fbpx

Błyszcz o Brzasku- dzień 6- ćwiczenia

image_pdf
Pobierz pdf
image_print
Wydrukuj post

„Rutyna, u człowieka inteligentnego, jest oznaką ambicji” W.H.Auden.
Witaj w dniu szóstym naszego programu. Wczoraj razem zastanowiłyśmy się nad naszą wieczorną rutyną. Mam ogromną nadzieję, że miałaś czas wykonać ćwiczenia z dnia 5 czyli przeanalizowałaś swoje pełne stresu poranki i oznaczyłaś rzeczy jakie mogłabyś zrobić zawczasu.
Dla przykładu, jeśli rano musisz ubrać dzieciaki, które ciągle narzekają na to co im przygotowałaś, warto wieczorem RAZEM z dziećmi wybrać ubrania, które włożą rankiem. Podobnie możesz zrobić z przygotowaniem śniadania do szkoły czy też skompletowaniem wszystkich dokumentów do pracy. Pomyśl co zrobione dziś może ułatwić Tobie jutro.
Kiedy zastanowisz się, co możesz wykonać wieczorem, pamiętaj aby do tej listy dodać jedną dwie czynności tylko dla siebie, takie jak przeczytanie książki, czy też kąpiel. Równocześnie nie przeładowuj wieczoru 20 czynnościami, postaw sobie cel, że na listę rytuału maksymalnie wpiszesz 7 pozycji. Pamiętaj, że warto, aby i bliscy pomogli Ci z rutyną, przecież razem z mężem możecie wymyć naczynia czy zaś dzieciaki mogą ogarnąć przedpokój.

Wejdźcie na grupę i powiedzcie, jaka jest wasz plan na wieczorną rutynę.

Autor tekstu:

Cześć, jestem Ewa, pasjonatka i ekspertka w dziedzinie zielarstwa! ? Moja podróż zaczęła się od fascynacji naturą i przekształciła w głęboką wiedzę o ziołach i ich mocy. Autorka 9 książek, regularnie dzielę się swoimi odkryciami w TV. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o czymś wyjątkowym – leczniczych właściwościach soli. Ta prosta, ale potężna substancja kryje w sobie tajemnice zdrowia i dobrego samopoczucia. Zapraszam do odkrycia tej historii razem ze mną!

Odkryj Moc Ziół Dzięki DARMOWEJ

Bibliotece Ziołowej


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwolnij moc ziół! Uzyskaj ekskluzywny dostęp do darmowych ziołowych publikacji!

X

Pin It on Pinterest