fbpx

Książka ” Piękna z natury ” – to już dziś 🙂

image_pdf
Pobierz pdf
image_print
Wydrukuj post

Wszystkich czytelników bloga Zielony Zagonek z racji rozpoczęcia sprzedaży „Piękna z natury” zapraszam również na swją autorską stronę www.ewakoziol.pl

” Piękna z natury „

Aby być piękną, nie wystarczy nałożyć krem na twarz, czy wizyta u chirurga plastycznego, aby poprawił nasze niedoskonałości. Obecnie kobiety żyją w czasach fałszywej pielęgnacji, gdzie wmawia się nam, że krem czy szampon są w stanie rozwiązać nasze wszystkie problemy. Jest to bzdurą, przez którą coraz więcej z nas czuje się mało atrakcyjna, a wręcz brzydka. Makijaż staje się maską, barierą, która zakrywa wszystko to co w nas prawdziwe potęgując jedynie nasze niezadowolenie. Kto chce kłamać całe życie? Prawda jest taka, że żaden krem nie jest tak naprawdę skuteczny, a  makijaż nie zastąpi promienistej i zdrowej skóry, błyszczących oczu czy pięknych włosów. Jednakże całą branża kosmetyczna pragnie abyśmy wierzyły w coś zupełnie innego, ale to tak jakby kartką tektury załatać ogromną dziurę w podłodze. Dziury widać może nie będzie, ale ciągle tam jest. Nie mówi się nam, że uroda, a raczej zdrowie jest dla każdej z nas. „ Piękna z natury ” pokazuje jak osiągnąć swój cel za pomocą łatwych i nie wymagających ogromnych poświęceń zmian.

" Piękna z natury " Ewa Kozioł

W książce ” Piękna z natury ” podpowiem wam jak:

–  być piękną bez makijażu,

– stworzyć skuteczne i całkowicie naturalne kosmetyki we własnej kuchni,

– pozbyć się problemów z urodą bez ingerencji farmakologicznej, restrykcyjnych diet czy też „cudownych” kosmetyków,

– poznać prawdziwe piękno, dostępne dla każdej z nas bez względu na zasobność portfela,

– zrozumieć, że każda z nas jest inna i potrzebuje zindywidualizowanej pielęgnacji

– jak zostać najlepszym lekarzem, który z łatwością zadba o swoje zdrowie.

 

Ta książka jest przepełniona informacjami jak całościowo dbać o własną urodę porusza tematy relaksacji, ćwiczeń czy diety. Wszystko to jest całkowicie zindywidualizowane i dopasowane do każdej z nas. „ Piękna z natury ” to swoiste kompendium, jakiego jeszcze nie było na naszym rynku.

 

Mam nadzieję, że wam się ona spodoba :).

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naturalnych kosmetykach, już niedługo pojawi się kurs „PIĘKNA Z NATURY W 21 DNI: wyrzuć chemię z kosmetyczki”.

Autor tekstu:

Cześć, jestem Ewa, pasjonatka i ekspertka w dziedzinie zielarstwa! ? Moja podróż zaczęła się od fascynacji naturą i przekształciła w głęboką wiedzę o ziołach i ich mocy. Autorka 9 książek, regularnie dzielę się swoimi odkryciami w TV. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o czymś wyjątkowym – leczniczych właściwościach soli. Ta prosta, ale potężna substancja kryje w sobie tajemnice zdrowia i dobrego samopoczucia. Zapraszam do odkrycia tej historii razem ze mną!

Odkryj Moc Ziół Dzięki DARMOWEJ

Bibliotece Ziołowej


6 odpowiedzi na “Książka ” Piękna z natury ” – to już dziś :)”

  1. Witam. Otrzymalam dziś książkę. Przesyłka dotarła błyskawicznie. Otwieram książke, a tu niespodzianka! Podpis autorki z życzeniami milej lektury. Bylam naprawdę miło zaskoczona. Dziękuję serdecznie p. Ewo.
    Co do treści, po przeczytaniu w Internecie spisu treści ksiazki, wiem że dowiem się mnóstwa interesujących mnie rzeczy. Jestem pełna nadziei na zmianę sposobu życia i wewnętrzną przemianę. Pozdrawiam Autorkę i Czytelniczki Zielonego Zagonka 🙂

  2. ok, dziękuję za informację!! wcześniej nie działał, żeby nie było, że jestem aż tak ograniczona 🙂 poczekam jednak do 15, może jednak Twój potomny wybierze akurat mnie hehe.

  3. no na pewno, ale jak ją nabyć Ewo? Albo ja jestem jakaś niekumata, albo Ty nie zawarłaś tu takiej informacji, bo szukam i szukam i nic… 🙁

    • Agnieszko wystarczy kliknąć zdjęcie książki z napisem „Kup Książkę” Kasiu bardzo dziękuję za informacje, ze mnie jest taki informatyk że pożal się Boże. Pozdrawiam, serdecznie, Ewa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwolnij moc ziół! Uzyskaj ekskluzywny dostęp do darmowych ziołowych publikacji!

X

Pin It on Pinterest