fbpx

Dziękuję za warsztaty

image_pdf
Pobierz pdf
image_print
Wydrukuj post

15 Marca miały miejsce warsztaty zorganizowane przez Targ Pietruszkowy w Krakowie.

Targ jest wspaniałą inicjatywą, którą popieram całym sercem, mająca na celu zjednoczyć lokalną społeczność, a równocześnie połączyć rolników produkujących prawdziwe pożywienie i mieszkańców Krakowa, a dokładniej Pogórza. Będę kibicować inicjatywie i mam nadzieję, że urosną w siłę.

Warsztaty – podziękowania

Na chwilę obecną chcę podziękować Joannie i jej mężowi za pasję, za to, że chcą połączyć lokalną społeczność, za tak ciepłe przyjęcie oraz uczestnikom warsztatów było wspaniale! Mnie troszkę trema zjadała, Iza wciąż zbierała wszystkie tulipany i robiła wielkie eksperymenty chemiczne, Adam czasem musiał siedzieć mamie na rękach, ale mam nadzieję, że i wam się podobało tak jak mnie. Najbliższe warsztaty w tą sobotę 21 Marca, również w Krakowie na Targu Śniadaniowym. Dlaczego Kraków? Bo mam blisko, dzieci małe, w domu cały grajdołek, jest po prostu łatwiej, jednak jak tylko dzieci urosną, to wtedy Witaj Polsko, chociaż, wcześniej będzie coś ekstra,  ale o tym jeszcze cichosza… póki co.

[mpp_inline id=”55194″]

Autor tekstu:

Cześć, jestem Ewa, pasjonatka i ekspertka w dziedzinie zielarstwa! ? Moja podróż zaczęła się od fascynacji naturą i przekształciła w głęboką wiedzę o ziołach i ich mocy. Autorka 9 książek, regularnie dzielę się swoimi odkryciami w TV. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o czymś wyjątkowym – leczniczych właściwościach soli. Ta prosta, ale potężna substancja kryje w sobie tajemnice zdrowia i dobrego samopoczucia. Zapraszam do odkrycia tej historii razem ze mną!

Odkryj Moc Ziół Dzięki DARMOWEJ

Bibliotece Ziołowej


4 odpowiedzi na “Dziękuję za warsztaty”

  1. Kto chce zarobic nie wychodzac z domu parenascie $$$$ dziennie?? Sposob jest prosty i dziala, poszukajcie sobie w google: jak kosić kasę na Adfly

  2. Ja już pisałam, że dzięki dzieciakom klimat był jeszcze bardziej sielski. Zresztą całe warsztaty były sympatyczne i naturalne. A eksperymenty córki dodawały klimatu 🙂 Polecam warsztaty przyszłym uczestnikom. Ja przekonałam się do proszku, jest genialny!

  3. Czy są jeszcze wolne miejsca na warsztaty na Targu Śniadaniowym w Krakowie i w jaki sposób można dokonać rezerwacji?

  4. Warsztaty były bardzo fajne a obecność dzieciaków tylko dodawała rodzinnej atmosfery. Mój peeling pachnie jak mojito, dzięki 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwolnij moc ziół! Uzyskaj ekskluzywny dostęp do darmowych ziołowych publikacji!

X

Pin It on Pinterest