, z którymi kładziesz się spać. Dlatego zamiast myśleć „ ale jestem zmęczona, a mam tylko 7 godzin snu, jak ja wypocznę” pomyśl „Za 7 godzin będę pełna energii i wypoczęta, nic nie stanie mi na drodze”. Może się tobie to wydać dziecinne ale afirmacja jest niesłychanie potężną bronią.

Higiena

Obmyj twarz, wymyj zęby i język. Jest to kolejna sztuczka, która nie tylko nas obudzi ale równocześnie pomoże nam z organizmu usunąć nagromadzone w jamie ustnej toksyny czy bakterie.

Woda

Szklanka wody. Kiedyś z samego rana piłam szklankę zimnej wody, dziś dzięki dobrej duszy zmieniłam swój nawyk i piję szklankę gorącej wody, która budzi mój organizm i układ trawienny. Prosta rzecz, a naprawdę potrafi postawić na nogi.

 

Bądź gotowa

Bądź przygotowana poranek jest czasem kiedy naprawdę niewiele chce nam się robić, dlatego wieczorem przygotuj dla siebie ubrania na następny dzień. Jeśli Twoim celem jest poranne bieganie, przygotuj wszystko co Ci do tego niezbędne poprzedniego dnia.

Autor tekstu:

Cześć, jestem Ewa, pasjonatka i ekspertka w dziedzinie zielarstwa! 🌿 Moja podróż zaczęła się od fascynacji naturą i przekształciła w głęboką wiedzę o ziołach i ich mocy. Autorka 9 książek, regularnie dzielę się swoimi odkryciami w TV. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o czymś wyjątkowym – leczniczych właściwościach soli. Ta prosta, ale potężna substancja kryje w sobie tajemnice zdrowia i dobrego samopoczucia. Zapraszam do odkrycia tej historii razem ze mną!

Odkryj Moc Ziół Dzięki DARMOWEJ

Bibliotece Ziołowej


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwolnij moc ziół! Uzyskaj ekskluzywny dostęp do darmowych ziołowych publikacji!

X

Pin It on Pinterest