fbpx

Dostawa

image_pdf
Pobierz pdf
image_print
Wydrukuj post

 DOSTAWA

1) Dostawa towaru odbywa się w sposób wybrany przez klienta i określony w zamówieniu. 
2) Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji (wysyłka w każdą środę) + czas dostawy do 7 dni roboczych.
Na terenie Unii Europejskiej oraz do krajów pozaeuropejskich zgodnie z regulaminem Poczty Polskiej (ok. 14 dni).
3) Przesyłki dostarczane są za pośrednictwem Poczty Polskiej – w wyjątkowych sytuacjach, na wyraźne życzenie klienta, Zielony Zagonek może wysłać przesyłki pocztą kurierską.
4) Doręczenie zamówionego towaru przez Pocztę Polską jest realizowane bez gwarancji określonej godziny dostawy. 
5) Przed odebraniem przesyłki Klient zobowiązany jest sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy plomby (taśmy) są zerwane, należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie (w większości przypadków gwarancje produktów nie obejmują uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych działaniem z zewnątrz). [W przypadku złożenia na Poczcie dyspozycji o wkładaniu przesyłek poleconych do skrzynki pocztowej, należy zrobić zdjęcia uszkodzonej przesyłki i niezwłocznie skontaktować się z wydawnictwem/pocztą].
6) Odbiór przesyłki należy pokwitować kurierowi własnoręcznym podpisem. Po pokwitowaniu i ewentualnej zapłacie za odbierany towar można otworzyć przesyłkę. Po doręczeniu przesyłki wszelkie ryzyka związane z uszkodzeniem lub utratą przesyłki przechodzą na kupującego.

7) Do kosztów przesyłki doliczane jest 30 groszy na opakowanie

 

Autor tekstu:

Cześć, jestem Ewa, pasjonatka i ekspertka w dziedzinie zielarstwa! 🌿 Moja podróż zaczęła się od fascynacji naturą i przekształciła w głęboką wiedzę o ziołach i ich mocy. Autorka 9 książek, regularnie dzielę się swoimi odkryciami w TV. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o czymś wyjątkowym – leczniczych właściwościach soli. Ta prosta, ale potężna substancja kryje w sobie tajemnice zdrowia i dobrego samopoczucia. Zapraszam do odkrycia tej historii razem ze mną!

Odkryj Moc Ziół Dzięki DARMOWEJ

Bibliotece Ziołowej


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwolnij moc ziół! Uzyskaj ekskluzywny dostęp do darmowych ziołowych publikacji!

X

Pin It on Pinterest