fbpx

Recenzja książki Agnieszki i Macieja Wielobób

image_pdf
Pobierz pdf
image_print
Wydrukuj post

Książka Agnieszki i Macieja Wielobób, to publikacja, w którą każdy zainteresowany medycyną alternatywną powinien zajrzeć.

Ajurweda…

Jeśli nie wiesz czym jest Ajurweda oraz nie znasz jej podstawowych zasad książka przybliży Ci tę tematykę. Znajdziecie w niej informacje o charakterystycznych cechach każdej doszy, jak zmierzyć puls, o jodze czy oddychaniu. Książka jest napisana w  przyjemny sposób  i stara się ująć temat ajurwedy przez pryzmat naszego obecnego „zabieganego” życia. Na końcu książki znaleźć można przepisy jak ugotować różne potrawy korzystając z wiedzy Ajurwedy, jest to wspaniały pomysł i czekam na książkę tylko z przepisami gdzie będzie wszystko „przetłumaczone” na nasze kulinarne tradycje.

Ajurweda

 

Wygraj jedną z trzech książek „Ajurweda na co dzień…” Agnieszki i Macieja. Odpowiedz na pytanie i zostaw uśmiech w komentarzu

[advpoll id=”1″ title=”Gdzie najczęściej spędzasz swój czas w internecie” width=”100%”] w ten sposób weź udział w konkursie. Zwycięzcy zostaną wyłonieni 16 października i poinformowanie za pomocą emaila o wygranej.

 

 Regulamin konkursu

 

[mpp_inline id=”55194″]

Autor tekstu:

Cześć, jestem Ewa, pasjonatka i ekspertka w dziedzinie zielarstwa! 🌿 Moja podróż zaczęła się od fascynacji naturą i przekształciła w głęboką wiedzę o ziołach i ich mocy. Autorka 9 książek, regularnie dzielę się swoimi odkryciami w TV. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o czymś wyjątkowym – leczniczych właściwościach soli. Ta prosta, ale potężna substancja kryje w sobie tajemnice zdrowia i dobrego samopoczucia. Zapraszam do odkrycia tej historii razem ze mną!

Odkryj Moc Ziół Dzięki DARMOWEJ

Bibliotece Ziołowej


21 odpowiedzi na “Recenzja książki Agnieszki i Macieja Wielobób”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwolnij moc ziół! Uzyskaj ekskluzywny dostęp do darmowych ziołowych publikacji!

X

Pin It on Pinterest