Ciąża naturalnie? W naszych czasach? Zdecydowanie!

Odkryj więcej sprawdzonych przepisów w DARMOWYM herbarium wejdź na www.slowianskazielarka.pl , aby uzyskać swój dostęp i zacząć skutecznie używać ziół

W końcu ruszyła strona kampanii społecznej www.ciazanaturalnie.pl. Zajęło mi to sporo czasu, ale mam nadzieję, że wiele z przyszłych mam z niej skorzysta. Kilkadziesiąt artykułów pozbawiło czytelników Zagonka sporej ilości wpisów. Bardzo was za to przepraszam, ale czasem są rzeczy, które człowiek musi zrobić i to była jedna z nich.

ciąża naturalnieKampania – ciąża naturalnie

Kampania powstała wskutek obserwacji otaczającego mnie świata. Powstała po to, aby więcej mam było świadomych ogromnego wpływu, jakie ma środowisko zewnętrzne na malutkie dziecko rozwijające się w jej łonie. Nie chodzi tutaj o zanieczyszczenie środowiska, czy o sprawy, na które mamy niewielki wpływ. Jest w niej mowa o czymś bardziej poważnym, a mianowicie o tym, co wiele nieświadomych mam robi swoim maleństwom używając popularnych środków chemii gospodarczej, czy kosmetyków. Niestety, ginekolodzy i lekarze o tym nie mówią. Dlatego postanowiłam, że ktoś musi przerwać tę zmowę milczenia, bo sprawa jest nader poważna. Setki tysięcy nieprzebadanych toksyn dostaje się do łożyska, pępowiny i mózgów naszych dzieci każdego dnia. Coraz więcej dzieci choruje na przewlekłe schorzenia, a tak być nie powinno!

ciąża

Dodatkowo na stronie kampanii „ciąża naturalnie znajdziecie sporo tekstów, które obejmują tematykę naturalnego porodu, czy radzenia sobie z bólem porodowym. Nie chodzi tutaj o zmuszanie mam do naturalnego rozwiązania, a o ukazanie im, jakie są silne. Każda kobieta posiada ogromny instynkt, który doskonale wie, co robić i jak, jednakże jest on tłamszony przez „białe fartuchy” (należy wspomnieć, że jest wielu lekarzy, czy położnych z powołania, którzy rzeczywiście pomagają). Bardzo często dzieje się tak, że okres oczekiwania na dziecko i sam poród stają się całkowicie odhumanizowane, mało ludzkie i traumatyczne. Tak też być nie powinno.

Do kobiet dociera natłok informacji, często sprzecznych, z których ciężko jest jednoznacznie stwierdzić – „tak to jest dobre”. „Ciąża naturalnie’ to powrót do korzeni kobiecości, do podstaw, które nie są rewolucją, a jedynie czymś naturalnym, rzec można nawet prymitywnym i elementarnym. Mam nadzieję, że wiele mam, a przede wszystkim ich dzieci skorzysta z tej kampanii.

Strona kampanii „ciąża naturalnie” z czasem będzie uzupełniana o dodatkowe artykuły z dziedziny zdrowia, dietetyk,i czy też suplementacji. Co więcej, jeśli pojawi się temat, o którym warto napisać lub który zasugerują czytelnicy, też zostanie poruszony. Strona nie jest blogiem, nie posiada opcji komentarzy, ponieważ Zielony Zagonek i tak jest w lesie pod względem nieodpowiedzianych komentarzy (za co strasznie przepraszam), ale mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu i udostępnicie jej zawartość na swoich profilach. Im więcej osób o niej wie tym lepiej.

Dodatkowo jeśli chcecie tutaj jest link do baneru ciazanaturalnie.pl

Ciaza naturalnie

 

[ulp id=’cTWXvVW93Hqh9wqs’]

UWAGA, ten dokument jest prawnie chroniony prawem autorskim @Copyright 2012-2024 Fundacja Zielony Zagonek, nie wolno go powielać, kserować ani używać w jakikolwiek sposób bez kontaktu z autorem na stronie www.slowianskazielarka.pl