fbpx

Warsztaty z Zielonym Zagonkiem – Warszawa

image_pdf
Pobierz pdf
image_print
Wydrukuj post

Witajcie,

Pierwszy dzień Targu Śniadaniowego w Warszawie  już za nami…

Chciałam bardzo podziękować wszystkim, którzy wzięli czynny udział. Jak sami widzieliście zrobienie dobowych środków czystości czy kosmetyków nie jest wcale takie trudne i czasochłonne.

Jutro ostatni dzień w Warszawie, zapraszam wszystkich na Wolę (Redutowa 37). Pierwsze warsztaty o chemii gospodarczej już o godzinie 11, na które są jeszcze wolne miejsca.

warsztaty z Zielonym Zagonkiem
czasem trzeba pomóc

Warsztaty – ciąg dalszy

Zajęcia o 12:15 oraz 13:30 są już zarezerwowane. Niemniej jednak dostępne są jeszcze miejsca na ostatnie jutrzejsze warsztaty, o godzinie 15, na których można samemu zrobić buzujące kule do kąpieli, krem do golenia czy peeling. Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 15 zł, który pokrywa koszty materiałów.

Na jutrzejszym targu można jeszcze kupić ostatnie mini zestawy (w cenie 30 zł), z których możecie przygotować wiele środków niezbędnych do utrzymania czystości w Waszych domach przez kilka miesięcy.

Dodatkowo wszystkie moje książki są dostępne na jutrzejszym targu w promocyjnej cenie.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam wszystkich na warsztaty,

Ewa

 

[mpp_inline id=”55194″]

 

Autor tekstu:

Cześć, jestem Ewa, pasjonatka i ekspertka w dziedzinie zielarstwa! 🌿 Moja podróż zaczęła się od fascynacji naturą i przekształciła w głęboką wiedzę o ziołach i ich mocy. Autorka 9 książek, regularnie dzielę się swoimi odkryciami w TV. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o czymś wyjątkowym – leczniczych właściwościach soli. Ta prosta, ale potężna substancja kryje w sobie tajemnice zdrowia i dobrego samopoczucia. Zapraszam do odkrycia tej historii razem ze mną!

Odkryj Moc Ziół Dzięki DARMOWEJ

Bibliotece Ziołowej


3 odpowiedzi na “Warsztaty z Zielonym Zagonkiem – Warszawa”

  1. Ewo, bardzo dziękuję za warsztaty! Pewnie już na stałe będę korzystać z proszku, który wspólnie stworzyliśmy podczas zajęć. Wszystkie te specyfiki faktycznie świetnie działają, podoba mi się też, że pranie nie pachnie (mnie tam te olejki nie są potrzebne chociaż wkrapiam) – mam teraz taki etap że i szampony i inne środki czystości za mocno dla mnie pachną. Bardzo bardzo dziękuję. Stworzyłaś też cudną atmosferę i bardzo chętnie jeszcze kiedyś wybiorę się na Twoje zajęcia.

    pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwolnij moc ziół! Uzyskaj ekskluzywny dostęp do darmowych ziołowych publikacji!

X

Pin It on Pinterest