fbpx

Postanowiłam w końcu napisać plan wpisów na nadchodzące tygodnie. Muszę to zrobić, aby być bardziej zorganizowaną :D. Oto, co w najbliższym czasie pojawi się na Zagonku.

Moje pomysły na wpisy

1. Przetwory ziołowe bez cukru dla dzieci i nie tylko, czyli poznajcie ziołowe miody, rozpocznę w ten sposób serię wpisów, która mam nadzieję wam się spodoba.
2. ‘Złe’ dzieci – pojawią się wpisy z moimi notatkami z książki ‘How to Talk So Kids Will Listen & Listen So Kids Will Talk”. Nie każdy ma czas na lekturę, więc mam nadzieję, że wpisy wam troszkę pomogą. Sama nie jestem idealną mamą, więc dla mnie ta książka jest wybawieniem.
3. Pojawią się obiecane notatki z książki ‘Hold on to your kids” (więcej tutaj).pomysły na wpisy
4. Wpis o tym jak utracić wagę po porodzie i jak radzić sobie z otyłością za pomocą ziół i całkowicie indywidualnego podejścia do tematu.
5. Na równi mam nadzieję, że uda mi się rozpocząć serię o tym jak poprawić własną samoocenę.
6. Ponadto oczekujcie wpisów o tym jak radzić sobie ze stresem i złością, kiedy dzieci przyciskają czerwony guzik.
7. Już dawno nie pisałam o ekologicznym sprzątaniu, dlatego pojawią się wpisy „jak wyczyścić…”
8. Nadal będzie kontynuowana seria o Hormonalnym ABC kobiety w której pojawią się tematy takie jak podpaski wielorazowe, samobadanie piersi czy prawda o pigułkach antykoncepcyjnych i wiele innych.
9. Na koniec rozpocznę serię „Obalamy mity” na pierwszy ogień pójdzie temat – „to lekarstwa wydłużyły średnie życie człowieka”
Jest tego trochę, mam nadzieję, że uda mi się to wszystko ogarnąć, zanim dzidziuś pojawi się na świecie :D. Dodatkowo w związku z licznymi pytaniami, jakie otrzymuje przez pocztę elektroniczną, postaram się raz w miesiącu poruszyć najczęściej pojawiające się tematy.

 

Może wy macie pomysły na wpisy i o co uzupełnić Zielonym Zagonku w końcu on jest dla was. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie które wyślecie na email lub zostawicie w komentarzu :).