fbpx

Błyszcz o Brzasku dzień 28- Magia wdzięczności

image_pdf
Pobierz pdf
image_print
Wydrukuj post

W czasach, w których liczy się ilość i posiadanie, mało kto zastanawia się nad byciem wdzięcznym.
Większość rzeczy, spraw, ludzi pojawiających się w naszym życiu, bierzemy za oczywiste, za takie, które nam się „należą”. Tymczasem właśnie za te rzeczy i za tych ludzi powinnyśmy być najbardziej wdzięczne: kochający mąż, zdrowe dzieci, dach nad głową; jak często o tym pamiętasz?
Nieliczni mogą powiedzieć, że takie nastawienie może doprowadzić do tego, że zaczniemy zadowalać się bylejakością, trudno mi jednak w to uwierzyć, by doszukiwanie się w swoim życiu spraw, które są dla nas źródłem radości, sukcesu i szczęścia, mogło okazać się negatywne.
Zauważenie tego, co w życiu naszym i życiu innych jest dobre, sprawia, że nieświadomie tworzymy wokół siebie szczęśliwy i piękny świat. W psychologii wdzięczność jest utożsamiana ze wzrostem naszego szczęścia, satysfakcji z życia, zmniejszeniem stresu i rozdrażnienia, ale również rozwinięciem empatii i altruizmu. Co więcej – pamiętaj, że swój ciągnie do swego; dobre rzeczy, pozytywne myśli przyciągają więcej kwestii, za które możemy być wdzięczne. Wdzięczność dosłownie ładuje i nasze baterie, i poczucie wartości.
Jednym z problemów wielu kobiet jest przekonanie, że „będę wdzięczna, gdy…”. Dam Ci wskazówkę: bądź wdzięczna TERAZ.

Autor tekstu:

Cześć, jestem Ewa, pasjonatka i ekspertka w dziedzinie zielarstwa! ? Moja podróż zaczęła się od fascynacji naturą i przekształciła w głęboką wiedzę o ziołach i ich mocy. Autorka 9 książek, regularnie dzielę się swoimi odkryciami w TV. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o czymś wyjątkowym – leczniczych właściwościach soli. Ta prosta, ale potężna substancja kryje w sobie tajemnice zdrowia i dobrego samopoczucia. Zapraszam do odkrycia tej historii razem ze mną!

Odkryj Moc Ziół Dzięki DARMOWEJ

Bibliotece Ziołowej


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwolnij moc ziół! Uzyskaj ekskluzywny dostęp do darmowych ziołowych publikacji!

X

Pin It on Pinterest