fbpx

Błyszcz o brzasku dzień 30 Poznaj swoje pasje

image_pdf
Pobierz pdf
image_print
Wydrukuj post

Kiedy od kilku lat każdego dnia jesteśmy tak zajęte, że nie mamy czasu na nic, bywa, że zapominamy, jakie są nasze prawdziwe pasje, co jest naszym hobby. To smutne, ponieważ dzięki pasji czujemy się spełnione.

Jak odkryć na nowo swoje pasje? Na początek zastanów się nad tym, co lubiłaś robić, będąc dzieckiem. Oczywiście z wiekiem nasze pasje się zmieniają, ale powrót do dzieciństwa przypomni Ci o Twoich pierwotnych pasjach; o tym, co lubiłaś robić, w co lubiłaś się bawić, co tworzyłaś, co rysowałaś.

Kiedy byłam dzieckiem, uwielbiałam czytać książki i uwielbiałam naturę. Całymi godzinami mogłam siedzieć na łące i patrzeć w niebo, obserwować drzewa i ptaki. Uwielbiałam jeździć na rowerze i wolność, jaką dawała mi jazda.

Stwórz swoją tablicę inspiracji:

Możesz do tego celu użyć bezpłatnego portalu Pinterest, notesu czy tablicy ze zdjęciami w formie kolażu, które od czasu do czasu przejrzysz. Tego rodzaju tablice często pokazują nam nasze ukryte pasje, o których dotychczas nie myślałyśmy.

 

Autor tekstu:

Cześć, jestem Ewa, pasjonatka i ekspertka w dziedzinie zielarstwa! ? Moja podróż zaczęła się od fascynacji naturą i przekształciła w głęboką wiedzę o ziołach i ich mocy. Autorka 9 książek, regularnie dzielę się swoimi odkryciami w TV. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o czymś wyjątkowym – leczniczych właściwościach soli. Ta prosta, ale potężna substancja kryje w sobie tajemnice zdrowia i dobrego samopoczucia. Zapraszam do odkrycia tej historii razem ze mną!

Odkryj Moc Ziół Dzięki DARMOWEJ

Bibliotece Ziołowej


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwolnij moc ziół! Uzyskaj ekskluzywny dostęp do darmowych ziołowych publikacji!

X

Pin It on Pinterest