fbpx

Pomożecie? Wypełnijcie ankietę. Do wygrania trzy egzemplarze „EKOnomicznego dziecka”

image_pdf
Pobierz pdf
image_print
Wydrukuj post

Przepraszam, że zawracam Wam głowę tym wpisem, ale muszę uporządkować Zagonek I nabrać systematyczności.

Bardzo proszę Was o pomoc. Zapraszam do udziału w krótkim kwestionariuszu, spośród osób, które wezmą w nim udział, będzie trzech zwycięzców którzy otrzymają darmowy egzemplarze książki „Ekonomiczne dziecko”, to tak na zachętę. Wyłonienie zwycięzców odbędzie się 30 Listopada 2013.

Pytam się Was, ponieważ to wy czytacie zagonek i wiecie najlepiej, czego Wam potrzeba.Z drugiej strony ten blog jest pisany dla was. Regulamin konkursu musi taki być, ale zwycięzcy będą sprawiedliwie wyłonieni, bez względu co napiszą.

[SURVEYS 1]

Autor tekstu:

Cześć, jestem Ewa, pasjonatka i ekspertka w dziedzinie zielarstwa! 🌿 Moja podróż zaczęła się od fascynacji naturą i przekształciła w głęboką wiedzę o ziołach i ich mocy. Autorka 9 książek, regularnie dzielę się swoimi odkryciami w TV. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o czymś wyjątkowym – leczniczych właściwościach soli. Ta prosta, ale potężna substancja kryje w sobie tajemnice zdrowia i dobrego samopoczucia. Zapraszam do odkrycia tej historii razem ze mną!

Odkryj Moc Ziół Dzięki DARMOWEJ

Bibliotece Ziołowej


7 odpowiedzi na “Pomożecie? Wypełnijcie ankietę. Do wygrania trzy egzemplarze „EKOnomicznego dziecka””

  1. Witam,
    jestem przeszczęśliwa, że udało mi się trafić na Twoją stronę. Już od jakiegoś czasu „oczyszczam” swoją rodzinę i mieszkanie ze szkodliwych produktów. Dotychczas przeglądałam strony zagraniczne, ale o ileż przyjemniej jest poczytać o tym w ojczystym języku 🙂 Regularnie śledzę Twoje wpisy (na fb. Dziękuję!

  2. Witam, właśnie przez zupełny przypadek odnalazłam tę stronę 🙂 od jakiegoś czasu próbuję wyeliminować detergenty ze swojego domu. Skutek na razie słaby, ale moja determinacja coraz większa 🙂 Chciałabym tylko zapytać gdzie można dostać naturalne olejki eteryczne? Najlepiej jakiś sprawdzony sklep internetowy, bo w moim mieście nic takiego nie znalazłam. I czy ściereczki z mikrofibry nadają się do prac domowych?

    • Witaj, Martyno, gratuluję już teraz, bo wiem jak ciężko jest zmienić sposób myślenia, w obecnych czasach, kiedy czystość w domu utożsamia się z ogromną ilością pachnącej chemii. Dom bez zapachu traktowany jest jako brudny, chociaż można wylać olejek eteryczny do wody którą myjesz podłogę i pachnie pięknie. Oczywiście, że możesz używać ściereczek z mikrofibry są one bardzo dobre i trwałe. Olejki eteryczne kupisz bez problemu na serwisie aukcyjnym szukaj firm Avincea, kej, dr beta Pozdrawiam, Ewka

  3. W razie czego, to książkę już mam. Jeśli wybralibyście mnie to rezygnuję z nagrody, spokojnie weźcie kogoś innego 🙂

  4. Myślałam, że jeszcze będzie na to miejsce w ankiecie ale przeszlam do drugiej strony a tu już było tylko miejsce na podanie e-maila, więc tutaj tylko dopiszę , że strona jest super i podziwiam Twoją pracę i chęć doskonalenia strony. Dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwolnij moc ziół! Uzyskaj ekskluzywny dostęp do darmowych ziołowych publikacji!

X

Pin It on Pinterest