Uroda

Czy wiesz jak użyć sodę w pielęgnacji urody i zdrowia? Poznaj złotą dziesiątkę.

Czym jest soda oczyszczona? To wodorowęglan sodu, który naturalnie występuje w wodzie mineralnej i wodach gruntowych. Co więcej, w naszym organizmie występuje ona całkowicie naturalnie: znajdziemy ją w ślinie, żołądku i krwioobiegu. Jej celem jest obniżanie pH, dzięki czemu zobojętnia kwasy żołądkowe oraz zapobiega powstawaniu wrzodów. Co można zrobić z sody oczyszczonej? Przejdźmy do działania. Na początek…

Przeciwzmarszczkowa gimnastyka twarzy

Marketing chce, abyśmy walczyły z przemijającym czasem, dlatego staramy się robić wszystko, aby cofnąć wskazówki zegara. Każda zmarszczka wytykana jest nam, kobietom, jako porażka. Każdy siwy włos staje się powodem do wstydu. Mimo że żyjemy w starzejącym się społeczeństwie, wciąż nie akceptujemy naturalnej kolei rzeczy, co sprawia, że całe życie walczymy o to, by być…

Świetna maseczka oczyszczająca skórę

Jak dużo my, kobiety, potrafimy wydawać na kosmetyki? Kiedy przeszłaś już transformację i wiesz, że nie chcesz mieć nic wspólnego z komercyjnymi kosmetykami, kiedy zaczęłaś tak naprawdę troszczyć się o siebie i swoje ciało, pierwszym miejscem, w jakie prawdopodobnie się udałaś, była półka z „bezpieczniejszymi” opcjami.

Chcesz wiedzieć, czego ŻADNA kobieta NIE powinna mieć w łazience, a co prawdopodobnie posiada każda z Was?

Wszędzie – i w reklamach, i w prasie – starają się nam wcisnąć ten specyfik, który tak naprawdę nie powinien się w ogóle znaleźć w naszej łazience, co więcej – którego powinnyśmy unikać szerokim łukiem. Brak informacji i istne tabu sprawiają, że nasze córki również są uczone nieprawidłowej higieny, przez co jedynie nieświadomie im szkodzimy.

Lawendowo- nagietkowe kule do kąpieli

Wiele osób pisze do mnie z pytaniem, co zrobić z naprawdę suchą skórą, zwłaszcza teraz, w sezonie grzewczym. Kilka lat temu wyprodukowałam swoje pierwsze kule do kąpieli; nie były idealne. Od tamtego czasu udoskonaliłam przepis, dzięki czemu musujące kule stały się wspaniałym towarzyszem podczas kąpieli, zwłaszcza dla moich dzieciaków.