fbpx

W związku z zakłamaną polityką facebooka

image_pdf
Pobierz pdf
image_print
Wydrukuj post

Witajcie tą wieczorową porą, piszę ten wpis, aby opowiedzieć wam o oburzającym mnie procederze jaki ma miejsce na Facebook-u.

W związku z zakłamaną polityką facebooka

Jest on związany z wymuszaniem opłat od osób takich jak ja. Dla przykładu, aby czytelnicy zobaczyli ostatni wpis na swojej tablicy muszę zapłacić 50 zł za jego promocje. JEST TO ABSURD! Skoro ktoś polubił stronę, oznacza to, że chce być na bieżąco z najnowszymi informacjami, dlaczego muszę, więc za to płacić? Podobnie sprawy mają się z naszymi znajomymi. Dlatego się buntuję i płacić im nie będę. Zapraszam wszystkich na Tweetera, założenie konta jest bardzo proste, https://twitter.com/ZielonyZagonek i nie ma żadnych ograniczeń.

 

O co chodzi wytłumaczy wam ten 7 minutowy film:

 

[mpp_inline id=”55194″]

Autor tekstu:

Cześć, jestem Ewa, pasjonatka i ekspertka w dziedzinie zielarstwa! 🌿 Moja podróż zaczęła się od fascynacji naturą i przekształciła w głęboką wiedzę o ziołach i ich mocy. Autorka 9 książek, regularnie dzielę się swoimi odkryciami w TV. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o czymś wyjątkowym – leczniczych właściwościach soli. Ta prosta, ale potężna substancja kryje w sobie tajemnice zdrowia i dobrego samopoczucia. Zapraszam do odkrycia tej historii razem ze mną!

Odkryj Moc Ziół Dzięki DARMOWEJ

Bibliotece Ziołowej


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwolnij moc ziół! Uzyskaj ekskluzywny dostęp do darmowych ziołowych publikacji!

X

Pin It on Pinterest