fbpx

Joga twarzy – czyli walczymy o piękne i jędrne usta naturalnie

image_pdf
Pobierz pdf
image_print
Wydrukuj post

Ile już razy nie podobało Ci się coś w Twoim wyglądzie? Wtedy na pewno nie zdawałaś sobie nawet sprawy, że to, co widzisz jako swoją brzydotę, zostało Ci podświadomie wpojone przez kogoś siedzącego na kierowniczym stanowisku i czekającego na Twoje pieniądze. Biznes to biznes! Wszystkie firmy kosmetyczne to „złote grale” biznesu generujące miliony, a nawet biliony złotych dochodu rocznie. Najgorsze jednak jest to, że już od nastolatek oczekuje się wyglądu lalki Barbie, przez co te wybierają: sztuczna uroda lub zdrowie. To nie jest normalne. Dlatego mówię: stop! Wy również powinnyście to powiedzieć, bo przecież nie chcecie być nieszczęśliwe i nie chcecie, aby nieszczęśliwe były Wasze córki i oraz inne kobiety. Dlatego mówię Ci: JESTEŚ PIĘKNA ‒ TAKA, JAKA JESTEŚ! Teraz możesz pomyśleć, że łatwo tak mówić… Dlatego proszę: skup się nie na tym, co chcesz zmienić w sobie, a na tym, co jest w Tobie piękne i podkreśl to.

Jednak aby to zrobić, musisz w końcu docenić siebie i to, jaka jesteś. W obecnym społeczeństwie, przepełnionym do granic możliwości wyidealizowanymi i perfekcyjnymi ludźmi, mało która kobieta uważa się za piękną, przynajmniej ja nie spotkałam takiej. Każda chce coś poprawić, popadając w obsesję, godząc się na operacje plastyczne, głodówki, diety ‒ tylko po to, aby zmienić swój wygląd. Widzę jednak, że nawet ingerencja chirurgiczna nie jest w stanie poprawić samooceny.

Jak dużo pieniędzy każda z nas marnuje na kosmetyki które mają zapobiegać starzeniu?

Najgorsze, że „działają” one na nas jak magiczny krem na odchudzanie, czyli nijak. Marketingowcy chcą, abyśmy kupowały kremy czy różnorakie zabiegi kosmetyczne. Stawia się nas kobiety przed wyborem albo laboratoryjne wytwory przemysłu kosmetycznego które obciążają nasz układ hormonalny albo skalpel. Dlaczego nikt nie mówi o naturalnych metodach?

To proste, ponieważ na nich nie da się zarobić kokosów, ponieważ nie będziesz chodzić regularnie do drogerii, a kiedy posiądziesz wiedzę jest już ona z Tobą każdego dnia.

Rzeczywistości nie oszukamy, nasza twarz to mięśnie. Nie zapominajmy o tym, gdyż im wcześniej zaczniemy dbać o nie tym skuteczniej zapobiegniemy powstawaniu zmarszczek.

Jeśli chcemy, aby była ona jędrna i w świetnej formie potrzebuje ona ćwiczeń tak jak nasze ciało.

Joga twarzy jest sposobem, abyś mogła każdego dnia ćwiczyć swoją twarz. Jedynie od kilku do kilkunastu minut dziennie.  Najważniejsze jest, że nie musisz robić tego wszystkie na raz, znajdź tylko jeden problem i popracuj nad nim

Tutaj jeden z filmów instruktażowych jakie odnajdziesz w kursie „Piękna z Natury w 7 dni” w którym jest zawarty cały program pielęgnacji z kombinacjami ćwiczeń wedle wieku, ale i ilości czasu jaki posiadasz.  Razem:

  • ujędrnimy usta,
  • przeprowadzimy lifting brwi,
  • powalczymy z kurzymi łapki,
  • Pomożemy opadającym powiekom,
  • Ujędrnimy usta,
  • Napniemy skórę na szyi i policzkach

UWAGA: Bonus z upustem 50% na kurs jest ważny niewiele ponad 24 godziny -> KLIK.

Autor tekstu:

Cześć, jestem Ewa, pasjonatka i ekspertka w dziedzinie zielarstwa! ? Moja podróż zaczęła się od fascynacji naturą i przekształciła w głęboką wiedzę o ziołach i ich mocy. Autorka 9 książek, regularnie dzielę się swoimi odkryciami w TV. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o czymś wyjątkowym – leczniczych właściwościach soli. Ta prosta, ale potężna substancja kryje w sobie tajemnice zdrowia i dobrego samopoczucia. Zapraszam do odkrycia tej historii razem ze mną!

Odkryj Moc Ziół Dzięki DARMOWEJ

Bibliotece Ziołowej


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwolnij moc ziół! Uzyskaj ekskluzywny dostęp do darmowych ziołowych publikacji!

X

Pin It on Pinterest