fbpx

„Ziołowe SOS na przeziębienie” kurs

image_pdf
Pobierz pdf
image_print
Wydrukuj post

Po co mi ten kurs?

ziola-przeziebienie

„Ziołowe SOS” to idealny kurs dla Ciebie czyli kobiety która woli naturalne metody leczenia zanim wyruszy do apteki po pełne syntetycznych składników i skutków ubocznych leki. Jest to jedyny taki kurs w Polsce przeznaczony dla kobiet, które nie mają czasu czytać dziesiątek opasłych ksiąg zielarskich, a szukają konkretnych i sprawdzonych informacji. Zwłaszcza, że obecnie natłok informacji sprawia, że nie wiadomo co faktycznie działa, lata zbierania i testowania różnych przepisów zaowocowały powstaniem unikalnego źródła wiedzy.

przeziebienie-jakie-ziola

z

O KURSIE

Używaj pewnie ziół

mocup2

Kurs Ziołowe SOS został zaprojektowany specjalnie dla mam, które potrzebują konkretnych informacji zaprezentowanych w przystępny sposób. Do sporządzenia różnych mikstur zamiast dziesiątek różnych trudno dostępnych ziół użyjesz  tylko siedmiu najpopularniejszych, powszechnie dostępnych i stosowanych od pokoleń. Jestem pewna, że dzięki temu kursowi poczujesz się naprawdę pewnie wśród ziół i zobaczysz jak skutecznie działają naturalne sposoby na przeziębienie.

W czym pomoże Ci ten kurs?

Jako świadoma mama doskonale wiesz czym są albo prędzej czym nie są leki z apteki za rogiem. Ponieważ wiesz, że bezpieczeństwo nie koniecznie ukryte jest w powlekanej tabletce czy też syropku na kaszel chcesz spróbować innej drogi. Chcesz sprawdzić wiedzę, która od tysięcy lat przekazywana była z kobiety na kobietę, dorobek pokoleń dzięki któremu, to te mamy skutecznie sprawdzały się od tysięcy lat jako pierwsza deska ratunku w przypadku domowych kaszlów, chrypek czy katarów.

 

 • Zrobisz nalewkę i syrop wzmacniający odporność;
 • Poznasz dietę chorobową, która zwalczy przeziębienie;
 • Będziesz wiedzieć jak skutecznie walczyć z kaszlem, katarem i bólem gardła;
 • Rozgrzejesz ciało ziołami w zimowe wieczory;
 • Gorączka przestanie być dla Ciebie straszna;
 • Poznasz zasady bezpieczeństwa i będziesz czuć się pewnie stosując zioła.
BUTELKA

 

Co znajdziesz w środku?

mockup3

 •  43 stronicowy ebook z kursem, gotowy do druku;
 • Mini ebook z dokładnym opisem użytych ziół;
 • Ściągawka na lodówkę „co zrobić gdy…”
 • Nieograniczony dostęp do kursu online.
DODATKOWO

Możesz kupić kurs z świetnej jakości ziołami!

ziola-w-przeziebieniu

Czy ten kurs jest dla mnie?

OCZYWIŚCIE! Powiem więcej, ten kurs jest skierowany do osób rozpoczynających swoją przygodę z zielarstwem, nie dostarcza on opasłej wiedzy na temat ziół, a konkretne informacje dotyczące bezpieczeństwa, dawkowania i stosowania, bez nadmiaru wiedzy. Chodzi o to, aby szybko i pewnie rozpocząć używać zioła od dziś, a nie stać się Zielarzem Roku.
BEZPIECZEŃSTWO

Czy zioła są bezpieczne?

przezeiebienie ziolowa herbata na odetkanie nosa

75% leków stosowanych u dzieci, nigdy nie była przebadana pod względem bezpieczeństwa w ich grupie wiekowej pisze American Academy of Pediatrics. W związku z czym dzieci mogą po prostu przedawkowywać lub każdego dnia stosować leki nieskuteczne.

Co więcej w Unii Europejskiej 50% leków którymi leczone są dzieci i 90% leków używanych w leczeniu niemowląt nigdy nie była testowana na tej grupie wiekowej, w końcu nie byłoby etyczne. Takie informacje możemy przeczytać w British Medical Journal, ponadto te informacje oznaczają, że obecnie testy są prowadzone na najmłodszych. Jak ta informacja jest powiązana z ziołami?

Zioła stosowane są nie od roku czy dwóch a od tysiącleci, owszem są takie które trują, ale są też takie których nie musimy się obawiać. Pamiętaj zawsze trzeba zachować ostrożność i sprawdzić czy nie mamy alergii na dane zioło.

Informacja: Kurs ten nie jest podręcznikiem medycyny, ani nie służy do diagnostyki lekarskiej. Jest tylko zbiorem informacji dotyczących alternatywnych metod leczenia. Sugestie zawarte w tej kursie i jego publikacjach są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej. Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem.

Autor tekstu:

Cześć, jestem Ewa, pasjonatka i ekspertka w dziedzinie zielarstwa! ? Moja podróż zaczęła się od fascynacji naturą i przekształciła w głęboką wiedzę o ziołach i ich mocy. Autorka 9 książek, regularnie dzielę się swoimi odkryciami w TV. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o czymś wyjątkowym – leczniczych właściwościach soli. Ta prosta, ale potężna substancja kryje w sobie tajemnice zdrowia i dobrego samopoczucia. Zapraszam do odkrycia tej historii razem ze mną!

Odkryj Moc Ziół Dzięki DARMOWEJ

Bibliotece Ziołowej


Jedna odpowiedź do “„Ziołowe SOS na przeziębienie” kurs”

 1. Bardzo słaby ten kurs, szkoda tylko wydawać taką kwotę pieniędzy. Lepiej zainwestować w dobrą książkę. Bardzo jestem zawiedziona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwolnij moc ziół! Uzyskaj ekskluzywny dostęp do darmowych ziołowych publikacji!

X

Pin It on Pinterest