fbpx

Błyszcz o Brzasku dzień 24- Okiełznaj dzieci

image_pdf
Pobierz pdf
image_print
Wydrukuj post

Niedocenianie siły drzemiącej w myślach i słowach jest wielkim błędem. Działania, które zainicjujesz zwyczajnie mówiąc o nich zaraz po rozstaniu się z łóżkiem, ukierunkują cię do zrealizowania ich. Oczywiście nie wszystkie plany da się wykonać jednego dnia, ale nawet te długoterminowe staną się bliższe poprzez pokonanie kolejnego małego kroku w ich kierunku.

 

Jednym z moich ulubionych i wielokrotnie sprawdzonych sposobów na nieodpowiednie zachowania moich dzieciaków jest uprzednie ustalenie reakcji na konkretną czynność, na przykład kiedy mój syn zamierza pójść na obiad do teściowej nago, ponieważ wszystkie ubrania są niewygodne i go uwierają. Taka sytuacja powtarza się regularnie w ostatnim okresie, dlatego zamiast wychodzić z siebie i krzyczeć na niego już rano postanawiam to rozwiązać pokojowo zachowując zimną krew.  W celu wytrwania w swoim postanowieniu często zapisuje to sobie jako poranną notatkę i w razie konieczności używam jako ściągawki którą znajdziesz w zeszycie ćwiczeń.

 

 

Autor tekstu:

Cześć, jestem Ewa, pasjonatka i ekspertka w dziedzinie zielarstwa! 🌿 Moja podróż zaczęła się od fascynacji naturą i przekształciła w głęboką wiedzę o ziołach i ich mocy. Autorka 9 książek, regularnie dzielę się swoimi odkryciami w TV. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o czymś wyjątkowym – leczniczych właściwościach soli. Ta prosta, ale potężna substancja kryje w sobie tajemnice zdrowia i dobrego samopoczucia. Zapraszam do odkrycia tej historii razem ze mną!

Odkryj Moc Ziół Dzięki DARMOWEJ

Bibliotece Ziołowej


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwolnij moc ziół! Uzyskaj ekskluzywny dostęp do darmowych ziołowych publikacji!

X

Pin It on Pinterest