fbpx

Już jest elektroniczna wersja książki, która pomogła uwolnić się od chemii dziesiątkom tysięcy domów!

image_pdf
Pobierz pdf
image_print
Wydrukuj post

Jeśli chcesz żyć w domu gdzie nic Cię nie truje, jeśli zależy Ci na swoim zdrowiu ale i zdrowiu Twoich bliskich to warto w końcu usunąć chemię z domu. Dzięki temu pomożesz nie tylko sobie, pomożesz środowisku i swojemu domowemu budżetowi. Domowe środki czystości, ekosprzątanie to rozwiązanie dla rodziców milionów alergików, to rozwiązanie dla ludzi świadomych, ceniących sobie jakość życia.

Jest to książka gdzie znajdziecie 100 przepisów, które pokażą Ci jak skutecznie pozbyć się toksyn z domu, dodatkowo dowiesz się jak go odgracić czy zaplanować generalne porządki. To jedyna taka publikacja w kraju, która nie jest tylko teorią, a stosowaną przez miliony czytelników praktyką. Często zastanawiamy się,  czy domowe środki czystości dadzą radę, czy poradzą sobie z plamami, zapachem i tłuszczem, ja wiem jedno, nie wyobrażam sobie teraz pójść do sklepu i kupić komercyjną chemię, gdyż wiem, że te domowe środki spisują się fenomenalnie tak jak robiły to kilkanaście i kilkadziesiąt lat temu. To książka, która jest czymś więcej niż poradnikiem do sprzątania, ona daje wolność w sprzątaniu.

Jeśli jesteś gotowa na ekosprzątanie, na tą zmianę, jeśli chcesz poznać nowe znaczenie słowa PRAWDZIWA czystość, kliknij tutaj.

Autor tekstu:

Cześć, jestem Ewa, pasjonatka i ekspertka w dziedzinie zielarstwa! 🌿 Moja podróż zaczęła się od fascynacji naturą i przekształciła w głęboką wiedzę o ziołach i ich mocy. Autorka 9 książek, regularnie dzielę się swoimi odkryciami w TV. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o czymś wyjątkowym – leczniczych właściwościach soli. Ta prosta, ale potężna substancja kryje w sobie tajemnice zdrowia i dobrego samopoczucia. Zapraszam do odkrycia tej historii razem ze mną!

Odkryj Moc Ziół Dzięki DARMOWEJ

Bibliotece Ziołowej


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwolnij moc ziół! Uzyskaj ekskluzywny dostęp do darmowych ziołowych publikacji!

X

Pin It on Pinterest