fbpx

 

webinar2

 

Czy masz wrażenie, że kobieta którą kiedyś byłaś znikła gdzieś dawno temu?

Czy ta nowa, rozdrażniona, zmęczona, przepracowana, pozbawiona czasu i radości, za to będąca mistrzem w robieniu kilku rzeczy na raz, kucharka/opiekunka/sprzątaczka/kierowca/pani domu, pojawiła się na jej miejscu?

Mam nadzieję, że nie tylko ja się tak czuję.

Przez ostatnich kilka miesięcy miałam przyjemność pracować z wieloma mamami, które ZGUBIŁY SIEBIE w macierzyństwie. Wiele z nich nie wiedziało jak odzyskać harmonię w życiu, co więcej większość nie pamięta kobiecej siebie z kiedyś. To smutne, ale prawie każda z nich zaprzestała robić rzeczy, które kiedyś kochała, które robiła zanim pojawiły się dzieci.

To nie koniec. Pomimo iż jesteśmy kochającymi mamami, które za nic w świecie nie wyobrażają sobie życia bez naszych dzieci, wychowanie tych małych ludzi ogromnie obciąża nas fizycznie, psychicznie i emocjonalnie. Bez wątpienia, jest to naprawdę bardzo intensywny czas w naszym życiu.

Bez odpowiednich rytuałów i bez dbania o siebie bardzo łatwo jest nam się zagubić w codzienności, gdzie dzieci, praca i czas w domu jest przepełniony wszystkim poza czasem dla nas samych. Pamiętaj macierzyństwo to bycie również kobietą, z pasjami, wypoczętą, szczęśliwą i spełnioną.

Kiedy zrozumiesz, że brak czasu jest związany z brakiem rytuałów, wtedy odzyskasz radość, spokojne poranki i na nowo poczujesz się kobietą. Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się na bezpłatny Webinar:

„Jak przeciągnąć czas na swoją stronę”

 

[newsletter_signup_form id=11]

Obecnie mamy o wiele więcej możliwości na to, aby czuć się spełnioną, niż kobiety 50 lat temu. Czy tym co nas odróżnia nie jest to, że my po prostu nie czujemy się bardziej zabiegane?

 

 

Pozbądź się toksycznej chemii z domu ze sprawdzonymi przepisami.
Pobierz swojego darmowego ebooka i zacznij działać już dziś!

*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowych wpisach, filmach, darmowych ebookach, nowościach, promocjach, produktach i usługach Zielony Zagonek. Zgodę będzie można w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w

EKOsprzątanie
Przepisy, które pokocha Twój dom i zdrowie.
Pobierz swojego DARMOWEGO ebooka!
Wybór klientów
✓autograf Autorki!
✓tania wysyłka
✓5% upustu
102.78 zł
Zestaw książek
✓autograf Autorki!
✓tania wysyłka
✓10% upustu

✓autograf Autorki!
✓tania wysyłka

ź
$
Pojedyncza książka
39 zł
72.59 z