fbpx

Zaczęła się jesień, może nie oficjalnie, ale czuć ją w kościach. Macie dzieci? Jeśli tak to wiecie, co dziecko potrafi zrobić ze ścianą. W moim domu, wszystko malowane było dokładnie rok temu, a już teraz widzę, że ten niewdzięczny zabieg trzeba powtórzyć. Więc niedługo czyścimy ściany.

W lecie, kiedy dzieci paprały się w piasku, błocie, trawie, jadły truskawki, o zgrozo borówki, to wszystko wylądowało na ścianie znajdującej się przy schodach. Paletę kolorów uzupełniły komary z lubością zabijane przez moją pierworodną. Jak na złość wszystkie były po krwiożerczej uczcie. Dlatego szukałam sposobu, aby pozbyć się tego całego draństwa z białych ścian. Pomoc przyszła w najprostszej postaci, sody oczyszczonej. Zaś efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, dzięki temu zabiegowi uniknęłam ponownego malowania.

czyścimy ściany

Jak czyścimy ściany?

Potrzebujesz:

  • 1 łyżka sody oczyszczonej i wilgotną szmatkę (jeśli masz białe ściany, użyj białej szmatki)

Nałóż sodę na szmatkę i kolistymi ruchami ścieraj plamę. Powtarzaj do momentu usunięcia plamy.

 

[rev_slider czystydom]

Pozbądź się toksycznej chemii z domu ze sprawdzonymi przepisami.
Pobierz swojego darmowego ebooka i zacznij działać już dziś!

*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowych wpisach, filmach, darmowych ebookach, nowościach, promocjach, produktach i usługach Zielony Zagonek. Zgodę będzie można w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w

EKOsprzątanie
Przepisy, które pokocha Twój dom i zdrowie.
Pobierz swojego DARMOWEGO ebooka!
Wybór klientów
✓autograf Autorki!
✓tania wysyłka
✓5% upustu
102.78 zł
Zestaw książek
✓autograf Autorki!
✓tania wysyłka
✓10% upustu

✓autograf Autorki!
✓tania wysyłka

ź
$
Pojedyncza książka
39 zł
72.59 z