fbpx

15 Marca miały miejsce warsztaty zorganizowane przez Targ Pietruszkowy w Krakowie.

Targ jest wspaniałą inicjatywą, którą popieram całym sercem, mająca na celu zjednoczyć lokalną społeczność, a równocześnie połączyć rolników produkujących prawdziwe pożywienie i mieszkańców Krakowa, a dokładniej Pogórza. Będę kibicować inicjatywie i mam nadzieję, że urosną w siłę.

Warsztaty – podziękowania

warsztaty

Na chwilę obecną chcę podziękować Joannie i jej mężowi za pasję, za to, że chcą połączyć lokalną społeczność, za tak ciepłe przyjęcie oraz uczestnikom warsztatów było wspaniale! Mnie troszkę trema zjadała, Iza wciąż zbierała wszystkie tulipany i robiła wielkie eksperymenty chemiczne, Adam czasem musiał siedzieć mamie na rękach, ale mam nadzieję, że i wam się podobało tak jak mnie. Najbliższe warsztaty w tą sobotę 21 Marca, również w Krakowie na Targu Śniadaniowym. Dlaczego Kraków? Bo mam blisko, dzieci małe, w domu cały grajdołek, jest po prostu łatwiej, jednak jak tylko dzieci urosną, to wtedy Witaj Polsko, chociaż, wcześniej będzie coś ekstra,  ale o tym jeszcze cichosza… póki co.

Pozbądź się toksycznej chemii z domu ze sprawdzonymi przepisami.
Pobierz swojego darmowego ebooka i zacznij działać już dziś!

*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowych wpisach, filmach, darmowych ebookach, nowościach, promocjach, produktach i usługach Zielony Zagonek. Zgodę będzie można w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w

EKOsprzątanie
Przepisy, które pokocha Twój dom i zdrowie.
Pobierz swojego DARMOWEGO ebooka!
Wybór klientów
✓autograf Autorki!
✓tania wysyłka
✓5% upustu
102.78 zł
Zestaw książek
✓autograf Autorki!
✓tania wysyłka
✓10% upustu

✓autograf Autorki!
✓tania wysyłka

ź
$
Pojedyncza książka
39 zł
72.59 z