fbpx

Chcesz wiedzieć dlaczego bycie mamą jest tak trudne? BEZPŁATNY webinar

image_pdf
Pobierz pdf
image_print
Wydrukuj post

 

webinar2

 

Czy masz wrażenie, że kobieta którą kiedyś byłaś znikła gdzieś dawno temu?

Czy ta nowa, rozdrażniona, zmęczona, przepracowana, pozbawiona czasu i radości, za to będąca mistrzem w robieniu kilku rzeczy na raz, kucharka/opiekunka/sprzątaczka/kierowca/pani domu, pojawiła się na jej miejscu?

Mam nadzieję, że nie tylko ja się tak czuję.

Przez ostatnich kilka miesięcy miałam przyjemność pracować z wieloma mamami, które ZGUBIŁY SIEBIE w macierzyństwie. Wiele z nich nie wiedziało jak odzyskać harmonię w życiu, co więcej większość nie pamięta kobiecej siebie z kiedyś. To smutne, ale prawie każda z nich zaprzestała robić rzeczy, które kiedyś kochała, które robiła zanim pojawiły się dzieci.

To nie koniec. Pomimo iż jesteśmy kochającymi mamami, które za nic w świecie nie wyobrażają sobie życia bez naszych dzieci, wychowanie tych małych ludzi ogromnie obciąża nas fizycznie, psychicznie i emocjonalnie. Bez wątpienia, jest to naprawdę bardzo intensywny czas w naszym życiu.

Bez odpowiednich rytuałów i bez dbania o siebie bardzo łatwo jest nam się zagubić w codzienności, gdzie dzieci, praca i czas w domu jest przepełniony wszystkim poza czasem dla nas samych. Pamiętaj macierzyństwo to bycie również kobietą, z pasjami, wypoczętą, szczęśliwą i spełnioną.

Kiedy zrozumiesz, że brak czasu jest związany z brakiem rytuałów, wtedy odzyskasz radość, spokojne poranki i na nowo poczujesz się kobietą. Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się na bezpłatny Webinar:

„Jak przeciągnąć czas na swoją stronę”

 

[newsletter_signup_form id=11]

Obecnie mamy o wiele więcej możliwości na to, aby czuć się spełnioną, niż kobiety 50 lat temu. Czy tym co nas odróżnia nie jest to, że my po prostu nie czujemy się bardziej zabiegane?

 

 

Autor tekstu:

Cześć, jestem Ewa, pasjonatka i ekspertka w dziedzinie zielarstwa! 🌿 Moja podróż zaczęła się od fascynacji naturą i przekształciła w głęboką wiedzę o ziołach i ich mocy. Autorka 9 książek, regularnie dzielę się swoimi odkryciami w TV. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o czymś wyjątkowym – leczniczych właściwościach soli. Ta prosta, ale potężna substancja kryje w sobie tajemnice zdrowia i dobrego samopoczucia. Zapraszam do odkrycia tej historii razem ze mną!

Odkryj Moc Ziół Dzięki DARMOWEJ

Bibliotece Ziołowej


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwolnij moc ziół! Uzyskaj ekskluzywny dostęp do darmowych ziołowych publikacji!

X

Pin It on Pinterest